صفحه 3 از 44 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

sanaz1361
    Guest

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

منم دو سال لاتاری شرکت کرده بودم ولی اصلا روز مصاحبه چیزی ازم نپرسید. به نظرم خودشون میدونن که همه تو لاتاری شرکت می کنن. ولی اگه ازت پرشید بگو شرکت کردی و یه جور امتحان شانس بوده برات نه بیشتر

omidkm
    Guest

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Hi
    If you fill a lotory form in previous years but not the year you want to get the visa does it make any troubles?

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

من اين قانونها رو نمي دونستم و فرمشو پر كردم! :-\ ولي ‌fee شو هنوز واريز نكردم! چه‌طوري ميتونم unjoin بشم كه بعدا برا ويزام مشكلي پيش نياد؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

ببخشيد من دوباره ميپرسم چگونه ميتونم از USAFIS Organization آن جوين شم تا ايميل هاش برام نياد و اطلاعاتم از اونجا پاك شه؟ البته ثبت نامم برا لاتاري ناقصه و با كريديت كارت پولشو واريز نكردم. حالا خوب شد اين قسمتو ديدم ها مي‌خواستم fee شم بپردازم!!!! ممكنه خودش تا يه مدت ديگه حذفم كنه؟
    Maryam, you are receiving this email since you have registered on one of
    USAFIS Organization websites on 11/8/2007 7:35:00 AM
    If you can't see this email, please use this link.

Dear Maryam

Thank you for joining the USAFIS Organization, the world-leading provider of the Green Card Lottery Program application service.

In order to ensure receiving updates on how to apply for a Green card - Live and work in USA, use this link, and review the information you entered. We will update your preferences so we can keep you up to date.

If you want to PERMANENTLY remove yourself from receiving any email communication from us then please send an email to this email address so we can update your profile NOT to receive any updates from us.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    ببخشيد من دوباره ميپرسم چگونه ميتونم از USAFIS Organization آن جوين شم تا ايميل هاش برام نياد و اطلاعاتم از اونجا پاك شه؟ البته ثبت نامم برا لاتاري ناقصه و با كريديت كارت پولشو واريز نكردم. حالا خوب شد اين قسمتو ديدم ها مي‌خواستم fee شم بپردازم!!!! ممكنه خودش تا يه مدت ديگه حذفم كنه؟
    Maryam, you are receiving this email since you have registered on one of
    USAFIS Organization websites on 11/8/2007 7:35:00 AM
    If you can't see this email, please use this link.
    این سایتی که شما رفتید و فرمش رو پر کردید سایت رسمی لاتری نیست. از این وب‌سایت‌هاست که بی‌خودی از شما یک پولی می‌گیرن که براتون اقدام کنند. سایت اصلی اصلا از شما پولی نمی‌گیره.

Junior Member

به هيچ عنوان شركت نكنيد.
    تو كنسول گير نمي دن ولي توي clearance حالتونو مي گير.
    استراليا فكر نمي كنم مشكل داشته باشه. زياد با هم رابطه ندارن.
    ولي كاناداييها رابطه دارن

سلام
    من در لاتاری 2008(پارسال) شرکت کردم.من فکر می کردم که قرعه کشی انجام شده ولی یکی از دوستان گفت که دو ساله است یعنی حالا قرعه کشی کسانی که پارسال شرکت کرده اند انجام می شود.

با تشکر

ApplyAbroad Champion

تا اینجا که من می‌دونم شما تقریبا دو سال قبل برای لاتری هر سال شرکت می‌کنید (مثلا سال ۲۰۰۷ برای DV ۲۰۰۹ شرکت می‌کنید) ولی این به این معنی نیست که قرعه‌کشی یک سال بعدش انجام می‌شه. زمان اقدام کردن معمولا اکتبر و نوامبر هرساله و زمان قرعه‌کشی آوریل سال بعدش. یعنی قرعه‌کشی ۲۰۰۸ آوریل امسال انجام شده و نتایجش به اونایی که برنده شده‌اند اعلام شده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    تا اینجا که من می‌دونم شما تقریبا دو سال قبل برای لاتری هر سال شرکت می‌کنید (مثلا سال ۲۰۰۷ برای DV ۲۰۰۹ شرکت می‌کنید) ولی این به این معنی نیست که قرعه‌کشی یک سال بعدش انجام می‌شه. زمان اقدام کردن معمولا اکتبر و نوامبر هرساله و زمان قرعه‌کشی آوریل سال بعدش. یعنی قرعه‌کشی ۲۰۰۸ آوریل امسال انجام شده و نتایجش به اونایی که برنده شده‌اند اعلام شده.
    منظورتون اینه من که پارسال در dv2008 ثبت نام کرده ام. در لیست قرعه کشی امسال هستم ؟( همین قرعه کشی که در چند ماه آینده برگزار می شه ).

ApplyAbroad Champion

نه نیست. قرعه‌کشی چند ماه آینده برای سال ۲۰۰۹ هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)