صفحه 38 از 44 نخستنخست ... 2829303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط silverlake نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ترم بهار پذیرش دارم
    میدونید لاتاری در گرفتن ویزای دانشجویی تاثیر داره یا نداره؟ هر کی یه چیزی میگه. به نظرتون امسال لاتاری
    ثبت نام کنم یا نه؟
    من تاثیرش رو نمیدونم ولی شرکت کردنش دلیل بر این هست که می خوای آمریکا بمونی و اگه افسر آدم فهمیده ایی باشه و براش دلیل بیاری که میخوای برگردی ایران و قبول کنه اکی هست ولی برعکسش هم صادق هست به نظر من شرکت نکن اصلا به استرس و دردسرش نمی ارزه بعد اومدی آمریکا شرکت کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC student. Sharif University of technology

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سلام دوستان. بنده الان امریکا هستم. لاتاری هم ثبت نام کرده بودم. آخریشم همون سالی بود که پذیرش گرفتم. مشکلی هم پیش نیومد. پس بیخودی استرس نداشته باشید. موفق باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط henamas نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده الان امریکا هستم. لاتاری هم ثبت نام کرده بودم. آخریشم همون سالی بود که پذیرش گرفتم. مشکلی هم پیش نیومد. پس بیخودی استرس نداشته باشید. موفق باشین
    برای شما شاید مشکلی پیش نیومده باشه ولی مثل اینکه افسر جدیدا از چند نفر پرسیده که لاتاری شرکت کردن یا نه.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق-مخابرات .... دانشگاه تبریز

هیچ ربطی نداره. دوستانی که ویزا گرفتن لاتاری هم ثبت نام کرده بودن

Junior Member

سلام ببخشید اگه سوالم احیانا تکراریه. من ثبت نام کردم واسه لاتاری. آخه شنیده بودم اونجایی که میری واسه مصاحبه رزیدنتی اون بیمارستان اگه گرین کارت داشته باشی احتمال قبولیت بیشتره. حالا من سوالم اینه که اگر من امسال قبول شم یعنی 2017 با توجه بی اینکه تا سال 2020 یا 2021 نمیتونم برم ، اصلا به دردم میخوره قبولیش؟ منظورم اینه میشه پروسه ی گرفتن ویزا و اینارو چند سال طولش داد؟
    و سوال بعد در مورد تاثیرش روی گرفتن ویزای تخصیلیه. اون تاثیر منفی که ازش صحبت شده توی این تاپیک مال وقتیه که لاتاری ثبت نام کنین و قبول نشید درسته؟ اگه قبول بشین که دیگه مشکلی نیست هست؟
    و این کانکلوژن: من اگه امسال قبول نشدم دیگه واسه لاتاری هرگز ثبت نام نکنم به نفعمه.درسته؟

من ده بار شرکت کرده بودم قبلش. ویزامم 35 روزه بهم دادن. چیزی هم از لاتاری نپرسید. امسالم باز لاتاری شرکت کردم. نظر شخصی من اینه که مهم نیست.

Junior Member

با توجه به صحبتهای دوستان من فقط یه نتیجه به ذهنم اومد: اونایی که ازشون نپرسیدن مشکلی پیش نیومده ولی اونایی که پرسیدن ریجکت شدن. من ندیدم تو این فروم کسی به افیسر گفته باشه لاتاری ثبت نام کردم و ویزا هم گرفته باشه. آیا کسی بوده گفته باشه و مشکلی پیش نیومده باشه؟
    ممنون

Junior Member

سلم

آقا من این رو تو فروم نسبتا معتبر پیدا کردم امیدوارم به دردبخوره.

There is nothing to worry about. Senate Comprehensive Immigration Reform Bill was introduced in April 2013. Students on F-1 no longer have burden to prove they do not have dual intent. I am glad this outdated rule is no longer in use. In any case, DV lottery is not the same as filing for an I-140. You are entered in a database only after you are notified and have accepted the lottery.

All the best

Dr. Sandeep Shankar, Colorado Heights University, Denver, CO 80223, USA.

با سلام .

لطفا با اعتماد به نفس اقدام کنید و نوشته ها یا نا نوشته های این فاروم شما رو ناامید نکنند .

قطع به یقین ، اگر صلاحیت شما برای افیسر محرز باشه ، هیچ تاثیری نداره . اگر واجد شرایط نباشید ، هزار و یک دلیل میتونن بیارند و حتی میتونند دلیلی نیارند و فقط یک جمله : you are not qualified

من و همسرم برای توریستی اقدام کردیم .

تقریبا 2 جین مدارک بردیم . از اصل بگیر تا ترجمه . چندین سند ملکی ، پرینت با گردش و مانده ی میلیارد و ...

تنها مدرکی که افسر خواست و رویت کرد ، کارت معافیت کفالت من بود که کفیل پدرم بودم . اون هم فقط اصلش

حتی یک برگ کپی پاسپورت هم نخواست و حتی نگاه هم نکرد . حتی به یک سند یا پروانه کسب و مانده حساب بانکی . اصلا هیچی /

ویزای من و همسرم یک روزه صادر شد . افیسر برخورد بسیار جدی ولی مودبانه و خوبی داشت .

ما نه با تور اقدام کردیم و نه دعوتنامه داشتیم . شاید اینکه بارها سفر خارجه به اسیا و اروپا و حوزه شنگن داشتیم و حتی پاسپورت های قدیمی هم همراهمون بود به اضافه کارت معافیت کفالت تاثیر مثبت بالایی داشته .

من به شخصه فکر میکنم ، افسران اداره مهاجرت و کنسولی ، افراد بسیار خبره و کار کشته ای هستند . اونها دقیقا میدونن به کی ویزا بدهند و ندهند . این کار و حداقل با 90% دقت انجام میدند .

به عنوان مثال من حتی اگر گرین کارت امریکا هم داشته باشم ، به دلیل مشغله کاری بسیار و وابستگی عاطفی شدید به خانواده ام قادر نیستم در امریکا اقامت کنم .

تنها چیزی که اکیدا توصیه میکنم رعایت کنید ، داشتن صداقت است . با افسر صادق باشید و اگر اون اطمینان حاصل کنه ، همه چیز تموم هست .

ارزوی موفقیت برای دوستان

پیش فرض پاسخ : ریجکت در مصاحبه با بند ۲۱۴ (Social Tie): تجربیات و راهکارها

سلام. آیا اگه امسال لاتاری ثبت نام کرده باشم برای گرفتن ویزا مشکل زا میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)