صفحه 16 از 44 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

LOOOOOOOOOOOOOOL;
    Though I m here, I dont think of applying for the Lottery; why? meaning I will get rejected if I have to re-enter the states? No, just because I want to have ease mentally; I dont want to tell you if you should apply or not, but as you have experienced by now, this application, regardless of the results, welcome a sort of anxiety and tense to the mind

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

توی چه سایتی باید ثبت نام کرد؟؟
    چه مدارکی می خان؟

ضمن سلام

دایی من که آمریکا زندگی میکنه برای مادرم اقدام به مهاجرت کرده و نه برای من. اولا من توی DS باید به این موضوع اشاره کنم یا نه؟ در ثانی، با توجه به اینکه مسترز فول فاندم ممکنه به این مورد تو آنکارا گیر بدن و به من ویزا ندن ؟

Junior Member

سلام.
    من از یکی از دانشگاههای امریکا پذیرش گرفتم و برای ویزای دانشجویی مصاحبه هم رفتم و clear هم شدم ولی هنوز ویزا رو pick up نکردم. کسی می دونه حالا که من ویزای دانشجویی دارم می تونم تو lottery شرکت کنم یا نه؟

Junior Member

آره. میتونی توی lottory شرکت کنی.

Junior Member

برخلاف همه که میگفتن، اگه تو لاتاری شرکت کنی، شانس ویزای تحصیلیت کم میشه، اصلا همچین چیزی نیست. من به شخصه 2 نفر می شناسم که 3 سال بود لاتاری شرکت کردن و بعد ویزای تحصیلی هم گرفتند.

توی "اف ای کیو" لاتاری هم امسال یادم می آد نوشته بود شرکت در لاتاری مشکلی واسه ویزا های غیر مهاجرتی ایجاد نمی کنه و به پروسه دریافت ویزا بی ارتباط محسوب می شه.

من که خیلی نگرانم از اینکه تو لاتاری امسال شرکت کردم .امیدوارم همینطور که می گین باشه و به بهانه شرکت تو لاتاری اذیت نکنن و بهم ویزا بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    من که خیلی نگرانم از اینکه تو لاتاری امسال شرکت کردم .امیدوارم همینطور که می گین باشه و به بهانه شرکت تو لاتاری اذیت نکنن و بهم ویزا بدن
    من هم امسال شرکت کردم اگر هم پرسید می گم که اینجوری بوده و من شانسم رو امتحان کردم. take it easy

نقل قول نوشته اصلی توسط raminia نمایش پست ها
    شرکت در لاتاری شانس شما را کم می کنه اما از بین نمی بره. اگر پرسیدند باید توضیح قانع کننده ای برای کارتون داشته باشید.
    روند ویزا اینطوریه:
    1- کنسول 2- FBI Clearance Check , و 3- دوباره کنسول

می بینید که می تونند اطلاعات شما را ببینند. و شرکت در لاتاری اطلاعات شخصی شما است که در دست وزارت امور خارجه امریکاست و کنسول هم کارمند و نماینده همان وزارتخانه است. در اطلاعات وزارت امور خارجه امریکا، صریحا نوشته شده که شرط اول دریافت ویزای دانشجویی این است که شما اثبات کنی به قصد رفتن و ماندگار شدن نمی روی بلکه برای ادامه تحصیل می روی. یعنی تحصیل تو صوری نیست.
    دوست عزیز. اطلاعات شما برای لاتاری در سایت دپارتمنت اف هوملند اند سکیوریتی ثبت میشه نه در وزارت امور خارجه. من خودم سال گذشته از باکو ویزا گرفتم و افسر این سوال رو ازم پرسید و من گفتم که بله در لاتاری شرکت کردم و اونم خندید مدارکم رو داد دستم و بهم گفت بی سیف و گفت برو منتظر بمون برای کلیرنس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)