صفحه 33 از 44 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil, Structural, PhD

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

من امروز ویزای دانشجویی گرفتم، 2013 و 2014 هم ثبت نام کرده بودم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    دوستان توجه کنن،
    از نظر وزارت امور خارجه ی آمریکا، ثبت نام در لاتری گرین کارد، اقدام برای درخواست مهاجرت به حساب نمیاد.
    این متنش رو عینا موقع ثبت نام لاتری میتونین ببینین.
    ببخشید میشه لطف کنید بگید کچا نوشته ؟ عین متنش رو اگه دارید میشه بی زحمت لطف کنید ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی IT پیام نور تهران

اگه ما بخوایم در خارج از کشور ادامه تحصیل بدیم(به شکل بورسیه شدن یا هر شکل دیگه ای) آيآ ثبت نام تو لاتاری و گرفتن گرین کارت شانس ممکن است دچار مشکلاتی بشیم؟
    (مثلا اینکه رسما شهروند اونا شناخته بشی و دیگه نتونی بورسیه بشی؟)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام یه سوالی داشتم : آیا کسی که ویزای دانشجویی داره و الان در آمریکا و در حال تحصیل هست میتونه لاتاری شرکت کنه؟ ممنون

باسلام

اینجانب قصد اخذ پذیرش در مقطع دکترا را دارم. آیا ثبت نام در لاتاری در دادن ویزای تحصیلی تأثیر گذار است؟ به نظر شما من امسال لاتاری ثبت نام نکنم؟

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahla نمایش پست ها
    سلام یه سوالی داشتم : آیا کسی که ویزای دانشجویی داره و الان در آمریکا و در حال تحصیل هست میتونه لاتاری شرکت کنه؟ ممنون
    سلام بله مشکلی نیست.

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    باسلام

اینجانب قصد اخذ پذیرش در مقطع دکترا را دارم. آیا ثبت نام در لاتاری در دادن ویزای تحصیلی تأثیر گذار است؟ به نظر شما من امسال لاتاری ثبت نام نکنم؟
    سلام، خیر ربطی بهم ندارند من از چند نفری که پرسیدم و توی بحث های مختلف خوندم میگن که مشکلی نیست.

سلام.. من دوبار برای f-1 اقدام کردم که ریجکت شدم. هنوز هم قصد دارم برای ترم بهار دوباره اقدام کنم. اگر توی لاتاری شرکت کنم برای من زمان مصاحبه f1 نکته منفی محسوب نمیشه؟؟اگر این دفعه f1 ریجکت بشم شرایطم جوری هست که هیچ وقت نمیتونم دوباره برای ویزا اقدام کنم. آیا کسی با اطمینان کامل میتونه به من کمک کنه؟؟؟
    راستی دوستان چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد؟؟؟
    ویرایش توسط mynorton : October 6th, 2014 در ساعت 09:34 PM

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    مشکلی نداره اما اگر قبول بشید بعدا که در فرم DS 160 می پرسند برای اقامت کاری تا حالا کردید یا نه بهتره راستش رو بگید. و مشخص نیست که با اعتراف به این اقدام آیا باز هم ویزای دانشجوی برن یا خیر .ممکنه باز هم موفق بشید اما فقط خواستم بدونید که جایی از شما پرسیده میشه. دیگه گفتن یا نگفتنش با شماست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    باسلام

اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با کلی گشتن بالاخره تونستم یه جای مناسب پیدا کنم که سوالم رو بپرسم توش )))

با سلام

من برای بهار 2015 دارم میرم آمریکا برای دکتری مکانیک. ویزام هم اکی شده از دبی، ولی چون هنوز پاسپورت رو از آژانس دریافت نکردم، نمیدونم سینگل هست یا مالتیپل... حالا سوالم اینه که من میخوام برای لاتاری 2016 ثبت نام کنم... آیا این کار تاثیری روی وضعیت ویزام (که در حال حاضر صادر شده Issued) میزاره؟؟؟ در صورتی که ویزام سینگل بود و بعدها اومدم ایران دوباره خواستم برای ویزا اقدام کنم چی؟؟؟ دلیل من فقط اینه که در طول تحصیل بتونم به خانوادم سر بزنم، چون خیلی سختمه که 4، 5 سال برم نیام!! کلا نظرتون راجع به این که الان برای لاتاری 2016 اقدام کنم چیه؟؟؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)