صفحه 34 از 44 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سلام دوستان
    من میخوام برای ویزا اقدام کنم حدودا یک ماهه دیگه، واسه همین لاتاری نمیخوام شرکت کنم و ریسک نمیکنم. حالا میخواستم در مورد همسرم بپرسم ایا شرکت کردن اون در لاتاری برای من مشکل ساز میشه؟
    من دارم برای فرصت مطالعاتی اقدام میکنم و همسرم با من نمیاد. حالا شک داریم که ایا اون در لاتاری شرکت کنه یا نه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سلام دوستان
    من هر چی تو انجمن میگردم صفحه راهنمایی ثبت نام برای لاتاری پیدانمیکنم.میشه لینکشوبزارین چون وقتی هم نمونده

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

سلام
    الان در تلویزیون های بیگانه ! سارا گروی داشت در مورد لاتاری توضیح میداد، و همین سوال پرسیده شد و به وضوح گفت که مشخصات شما در سیستم هست و اگر برای ویزای دانشجویی و یا توریستی اقدام کنید، ما با مراجعه به سیستم متوجه میشیم که شما علاقه به موندن در آمریکا دارید و تاثیر داره ... متاسفانه من هم دارم برای ویزا دانشجویی اقدام میکنم و از این موضوع ناراحت شدم ... واقعا نامردیه اگر اینطور باشه ... آخه یعنی چی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

ببینید من الان با یکی از کارمندان امور خارجه از طریق سایت usa.gov چت کردم به اسم Betty H. هر چند در کل اظهار بی اطلاعی کرد اما خوب بعد کلی صحبت اینو بیان کرد (با پرس و جو از همکاراش) که از ی سمت نیاز هست برای وایزاهای غیر مهاجرتی مثل دانشجویی که نشون بدین که برمیگردین اما خوب این ی سمت ماجراس چراکه برنامه DV یک برنامه فرهنگی و براساس قرعه کشیه و هر کس و هر شخصی می تونه با حداقل سوادش درش شرکت کنه اما این باین معنی نیست که هرکس برای برنامه DV شرکت کرده ویزاش ریجکت بشه.
    در کل میگم این به نوع برخورد شما با مامور سفارت برمیگرده که چقد منطق به خرج بدین و به طرف نشون بدین شماهم همچون همه در این برنامه شرکت کردید و الانم هدفتون تحصیله و ادامه تحصیلاتتون نه اینکه برید و نیایید. به همین خاطر بنظرم هرکس که شرکت کرده جای خود و اقدام برای ویزا هم جای خود داره. شرکت در یک برنامه فرهنگی به نام DVLottery نمیتونه دلیل قانع کننده ایی باشه. من بازم پیگیر هستم و به امور مهاجرت ایمیل زدم و خواستم که جواب بدن
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Senior Member
    رشته و دانشگاه

درود مجدد!
    دیشب رو این مسئله کمی حساس شدم چون خودم هم قراره به زودی برای آمریکا (دوره تحقیقاتی اقدام کنم) به چندین فروم خارجی و ... نیز سر زدم و تا جایی که دیدم اصلا پروسه گرین کارت یا لاتاری روی این مسئله اثر نداره. به سفارت آمریکا و انگلیس و سفارت تو ارمنستان هم ایمیل زدم و به محض دریافت جواب بهتون اطلاع خواهم داد. اما تو فروم های خارجی خیلی سر این مسئله بحث شده و اکثراً هم براین اتفاق نظر بوده که اثر روی ویزاهای دانشجویی خصوصا نداره.

Junior Member

ساراگرو گفت:اگر کسی تو لاتری شرکت کرده باشه ما تو سیستم میبینیم و برای گرفتن مثلا ویزای توریستی نمیگم غیر ممکنه ولی شک برانگیزه!!
    من نشنیدم بگهویزای دانشجویی ولی خوب احتمالا شامل دانشجویی هم میشه دیگه!
    پس مطمئن باشین تاثیر داره

Junior Member

سلام دوستان گلم تورو خدا اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه..سوالم اینه که آیا شرکت در لاتاری آمریکا تاثیر منفی داره برای دریافت ویزا توریستی آمریکا؟ممنون میشم جواب بنده را بدید....با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط meysampg نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم تورو خدا اگه کسی اطلاع داره کمکم کنه..سوالم اینه که آیا شرکت در لاتاری آمریکا تاثیر منفی داره برای دریافت ویزا توریستی آمریکا؟ممنون میشم جواب بنده را بدید....با سپاس
    والا من تا حالا نشنیدم و یادم هم نمیاد توی این فروم هم کسی گزارش کرده باشه. برای ویزای دانشجویی که نداره. بعیده برای توریستی هم داشته باشه. اگر قبول شده باشید شاید.

سلام. بچه ها کسی میدونه که اگه پدر و مادر من در لاتاری ثبت نام کنن توی گرفتن ویزای تحصیلی من چه تاثیری داره؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه

درود بالاخره سفارت تو ارمنستان این جواب رو در خصوص اثر لاتاری در خصوص اقدام برای ویزا داده به شرح زیر!!!
    Dear Inquirer,

The consular officer at the U.S Consulate will determine if you are qualified for the type of visa which you are applying for during your visa interview.

Sincerely,
    منتظر جواب سفارت از انگلستان نیز هستم آنچه که مشخصه اینجا نه ردی و نه تاییدی وجود نداره و هاله ابهام انگیز برقراره. اما من خیلی با این مسئله کلنجار رفتم و سرچ کردم. تا حالا تو هیچ فروم و مباحثه ایی ندیدم که لاتار عامل بازگشت بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)