صفحه 37 از 44 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

بعضی از دوستان میگن افیسر به دیتابیس لاتاری دسترسی نداره و نمیفهمه شما لاتاری ثبت نام کردید. اصلا مگه همچین چیزی میشه؟! آفیسر به این اطلاعات دسترسی نداشته باشه پس به چی دسترسی داشته باشه؟! به نظر من اگه سابقه ثبت نام لاتاری دارید راستش رو بگید چون اگه راستش رو بگید باز هم بالاخره احتمال گرفتن ویزا وجود داره اما اگه دروغ بگید حتما ریجکت میشید.

Junior Member aidin12 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehtrzd نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    میشه لطفا بگین که ایا کسی رو میشناسین که بستگان درجه یکش تو امریکا از طریق لاتاری رفته باشن و تو مصاحبه افیسر ازش در این مورد پرسیده باشه کا ایا خودشم شرکت کرده یا نه؟ و اینکه واسه ویزاش مشکلی پیش اومده یا نه؟ من کیسم دقیقا همینه و هفته دیگه مصاحبه دارم و خیلی نگرانم که بهم گیر ندن.

سلام
    من در لاتاری برنده شدم
    برای کاری لازم بود قبل از دریافت ویزای مهاجرت از طریق لاتاری ( در تابستان) به آمریکا برم
    در خواست ویزا کردم و در فرمم هم ننوشتم که برای مهاجرت اقدام کردم و یا گرین کارت قبول شدم
    و روز مصاحبه هم ازم چیزی نپرسیدن و من هم چیزی نگفتم..
    به راحتی ویزای آمریکا دریافت کردم

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

با توجه با پاسخ هایی که در این فروم خوندم به این نتیجه رسیدم که ترجیحا الان لاتاری ثبت نام نکنم. ( تا حالا هم اقدام نکرده بودم ).
    اما یه سوال دارم با اینکه در این زمینه هم بچه ها یه سوال و جوابهایی انجام داده بودند :
    من به برادر یا خونوادم هم اجازه ندم که ثبت نام کنند ؟؟ ممکنه با ثبت نام اونها ( همشون یا یک نفرشون ) باز هم من به مشکل بخورم ؟
    اونها خییییلی براشون مهم نیست که ثبت نام کنند اما من یه زمانی خیلی ترغیبشون کردم و الانم اگه من یاداوری نکنم اصلا اقدام نمی کنند !
    ولی اگه بدونم اقدام اونها اصلا به من مربوط نمیشه، حداقل برادرمو ثبت نام می کنم
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

سلام دوستان
    دوست من برای ویزای H1B اقدام کره در سال 92 که آذر سال گذشته برای مصاحبه به سفارت رفته و تا الان هنوز جوابی نیومده از سفارت(حدود 10 ماه گذشته از مصاحبه). الان هم زمان ثبت نام لاتاری هست و سوالم اینه که آیا ثبت نام ایشون در لاتاری تناقضی داره با درخواست ویزایی که داشته و الان در پروسه انجام هست ؟ آیا ممکنه در نظر سفارت پوینت منفی باشه؟

سلام دوستان . برای ثبت نام لاتاری اگه کسی متاهل باشه ولی بزنه مجرد آیا براش مشگلی پیش میاد اگه برنده بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Medicine

سلام. اگر متوجه بشوند disqualified خواهید شد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی-حسابداری

سلام

دوستان تکلیفه ما را مشخص کنید که ایا لاتاری در گرفتن ویزای دانشجویی تاثیر داره یا نداره؟
    آخه هر کس که یه چیزی میگه!
    والا ما که گیج شدیم!
    یه نفر راستو حسینی جواب بده؟
    که ما از این بلا تکلیفی در بیایم!
    که آیا ثبت نام بکنیم یا نه؟

ممنونم ازهمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

سلام دوستان
    من برای ترم بهار پذیرش دارم
    میدونید لاتاری در گرفتن ویزای دانشجویی تاثیر داره یا نداره؟ هر کی یه چیزی میگه. به نظرتون امسال لاتاری
    ثبت نام کنم یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان!
    من پزشکی می خونم و 3 سال دیگه سربازی و طرحم تموم میشه می خوام اقدام کنم واسه ادامه تحصیل آمریکا.
    به نظر شما از الان دیگه تو لاتاری شرکت نکنم تا احیانا مشکلی برای گرفتن ویزا پیش نیاد یا بزارم فقط سال آخر را شرکت نکنم. من چند صفحه از گفت و گوها رو خوندم ولی جواب های ضد و نقیضی شنیدم.
    ممنون می شم اگه زود پاسخ بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط alirm08 نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    من پزشکی می خونم و 3 سال دیگه سربازی و طرحم تموم میشه می خوام اقدام کنم واسه ادامه تحصیل آمریکا.
    به نظر شما از الان دیگه تو لاتاری شرکت نکنم تا احیانا مشکلی برای گرفتن ویزا پیش نیاد یا بزارم فقط سال آخر را شرکت نکنم. من چند صفحه از گفت و گوها رو خوندم ولی جواب های ضد و نقیضی شنیدم.
    ممنون می شم اگه زود پاسخ بدید.
    من فقط سال آخر شرکت نکردم. ویزا گرفتم. فکر میکنم فقط کافیه یه سال قبل از اینکه بیاید رو ثبت نام نکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)