صفحه 20 از 44 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سوال دارم///من تو سال 2008 تو لاتاری شرکت کردم/حالا می خوام واسه ادامه تحصیل اقدام کنم.اگه پذیرش بگیرم احتمال داره به خاطر لاتاری بهم ویزا ندن؟؟؟ راستی تو مصاحبه اگه پرسید شرکت کردی یا نه چی بگم؟؟
    من از این سایت تو لاتاری شرکت کردم a-greencard.com

ApplyAbroad Veteran
    sahand_a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط kamrann نمایش پست ها
    سوال دارم///من تو سال 2008 تو لاتاری شرکت کردم/حالا می خوام واسه ادامه تحصیل اقدام کنم.اگه پذیرش بگیرم احتمال داره به خاطر لاتاری بهم ویزا ندن؟؟؟ راستی تو مصاحبه اگه پرسید شرکت کردی یا نه چی بگم؟؟
    سلام
    تا اونجایی که من از اینور اونور شنیدم اگه لاتاری ثبت نام کرده باشید برای ویزای تحصیلیتون مشکل ایجاد می‌کنه!
    اونجا خودشون میزنن ۲ کامپیوتر همونجا میفهمن که شما شرکت کردید قبلاً یا نه! پس اگه پرسیدن بهتره راستشو بگید!

سلام ! من سربازی معاف نیستم و باید بروم ! درنتیجه پاسپورت ندارم ! اگر بر فرض لاتاری برنده شدم ، چه کار باید کنم ؟ آیا اصلن شدنی است ؟

خیلی ممنون !

Junior Member

جواب دقیقی ندادید///من تو سال 2008 تو لاتاری شرکت کردم/حالا می خوام واسه ادامه تحصیل اقدام کنم.اگه پذیرش بگیرم احتمال داره به خاطر لاتاری بهم ویزا ندن؟؟؟ راستی تو مصاحبه اگه پرسید شرکت کردی یا نه چی بگم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط kamrann نمایش پست ها
    جواب دقیقی ندادید///من تو سال 2008 تو لاتاری شرکت کردم/حالا می خوام واسه ادامه تحصیل اقدام کنم.اگه پذیرش بگیرم احتمال داره به خاطر لاتاری بهم ویزا ندن؟؟؟ راستی تو مصاحبه اگه پرسید شرکت کردی یا نه چی بگم؟؟
    ابن طور نیست دوست عزیز
    معمولا سوال نمیکنن ولی اگر هم پرسیدن بگید چند سال پیش شرکت کردم. من هم ۲۰۰۷ شرکت کرده بودم و ۲۰۰۹ ویزا گرفتم.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member

سلام
    من الان فرم لاتاری رو پر کردم. به نظر بنده شرکت در لاتاری مشکلی ایجاد نمی کنه مگر اینکه افیسر بپرسه و شما جواب مثبت بدید. دلیل هم اینه که اونها نمی تونن بفهمن که شما در لاتاری شرکت کردید یا نه. در فرمی که من پر کردم فقط اطلاعات نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و محل تولد را خواست ( موارد شناسنامه ای منظورمه). به نظر شما آیا این اطلاعات می تونه واقعا unique باشه؟ مثلا ممکن است در محل تولد من و در روز تولد من بیش از یک نفر با نام من متولد شده باشند. اما اگر آدرش ایمیلی که می دید با آدرس میلی که برای سفارت پر می کنید یکی باشد، در این صورت میشه به صورت قطعی تشخیص داد.

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

سلام
    والا دوستان پيش از اين تجربياتي از اين دست داشته اند كه شركت كردند و افيسر پرسيده چون پروفايل طرف رو داشته. البته يكي از دوستان همينجا تجربه خودشون رو ارائه كرده بودند كه در پاسخ افيسر گفتند نه شركت نكردم افيسر هم مانيتور رو برگردونده و گفته معذرتا پس اين عكس مربوط به اقوام من مي باشد؟ خلاصه ريسك نكنيد. البته اگه تا الان نكرديد
    شاد باشيد
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sardarafra نمایش پست ها
    سلام
    والا دوستان پيش از اين تجربياتي از اين دست داشته اند كه شركت كردند و افيسر پرسيده چون پروفايل طرف رو داشته. البته يكي از دوستان همينجا تجربه خودشون رو ارائه كرده بودند كه در پاسخ افيسر گفتند نه شركت نكردم افيسر هم مانيتور رو برگردونده و گفته معذرتا پس اين عكس مربوط به اقوام من مي باشد؟ خلاصه ريسك نكنيد. البته اگه تا الان نكرديد
    شاد باشيد
    من هم با سردار صد درصد موافقم.
    هر استراتژی برای مصاحبه میخواید داشته باشید فقط از دروغ گفتن به افیسر اکیدا بپرهیزید
    چون:
    ۱- میرید جهنم! (شوخی)
    ۲- خیلی بیشتر اون چیزی که شما فکر میکنید اونا از شما میدونن. ( من بارها مصادیق این مساله رو دیدم و شنیدم)
    At large:
    کسانی که هنوز مصاحبه نکردن شرکت در لاتری امسال به هیچ وجه بهشون توصیه نمیشه. بعد از اخذ ویزا هر چقدر که خواستید شرکت کنید
    اگر هم که شرکت کردید بهش فکر نکنید. اگه آفیسر ازتون پرسید دروغ نگین ولی با لحن صحبتتون سعی کنید کم اهمیت جلوش بدید. (خیلی کم پیش میاد که بپرسن)
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member

آیا لاتاری برای ویزای توریستی پدر و مادر مشکل ایجاد می کنه؟ یعنی ممکنه اگه پدر و مادر شرکت کرده باشن بعدا بهشون ویزای توریستی ندن؟

منم یه سوال مشابه mmkh دارم، اگه من در لاتاری شرکت کنم، این شانس پدر و مادرم رو برای گرفتن ویزای توریستی کم می کنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)