صفحه 22 از 44 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

من در مورد ثبت نام در Lottery سوال دارم.
    میخواستم بدونم من که 18 سالمه میتونم تنها ثبت نام کنم ؟
    بعد این قضیه ای که چند نفری ثبت نام میکنیم چیه ؟ یعنی من میتونم یه بار خودم رو با پدرم و یه بار خودم رو با مادرم و یه بار هر سه رو با هم ثبت نام کنم ؟ یعنی چهار شانس ؟ یا فقط میشه یه ثبت نام کرد , آخه یه مطلب خونده بودم که نوشته بود میشه چند شانس به دست آورد. میشه راهنمایی کنید ؟ دقیقا باید چیکار کنم ؟
    یه سوال دیگه
    الان این ثبت نام ها برای Lottery 2013 هست , برای مثال اگه من بخوام در سال 2012 ویزای تحصیلی بگیرم شرکت در Lottery مشکلی برای من و ویزا گرفتنم ایجاد نمیکنه ؟ و اگه همون 2012 ویزای تحصیلی رو به من بدن و من 2013 توی لاتاری برنده بشم دیگه میتونم برای همیشه توی آمریکا بمونم ؟

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    من در مورد ثبت نام در Lottery سوال دارم.
    میخواستم بدونم من که 18 سالمه میتونم تنها ثبت نام کنم ؟
    بعد این قضیه ای که چند نفری ثبت نام میکنیم چیه ؟ یعنی من میتونم یه بار خودم رو با پدرم و یه بار خودم رو با مادرم و یه بار هر سه رو با هم ثبت نام کنم ؟ یعنی چهار شانس ؟ یا فقط میشه یه ثبت نام کرد , آخه یه مطلب خونده بودم که نوشته بود میشه چند شانس به دست آورد. میشه راهنمایی کنید ؟ دقیقا باید چیکار کنم ؟
    یه سوال دیگه
    الان این ثبت نام ها برای Lottery 2013 هست , برای مثال اگه من بخوام در سال 2012 ویزای تحصیلی بگیرم شرکت در Lottery مشکلی برای من و ویزا گرفتنم ایجاد نمیکنه ؟ و اگه همون 2012 ویزای تحصیلی رو به من بدن و من 2013 توی لاتاری برنده بشم دیگه میتونم برای همیشه توی آمریکا بمونم ؟
    بله افراد بالای 18 سال می توانند ثبت نام کنند.
    ثبت نام چند نفری نیست. هر کسی که در لاتاری برنده شود، برای همسر و فرزند زیر 21 سالش هم می تواند گرین کارت بگیرد. به عبارت دیگر اگر پدر و مادر و خود شما ثبت نام کنید، شانس شما 3 برابر می شود.
    در مورد ایجاد مشکل دوستان تو این تاپیک کلاً توضیح داده اند. اگر هم برنده شوید و به خوبی و خوشی بتوانید گرین کارت را بگیرید می توانید در آمریکا بمانید!
    "I have a dream"

رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط danyal نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم : من و همسرم قصد شرکت در لاتاری داریم. اما ما هنوز به صورت رسمی ازدواج نکردیم و فقط یه عقد نامه شرعی داریم میخاستم بدونم این مورد برای ما مشکلی ایجاد نمیکنه
    اگر ممکن است سوال خود را واضح تر بپرسید.
    اگر منظورتان این است که در فرم باید بنویسید که متاهل هستید یا مجرد، مسلماً تا وقتی به طور رسمی ازدواج نکرده اید شما طبق قانون مجردید.
    اگر منظورتان این است که آیا می توانید پس از برنده شدن یکی از شما دیگری هم گرین کارت بگیرد، وقتی شما ازدواج کنی و به kcc اطلاع بدی همسر شما به عنوان همراه فرد برنده به حساب میاد و ایشون هم می تواند گرین کارت رو دریافت کند.
    "I have a dream"

Junior Member

من صحبتی با یک وکیل داشتم که در سوالاتی که از من پرسید یکی از مواردش این بود که آیا در لاتاری گرین کارت شرکت کرده ای؟
    فکر می کنم اگر متوجه شوند در تصمیم گیری شان یک مقدار تاثیر داشته باشد.

با عرض سلام و ادب خدمت همه عزیزان ارجمند
    می خواستم بدونم ایا با عکس یکی دو سال پیش که در لاتاری شرکت کرده بودم میشه دوباره در لاتاری امسال شرکت کرد؟
    ممنون از لطف شما

رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Midya نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب خدمت همه عزیزان ارجمند
    می خواستم بدونم ایا با عکس یکی دو سال پیش که در لاتاری شرکت کرده بودم میشه دوباره در لاتاری امسال شرکت کرد؟
    ممنون از لطف شما
    Photographs submitted must be a recent photograph, taken within the last 6 months
    "I have a dream"

Junior Member

ممنون میشم به این سوال من هم جواب بدید
    من یکی دو سال قبل در یکی از این سایتهای که پول میگیرن برای ثبت نام گرین کارت ثبت نام کردم البته وقتی فهمیدم که یکم دیر شده بود و دکمه سابمیت رو زده بودم تا الانم چندین باراز این ایمیلهای دروغیت قبولی در لاتاری برام رسیده که باید همون 890 دلار معروف رو به حساب یکی تو انگلیس واریز کنم اما خوب مبدونم که یقینا این ایمیلا کلاه برداریه میخواستم بدونم الان این اقدام من رو سفارت میفهمه و بعنوان اقدام برای شرکت در لاتاری به حساب میاره یا نه؟ اصلا سفارت به دیتا بیس این سایتهای کلاه برداری دسترسی داره؟ این مطلب به شدت فکرمو مشغول کرده بسیار ممنون میشم اگه راهنمای بفرمائید

دوستان سلام
    من ویزای دانشجویی دوساله مالتیپل گرفتم دو هفته پیش!
    حالا اگر پدر و مادر من بخوان شرکت کنن اسم من هم باید وارد بشه ! و به نظر شما اگر بعدا بخوام ویزام رو تمدید کنم به مشکل بر نمیخورم که چرا لاتاری شرکت کردی؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط lf8059 نمایش پست ها
    ممنون میشم به این سوال من هم جواب بدید
    من یکی دو سال قبل در یکی از این سایتهای که پول میگیرن برای ثبت نام گرین کارت ثبت نام کردم البته وقتی فهمیدم که یکم دیر شده بود و دکمه سابمیت رو زده بودم تا الانم چندین باراز این ایمیلهای دروغیت قبولی در لاتاری برام رسیده که باید همون 890 دلار معروف رو به حساب یکی تو انگلیس واریز کنم اما خوب مبدونم که یقینا این ایمیلا کلاه برداریه میخواستم بدونم الان این اقدام من رو سفارت میفهمه و بعنوان اقدام برای شرکت در لاتاری به حساب میاره یا نه؟ اصلا سفارت به دیتا بیس این سایتهای کلاه برداری دسترسی داره؟ این مطلب به شدت فکرمو مشغول کرده بسیار ممنون میشم اگه راهنمای بفرمائید
    مطابق نظراتی که دوستان گفتن ثبت نام در لاتاری اصلی هم ممکنه در گرفتن ویزا بی تاثیر باشه و هیچ کس نمیتونه بگه صد در صد اثر منفی داره حالا شما که اصلن در یه سایت تقلبی ثبت نام کردین بنابراین جای نگرانی وجود نداره.

Junior Member

ثبت نام در لاتری 100 درصد تاثیر منفی داره. من خودم شاهد بودم که در سفارت یک پدر و مادری تقاضای ویزای توریستی جهت دیدن فرزند دانشجوی خود را داشتند و به دلیل شرکت در لاتری ،ریجکت شدند.
    البته اگر دلیل محکم بیاورید و افسر را قانع کنید ممکن است از اثر منفی ان چشم پوشی شود. خوب نمیشه هم خر و خواست و هم خرما. کسی که ریسک میکنه عواقب کارشم باید در نظر بگیره. متاسفانه ما ایرانی ها گند همه چیو در میاریم. فکر میکنیم بقیه همه خرند و خودمون عاقل. مطمئن باشید اگر از ایرانی بازی دست برداریدو تکلیفتونو مشخص کنید که چیکار میخواید کنید به مشکل بر نمیخورید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)