صفحه 2 از 44 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

من شنیدم لاتاری به هیچ عنوان درخواست واسه اقامت محسوب نمیشه. واسه مصاحبه تا در این باره ازت نپرسیدن چیزی نگو. اگرم پرسیدن که احتمالش کمه راستشو بگو ولی نگران نباش مشکلی نیست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

با سلام

آیا دوستانی که در فکر ادامه تحصیل در دانشگاه های آمریکا هستند در لاتاری شرکت می کنند؟

ممنون از جوابتون.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

بقیه رو نمیدونم ولی من که محاله این کارو کنم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion

به نظر من احتمالش خیلی کمه که اطلاعات شرکت کنندگان در لاتری در اختیار کنسول‌گری‌ها قرار بگیره، ولی من جای شما بودم ترجیح می‌دادم ریسک نکنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

حالا جدای از لاتاری اقدام برای مهاجرت به یه کشوری مثل استرالیا چی؟
    ممکنه کنسولگری های آمریکا به این اطلاعات دسترسی داشته باشند؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976
    حالا جدای از لاتاری اقدام برای مهاجرت به یه کشوری مثل استرالیا چی؟
    ممکنه کنسولگری های آمریکا به این اطلاعات دسترسی داشته باشند؟
    خیلی بعید می‌دونم. دادن اطلاعات شخصی شما به اشخاص دیگه تقریبا در تمام کشورهای قانونمند جرم محسوب می‌شه و شما می‌تونی دولت رو به خاطرش به دادگاه بکشی. به همین دلیل خیلی بعیده که دولت استرالیا اطلاعات شما رو در اختیار دولت‌های دیگه قرار بده.
    حتی در صورت اطلاع داشتن کنسول‌گری به نظرم این امتیاز منفی برای شما نخواهد داشت. چرا که شما به نوعی با این کار دارید نشون می‌دهید که دنبال زندگی کردن در کشور دیگری غیر از آمریکا هستید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    به نظر من احتمالش خیلی کمه که اطلاعات شرکت کنندگان در لاتری در اختیار کنسول‌گری‌ها قرار بگیره، ولی من جای شما بودم ترجیح می‌دادم ریسک نکنم.
    شرکت همزمان در لاتاری مگه چه ریسکی واسه apply کننده ها برای دانشگاه داره؟؟
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Roger
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    شرکت همزمان در لاتاری مگه چه ریسکی واسه apply کننده ها برای دانشگاه داره؟؟
    برای گرفتن پذیرش ریسکی نداره، اما موقع گرفتن ویزا شما باید ثابت کنید که تمایلی برای موندن در آمریکا بعد از اتمام تحصیل ندارید. شرکت در لاتری نشون دهنده اینه که شما دنبال گرفتن اقامت دائم آمریکا هستید.

شرکت در لاتاری شانس شما را کم می کنه اما از بین نمی بره. اگر پرسیدند باید توضیح قانع کننده ای برای کارتون داشته باشید.
    روند ویزا اینطوریه:
    1- کنسول 2- FBI Clearance Check , و 3- دوباره کنسول

می بینید که می تونند اطلاعات شما را ببینند. و شرکت در لاتاری اطلاعات شخصی شما است که در دست وزارت امور خارجه امریکاست و کنسول هم کارمند و نماینده همان وزارتخانه است. در اطلاعات وزارت امور خارجه امریکا، صریحا نوشته شده که شرط اول دریافت ویزای دانشجویی این است که شما اثبات کنی به قصد رفتن و ماندگار شدن نمی روی بلکه برای ادامه تحصیل می روی. یعنی تحصیل تو صوری نیست.

مطمئنا اونا ميدونن كه شما توي لاتاري آمريكا شركت كرديد يا نه؟؟ براتون هم يه نكته منفيه. من خودم كسي رو ميشناسم كه دليل رد شدنش همين شركت كردن توي لاتاري بوده. در ضمن اينجوري كه من شنيدم يه سري از كسايي كه Visa مي خوان بگيرن رو خيلي جدي تر FBI Check ميكنن كه خيلي از چيزاي ريز و درشت زندگيشون هم كه طرف خودشم باورش نميشه رو ازش ميفهمن. شانسه ديگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)