صفحه 17 از 44 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

دوستان لطفن اگه اطلاعات موثق ندارید کسی رو نگران نکنید. من تجربه ام رو تو پست قبلی گفتم. الان هم 9 ماهه که توی یو اس درس میخونم

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

The officer in Cyprus actually asked me whether I participated in DV lottery or not and I told him that I was just take my chance this year and that's it. But, I believe it is not wise action as even in my case I saw some hesitation in the face of officer, though granting visa I think it is too risky and you may busted for not returning to Iran. So if you plan to go for F1 Visa don't participate in DV Lottery

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Automotive-Computational Eng

سلام
    دوستان خیالتون راحت باشه یکی از دوستانم هرسال فرم لاتاری برام پر میکرد که شاید جوربشه بریم اونجا و تحصیل کم خرج داشته باشیم تقریباً 3سال اینجوری بود وقتی پذیرش دانشجویی گرفتم و رفتم به آنکارا واسه مصاحبه اصلاً، در این مورد هیچ سئوالی از من نکردن و الان هم که کلیر شدم و دارم میرم واسه ادامه تحصیل که همیشه دنبالش بودم. پس دوستانی که هنوز منتظر رسیدن وقت مصاحبه شون هستن و احتمالاً لاتاری هم شرکت کردن با خیال راحت و بدون استرس برن واسه مصاحبه و ان شالله ویزاشون مورد قبول واقع میشه و بعدش هم که کلیر میشن و .... پس عزیزان جای هیچ نگرانی نیست
    به امید موفقیت همه دوستان عزیزم

Junior Member AppUSA آواتار ها

با سلام

میخواستم بدونم :
    ۱- اگر در lottery امسال شرکت کرده ایم باید در فرم DS-160 جایی به این موضوع اشاره کنیم یا جواب سوالی را در فرم به طور خاص بدهیم ؟
    ۲- نهایتا officer موقع مصاحبه اطلاعات شرکت ما در lottery را دارد یا نه ؟ چون من شنیدم که تا وقتی برنده نشده باشی و شما اقدام نکرده باشی اطلاعات را ندارد !
    ۳- officer ممکن است درباره اقدام شما برای مهاجرت سوال بپرسه یا مستقیم درباره شرکت در lottery میپرسه ؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط AppUSA نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم بدونم :
    ۱- اگر در lottery امسال شرکت کرده ایم باید در فرم DS-160 جایی به این موضوع اشاره کنیم یا جواب سوالی را در فرم به طور خاص بدهیم ؟
    ۲- نهایتا officer موقع مصاحبه اطلاعات شرکت ما در lottery را دارد یا نه ؟ چون من شنیدم که تا وقتی برنده نشده باشی و شما اقدام نکرده باشی اطلاعات را ندارد !
    ۳- officer ممکن است درباره اقدام شما برای مهاجرت سوال بپرسه یا مستقیم درباره شرکت در lottery میپرسه ؟

ممنون
    1- جای برای این منظور در فرم نیست.
    2- بله به تمام اطلاعات دسترسی دارند.
    3- امسال در هیچ سفارتی در این مورد سوال نپرسیدن اما سال قبل چند نفر رو در دبی برای این قضیه رجکت کردند.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

سلام
    خیلی فوری به کمکتون احتیاج دارم
    من اخر این ماه قبرس وقت مصاحبه f1-f2 دارم
    دیروز فهمیدم تو لاتری قبول شدم
    حالا واقعا نمی دونم چکار کنم
    ممکنه تو قبرس برام مشکل بوجود میاد؟ اصلا بهم با این شرایط ویزای دانشجویی میدن
    البته دلم میخواد بر هر دو اقدام کنم ولی نمیخوام درسم دیر بشه
    تو رو خدا هر کی میدونه کمک کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط najmeh29 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز لاتاری یعنی گرفتن حق شهروندی. شما باید برای گرفتن گرین کارت اقدام کنی و بعد با ورود به آمریکا تحصیلت را ادامه بدی.
    اقدام برای ویزای دانشجویی به نظر من اشتباهه.

Junior Member

سلام
    جواب این سوالتون به CASE NUMBER شما در لاتاری بستگی داره که بسته به این عدد شما ممکنه از October 2010 تا September 2011 ویزای مهاجرتتون رو بگیرید. شما که برنده شدید حتما فرمای سری اول رو هم همراه نامه قبولی براتون فرستادن. شما اگه قبل از فرستادن این فرما به KCC ویزای دانشجویی بگیرید و وارد امریکا بشید و این فرم ها رو بفرستید (توی این فرم ها یه قسمت هست برای کسانی که با ویزاهای دانشجویی و ... الان در امریکا هستند) می تونید از اونجا برای بقیه پروسه لاتاری اقدام کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arminm85 نمایش پست ها
    جواب این سوالتون به CASE NUMBER شما در لاتاری بستگی داره که بسته به این عدد شما ممکنه از October 2010 تا September 2011 ویزای مهاجرتتون رو بگیرید. شما که برنده شدید حتما فرمای سری اول رو هم همراه نامه قبولی براتون فرستادن. شما اگه قبل از فرستادن این فرما به KCC ویزای دانشجویی بگیرید و وارد امریکا بشید و این فرم ها رو بفرستید (توی این فرم ها یه قسمت هست برای کسانی که با ویزاهای دانشجویی و ... الان در امریکا هستند) می تونید از اونجا برای بقیه پروسه لاتاری اقدام کنید
    ممنون..مشكل اينه كه اگر من الان براي kcc مدارك بفرستم نميدونم كجا رو توش واسه مصاحبه انتخاب كنم؟بدتر از اون ممكنه تو قبرس بفهمن تو لاتري بردم بهم ويزاي دانشجويي ندن؟
    اگر هم صبر كنم تا وبزاي دانشجويي آماده بشه بعد آمريكا رو انتخاب كنم مي ترسم دير بشه؟

Junior Member

ممنون..مشكل اينه كه اگر من الان براي kcc مدارك بفرستم نميدونم كجا رو توش واسه مصاحبه انتخاب كنم؟بدتر از اون ممكنه تو قبرس بفهمن تو لاتري بردم بهم ويزاي دانشجويي ندن؟
    اگر هم صبر كنم تا وبزاي دانشجويي آماده بشه بعد آمريكا رو انتخاب كنم مي ترسم دير بشه؟
    ببینید این هم باز بر می گرده به CASE NUMBERE شما. شما تا قبل از اعلام (Current) شدن شماره کیستون می تونید از طریق ایمیل محل مصاحبه رو تغییر بدید. ضمنا تو قبرس به هیچ وجه نمی فهمن که شما لاتاری بردین ولی اگه 1% هم احتمال داشت که بفهمن باز مساله ای نبود چون تعداد زیادی از برندهای لاتاری مخصوصا تا قبل از 2010 اصلا متوجه نمی شدن که برنده شدن ! کلا دیر شدنی هم در کار نیست, شما تا Sep 2011 وقت دارین ویزای مهاجرتتونو بگیرید و KCC هم هیچ محدودیتی برای فرستادن فرم های سری اول نداره ولی هر چی زودتر بهتر چون بالاخره تعداد این ویزاها 50000 تاست و حتی ممکنه تموم شه (معمولا نمی شه)و من فکر می کنم اگه شماره کیس شما بالای 15000 باشه و زمان شروع تحصیل براتون اینقدر مهمه, می تونید این کار رو بکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)