صفحه 41 از 44 نخستنخست ... 3132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط M_E_Material نمایش پست ها
    I have been rejected for F1 visa two times based on 214 B section. Will it be a problem if I apply for lottery and then again go for F1 visa?
    نه مشکلی نیس.

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سلام دوستان.
    من یه هفته پیش از سفارت ریجکت شدم. یکی از دلیل هاش شرکت کردن تو لاتاری بود. حالا باید چی کار کنم؟ چون این همیشه تو ی سابقه ام می مونه. توی سفارت هم که بودم، براشون فرقی نداشت که چه نوع ویزایی می خواهیف تا می دیدن سابقه شرکت در لاتاری داری ردت می کردن. راه حل شما چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط student167 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه هفته پیش از سفارت ریجکت شدم. یکی از دلیل هاش شرکت کردن تو لاتاری بود. حالا باید چی کار کنم؟ چون این همیشه تو ی سابقه ام می مونه. توی سفارت هم که بودم، براشون فرقی نداشت که چه نوع ویزایی می خواهیف تا می دیدن سابقه شرکت در لاتاری داری ردت می کردن. راه حل شما چیه؟
    میشه بیشتر توضیح بدین؟ مثلا کدوم سفارت رفته بودین؟

سلام دوستان شركت كردن در لاتاري اخيرا مشكل پيدا ميكنه دوست من فقط ١ سال از درسش مونده براي تمديد ويزا برگشته بودند و هفته پيش تو دبي فقط فقط بخاطر شركت كردن تو لاتاري ريجكت شدن با اين كه فاند داشتن و نمرات عالي و بار اول هم در جا ويزا مالتي گرفتن. به نظرم يا شركت نكنيد اگر ميخواهيد بريد ايران دايما يا اگر شركت كردين به نظرم نريد تمديد كنيد گير سفارت ها الان لاتاري هست

Junior Member

سلام به همه دوستان:

خانم و دختر 7 ساله من روز 13 دسامبر آنکارا مصاحبه کردن و با همون آقای بد اخلاق در جا ویزا گرفتن. 14 دسامبر ISSUEشد و 15 دسامبر رفت پست البته فکر کنم 16 دسامبر بشه پاسپورتشونو پیکاپ کرد.
    ما بیشتر از یک سال بود که آمریکا بودیم. من موندم ولی خانم و دخترم دلو زدن به دریا برگشتن. هر سال هم لاتری شرکت کرده بودیم. آفیسر هیچ مدرکی جز آی 20 و پاسپورت ازشون نخواست.

اگه سوالی داشتین خوشحال می شم جواب بدم. اگه دیر جواب دادم ببخشید چون شب و روزمون برعکسه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Mechanical Engineering - Sharif

دوستان من ۱ بار پارسال فقط در لاتاری ثبت نام کردم که قبولم نشدم. یعنی مشکلی ایجاد میکنه اگر بخوام واسه پاییز ۲۰۱۸ اپلای کنم؟
    سروش هستم

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من هشت سال در لاتاري شركت مي كنم و تابستان هم ويزاي توريستي امريكا رو گرفتم و رفتم و برگشتم. شركت در لاتاري مشكلي ايجاد نميكنه
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد

دوستان کسی اطلاع داره اگر شخصی بعد از برنده شدن در لاتاری ازدواج کنه تکلیف ویزای همسرش که اسمش در فرم لاتاری نبوده چی میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabbaa نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره اگر شخصی بعد از برنده شدن در لاتاری ازدواج کنه تکلیف ویزای همسرش که اسمش در فرم لاتاری نبوده چی میشه؟

من از شما معذرت میخوام این جوابه سواله شما نیست ولی به نظر من کسی که داره کارهایه مهاجرتش رو انجام میده یا تازه لاتاری برنده شده نباید به معنایه کلمه عاشق بشه و اینکه مسئولیت اون کار رو بپذیره! من نمی خوام بگم هر کسی دازه مهاجرت می کنه محکوم به اینه که نباید عاشق بشه ولی بهتره که ابتدا رونده اداری خودش رو طی کنه و بعد می تونه برایه همسرش اقدام کنه مگر اینکه دوستی از قبل بوده باشه برایه مدت ها.
    براتون آرزویه موفقیت می کنم

Junior Member

من 26 ام مصاحبه داشتم 7-8 بارهم لاتاری اسم نوشتم اصلا سوالی نپرسید .از هیچ کس دیگه ای هم نپرسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)