صفحه 39 از 44 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

من هرموقع كه يادم باشه لاتاري ثبت نام كردم، يك بار ٦ سال قبل ويزاي توريستي گرفتم كه اصلن نپرسيد، چند روز قبل هم توي مصاحبه ي مجدد سوالي نكرد. فكر نمي كنم اصلن مهم باشه.

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan-khodami نمایش پست ها
    درود مجدد!
    دیشب رو این مسئله کمی حساس شدم چون خودم هم قراره به زودی برای آمریکا (دوره تحقیقاتی اقدام کنم) به چندین فروم خارجی و ... نیز سر زدم و تا جایی که دیدم اصلا پروسه گرین کارت یا لاتاری روی این مسئله اثر نداره. به سفارت آمریکا و انگلیس و سفارت تو ارمنستان هم ایمیل زدم و به محض دریافت جواب بهتون اطلاع خواهم داد. اما تو فروم های خارجی خیلی سر این مسئله بحث شده و اکثراً هم براین اتفاق نظر بوده که اثر روی ویزاهای دانشجویی خصوصا نداره.
    سلام

به نظرتون بهترین جوابی که میشه داد در پاسخ به این سوال که چرا شرکت کردی چی میتونه باشه؟

Junior Member

درود
    وقت تمامی استاید بخیر.
    دوستان من یک سوال دارم ازتون شاید ربطی به این موضوع نداشته باشه. ولی فروم رو گشتم جایی برای پرسیدن و ج گرفتن پیدا نکردم
    من لاتاری ثبت نام کردم. ولی اطلاعات رو که میزنم ازم ایراد میگیره. با اینکه چندین بار زدم و درستم هست.
    ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید
    پیشاپیش ممنون
    یا حق

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط evenger نمایش پست ها
    درود
    وقت تمامی استاید بخیر.
    دوستان من یک سوال دارم ازتون شاید ربطی به این موضوع نداشته باشه. ولی فروم رو گشتم جایی برای پرسیدن و ج گرفتن پیدا نکردم
    من لاتاری ثبت نام کردم. ولی اطلاعات رو که میزنم ازم ایراد میگیره. با اینکه چندین بار زدم و درستم هست.
    ممنون میشم کمک و راهنمایی کنید
    پیشاپیش ممنون
    یا حق

با این که عنوان این بحث با سوال شما خیلی غیرمرتبطه، این سطح از جزئیات و دقت در توضیح پروسه ستودنیست!

Junior Member

برای چه سالی رو میزنید؟ هرسال اینها یکسری به روز رسانی هایی رو روی این سیستمشون انجام میدن ولی شاید سالی رو که می خواهید از سیستم بیرون گذاشته شده. یعنی ابدی نیستند.

Junior Member

سلام دوستان عزیز من چندتا سوال در مورد گرفتن وقت سفارت و شانس گرفتن ویزا دارم توی این گروه میتونم مطرح کنم ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(ارشد)...دانشگاه فردوسی

سلام دوستان،

من برای تاریخ 22 سپتامبر وقت سفارت از دبی گرفته بودم و بلیط هم گرفته بودم که ناگهان دو شب پیش اسمم واسه لاتاری در اومد،
    الان دیگه یعنی باید ویزای دانشجویی رو بی خیال بشم و وقت سفارتم رو کنسل کنم؟

ازکسانی که هرسال برای لاتاری ثبت نام میکنن خواهش میکنم در هنگام مصاحبه اصلا از این بابت به خودشون نگرانی راه ندن
    من از لاتاری ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۷ بصورت متوالی ثبت نام کردم و روز مصاحبه
    افیسر هیچ سوالی دراین مورد نکردن
    پس بیخودی نگران نباشین

Junior Member

سلام
    اول ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم تاپیکشو پیدا نکردم
    چون قرعه کشی لاتاری داره شروع میشه افرادی که درکانادا ساکن هستند هم میتونند شرکت کنند .ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

نقل قول نوشته اصلی توسط javad.zabihi نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من برای تاریخ 22 سپتامبر وقت سفارت از دبی گرفته بودم و بلیط هم گرفته بودم که ناگهان دو شب پیش اسمم واسه لاتاری در اومد،
    الان دیگه یعنی باید ویزای دانشجویی رو بی خیال بشم و وقت سفارتم رو کنسل کنم؟
    مبارک باشه ملی مگه الان وت جواب لاتاری هستش ؟ چندید ماه پیش جوابا اومد.. درسته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)