صفحه 4 از 44 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

b.badihi
    Guest

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سلام
    میخواستم بدونم کسی میدونه اگه تو لاتاری شرکت کنیم و بعد در جواب سوالات گفته بشه که بشه که دلیل اصلی رفت و آمد راحت تر بوده یا یه هم چین چیزهایی چطور؟ آیا اصلا پذیرفته هست؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

اگه كسي واسه سالهاي قبل شركت كرده باشه چي؟

متأسفانه من از اين جريانات خبر نداشتم و توي لاتاري ثبت نام كردم. اما اسم كوچيكمو مغاير اسم پاسپورتم نوشتم يعني اشتباهي به جاي Shokoufeh نوشتم shukoofeh به نظر شما اگه من واسه Apply كردن آدرس پستي متفاوت بدم شانس دارم كه متوجه ثبت نام من نشند؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط roodmona
    متأسفانه من از اين جريانات خبر نداشتم و توي لاتاري ثبت نام كردم. اما اسم كوچيكمو مغاير اسم پاسپورتم نوشتم يعني اشتباهي به جاي Shokoufeh نوشتم shukoofeh به نظر شما اگه من واسه Apply كردن آدرس پستي متفاوت بدم شانس دارم كه متوجه ثبت نام من نشند؟
    به نظر من زیاد نگران این موضوع نباشید، احتمال این که به این خاطر از مصاحبه رد بشید کمه.

Junior Member

سلام

به عنوان یک مثال نقض من لاتاری 2008 که پارسال بود شرکت کردم. چند ماه بعد از لاتاری مصاحبه برای F1 دادم و بعد از 2.5 ماه Clear شدم.
    نمیدونم تاثیر این شرکت توی لاناری روی مدت Clear شدن چقدر بوده اما به هر حال من ویزام رو گرفتم
    قاصد روزان ابری، داروک ... کی‌ می‌رسد باران ؟

آخيش خيالم راحت شد. مرسي

omidkm
    Guest

سلام
    یه سوال داشتم اگه بعد از گرفتن ویزا و قبل از اینکه کلیرنستون بیاد تو لاتاری شرکت کنی مشکلی به وجود می آره؟ممکنه برای کلیرنس فرم های لاتاری همون سال که تازه پر شده چک کنند؟اصلا مهمه برای مرحله کلیرنس شرکت در لاتاری یا نه؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion

راستش رو بخواهید فکر نمی‌کنم هیچ کس جواب سوال شما رو با قاطعیت بدونه. clearance اون قدر غیرقابل پیش‌بینیه که دیر و زود شدنش رو نمی‌شه به این راحتی به موضوع خاصی ربط داد و در نتیجه از روی تجربه سایرین هم نتیجه‌گیری خیلی خاصی نمی‌شه کرد. ضمن این که هر سال کلی از قوانین و نحوه چک کردن عوض می‌شه و هیچ کس نمی‌دونه واقعا دیر و زود شدن clearance دقیقا به چه عواملی بستگی داره.

همه این‌ها رو که گفتم، اگر بخوام نظر شخصی خودم رو بگم، به نظرم شرکت در لاتری هیچ ربطی به clearance نداره.

Junior Member

این نظر شخصی منه که به نظرم منطقی می یاد. خوشحال می شم نظر شما رو هم بدونم.
    ببینین مگه همه ما قبول نداریم که شرکت توی لاتاری می تونه نکته منفی باشه از این جهت که
    شرکت کننده میل خودش رو به مهاجرت دائم به آمریکا نشون داده؟ از طرف دیگه وظیفه Visa Officer هست
    که چک کنه که کسی که می خواد ویزا بگیره برمی گرده یا نه؟ بنابر این وقتی که توی مصاحبه قبول شده باشی
    یعنی اون بابا قانع شده که تو بر میگردی و در واقع تو این چک رو رد کردی. توی آمریکا هرکی کار خودشو می کنه و
    وظایفشون تعریف شده است. اگه قرار بود به لاتاری گیر بدن توی Interview یقمونو می گرفتن نه توی Clearance.
    تا اونجاییکه می دونم FBI برای این چکت می کنه که تروریست یا جاسوس و اینا نباشی. همین.
    در تایید این نظر من شنیدم که در مواردی توی Interview پرسیدن که تو تا حالا واسه گرین کارت اقدام کردی؟ گفته نه، بعد
    Officer گفته ولی من اینجا می بینم که توی لاتاری شرکت کردی و داری دروغ می گی. البته باز روی این مسئله بین علما
    اختلافه.
    نظرتون چیه؟
    Education's purpose is to replace empty minds with open ones

Junior Member

ببخشید میخواستم بدونم حالتونو میگیرن یعنی چی یعنی REJECT میشی ؟ اگه کسی شرکت کرده باشه چیکار باید بکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)