صفحه 36 از 44 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

منم با شما موافقم بعضی وقتا خودمون راه کار نشونشون میدیم با مدرک اضافه بردن، دانشجوهای دیگه از کشور های دیگه با ی برگه میرن سفارت ما با گونی برگه میبریم همین باعث توقع و حساس شدن سفارت خونه ها و آفیسر ها نسبت به بچه های ایرانی میشه لطفا همه جا رو بخونید سریع ایمیل بازی راه نندازید و مدرک اضافه نبرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط IrApply نمایش پست ها
    آخه برادر من این چه مسخره بازی ای هست که راه انداختین... یعنی چی که به سفارت ایمیل زدم ببینم لاتاری رو ی ویزای تاثیر داره یا نه؟؟؟؟ آخه چرا کولی بازی راه می اندازین.

گیریم ه تاثیر داره و سفارت هم توی جواب ایمیل شما بگه آره تاثیر داره و خیلی هم تاثیر داره....!!!!!!! حالا شما دیگه بی خیال ویزا گرفتن می شید و سفارت نمی رید. !!!!؟؟؟
    آخه یه حرفی بزنید منطقی باشه.
    با این ایمیل هاتون فقط آفیسر های سفارت رو به وسواس بیشتر در مورد ایرانی ها وادار می کنید. آروم بشینید سر جاتون هر وقت پذیرش گرفتید برید سفارت و مصاحبه...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

با سلام
    دوستلن اگر دلايل رجكشن با بند 214b را در سايت وزارت خارجه چك كنن ،يكي از موارد لاتاري هست كه نوشته بعضي از سفارتخانه ممكن است بعنوان دليلي كه فرد قصد ماندن در آمريكا دارد، در نظر بگيرن و درخواست ويزا رد شود. بنظر مي رسد در اكثر موارد مشكلي ايجاد نشود ولي نمي شود احتمال اون را قطعا رد كرد.

سلام دوستان.
    میشه لطفا بگین که ایا کسی رو میشناسین که بستگان درجه یکش تو امریکا از طریق لاتاری رفته باشن و تو مصاحبه افیسر ازش در این مورد پرسیده باشه کا ایا خودشم شرکت کرده یا نه؟ و اینکه واسه ویزاش مشکلی پیش اومده یا نه؟ من کیسم دقیقا همینه و هفته دیگه مصاحبه دارم و خیلی نگرانم که بهم گیر ندن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hami777 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستلن اگر دلايل رجكشن با بند 214b را در سايت وزارت خارجه چك كنن ،يكي از موارد لاتاري هست كه نوشته بعضي از سفارتخانه ممكن است بعنوان دليلي كه فرد قصد ماندن در آمريكا دارد، در نظر بگيرن و درخواست ويزا رد شود. بنظر مي رسد در اكثر موارد مشكلي ايجاد نشود ولي نمي شود احتمال اون را قطعا رد كرد.
    شما وقتی لاتاری ثبت نام میکنید، اگر توی نوشته هاش چک کنید، نوشته لاتاری به هیچ عنوان اقدام برای مهاجرت محسوب نمیشه. پس سفارت خانه ها هم نمیتونن این حرف رو نقض کنن و اگر به احتمال 0.5 درصد هم از کسی پرسیدن که شما لاتاری ثبت نام کردید، صادقانه بگید بله و در ادامه توضیح بدید که لاتاری اقدام برای مهاجرت محسوب نمیشه و بیشتر حالت قرعه کشی و جنبه ی فان قضیه برای ما مهم بود

Junior Member

من که نشنیدم مشکلی باشه. فک نمیکنم.

Junior Member

من 5-6 بار لاتاری شرکت کرده بودم و هیچ مشکلی برام پیش نیومد!! برای ویزا دانشجویی اقدام کردم و دیروز هم کلیر شدم!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

دوستان ، این موضوع دغدغه ما هم هست . یکبار خانم سارا گرو سر آفیسر سفارت در ابوظبی آشکارا اعلام کرد که بدلیل شرکت در لاتاری ویزای دانشجویی میتونه راحت ریجکت بشه . ممنون میشم اگه کسی دلداری مستند بده.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDIDAT نمایش پست ها
    دوستان ، این موضوع دغدغه ما هم هست . یکبار خانم سارا گرو سر آفیسر سفارت در ابوظبی آشکارا اعلام کرد که بدلیل شرکت در لاتاری ویزای دانشجویی میتونه راحت ریجکت بشه . ممنون میشم اگه کسی دلداری مستند بده.
    به نظر من تأثیری نداره چون خود من و خیلی های دیگه کلیر شدیم و در لاتاری هم شرکت کرده بودیم، اگر یک درصد هم آفیسر بپرسه می تونی بگی می خواستم اینجوری رفت و آمدم به آمریکا راحت تر باشه ولی مطمئن باشید لاتاری ربطی به ویزای دانشجویی نداره چون اون اقامت دائمه و این موقت، توی دی اس هم که پر می کنید اونجا که می پرسه آیا تا به حال برای مهاجرت اقدام کرده اید جواب خیر رو بزنید چون شرکت در لاتاری اقدام برای مهاجرت نیست.

Junior Member

حداقل 2تا کیس رو میشناسم که برنده (دقت کنین میگم برنده نه صرفا شرکت کننده ی لاتاری) بودن، که بعلت تمام شدن ویزاهای لاتاری در سپتامبر ، گرین کارت نگرفتن و سال بعد از طریق دانشجویی اقدام کردن و ریجکت نشدن! بهتره بدونین که هرساله حدود 40درصد برنده ها بهشون ویزا نمیرسه که درباره ی ایرانیها بعلت کلیرنسهای طولانی و رسیدن ددلاین سپتامبر این رقم بالاتره، و خود سفارتها کاملا در جریانند.
    به نظر من که این مواردو از نزدیک دیدم این تاپیک برای کسایی که فقط در یک بخت آزمایی شرکت کردن واقعا نگرانی بیموردیه، انگارهر کس که بلیط بخت آزمایی میخره نگران باشه که اداره ی مالیات ازش به اندازه ی رقم جایزه مالیات بگیره

من تا حالا 2-3 باز اپلای کردم لاتاری. ولی سریع کلیر شدم. 3 هفته ای. نمیگم اصلا ربط نداره. ولی زیادم ربط نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)