صفحه 43 از 44 نخستنخست ... 333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

Banned

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    من با درصد بسیار زیادی میتونم بگم شرکت در لاتاری هیچ مشکلی برا ویزا وانشجویی ابجاد نمیکنه با اینکه اونها به اطلاعات ما دسترسی دارن. همه میدونیم که لاتاری یک شانسه و خیلی از اونایی که میخوان امریکا برن تو لاتاری شرکت میکنن. اونی که اثبات کن برمیگردی در سفارت هم هممون میدونیم مسخره ترین چیز دنیاست! یه چیز الکی!
    منبع حرفم هم حداقل خود من نمونه. اولین و شاید اخرین باری که در لاتاری شرکت کردم سالی بود که ویزای دانشجویی گرفتم!
    دقیقا سوال من اینکه آیا اونا به این اطلاعات دسترسی دارن یا نه؟! چون من حتی فروم های خارجی زیر رو کردم خیلی ها میگن این ترس وکلا انداختن که از این طریق پول در بیارن
    The short answer is “no”. Entering your name in the green card lottery is not considered an immigration intent. You should not even declare it when asked on the visa application.

Simple answer: No! Keep applying for the DV Lottery and this will have no affect on any future visa applications. Also, you do not have to mention on your visa applications that you applied for the DV Lottery. They are separate entities and they do not care.
    Looking at the answers, I'm utterly shocked that immigration lawyers are stating this would be a problem. This goes to show that immigration lawyers are corrupt money hungry scum that just try to invoke fear so they can attract clients.
    Look, if the US government created the DV Lottery to attract foreigners to apply, why would then use it against them if they were legally applying for a visa to enter their country? It makes no freaking sense! The US government would face a legal lawsuit if it was using the DV Lottery system as an entrapment tool to see who is trying to immigrate to the States. Don't believe these people who tell you otherwise.
    To make you feel at ease, I have plenty of Russian friends who applied through the DV, never won, but were still able to obtain F1 Student visas without much problem.
    You are in the clear. Don't worry!

البته اگر کسی ناراحت نمیشه که من بدون منبع نظرات خارجی ها رو میزازم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitman908 نمایش پست ها
    دقیقا سوال من اینکه آیا اونا به این اطلاعات دسترسی دارن یا نه؟! چون من حتی فروم های خارجی زیر رو کردم خیلی ها میگن این ترس وکلا انداختن که از این طریق پول در بیارن

خیلی ساده
    بله دسترسی دارن ولی اهمیتی بهش نمیدن. یه چیز واضحه
    به خیلی چیزا دسترسی دارند و میتونند داشته باشند اگر مهم باشه. ولی دیگه ثبت نام در لاتاری رو بیکار نیستن چک کنن چون مهم نیس. گفتم که من همون سالی که لاتاری ثبت نام کردم ویزا گرفتم دانشجویی

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    خیلی ساده
    بله دسترسی دارن ولی اهمیتی بهش نمیدن. یه چیز واضحه
    به خیلی چیزا دسترسی دارند و میتونند داشته باشند اگر مهم باشه. ولی دیگه ثبت نام در لاتاری رو بیکار نیستن چک کنن چون مهم نیس. گفتم که من همون سالی که لاتاری ثبت نام کردم ویزا گرفتم دانشجویی
    دوست عزیز، اخیرا (از نوامبر سال 2016) آفیسرهای دوبی چک می کنن و اگه ببینن کسی ثبت نام کرده در اکثر موارد رجکت می کنند.
    شرایط ویزا روز به روز در حال تغییره واسه ایرانی ها... برای همین نمیشه حکم کلی داد!

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

من وقتی همسرم قرار بود بره برای مصاحبه اف2 همین مقوله رو پیگیری کردم. چون ما هم ترس داشتیم. برخی پست ها رو دیده بودم که تجربه کسانی بود که ادعا میکردند به خاطر لاتری ریجکت شدند (البته خیلی انگشت شمار بودند). البته همسر من بدون مشکل ویزاش رو گرفت دفعه دوم. دفعه اول به خاطر موضوع دیگه ای ریجکت شد. استناد ما هم حرف آفیسر هست که گفته مشکل چی بوده است. حالا هر چقدر منطقی یا غیر منطقی بنظر بیاد.
    در امر ویزا، من جرعت ندارم تا با اطمینان بگم این مقوله اصلا باعث ریجکت خواهد شد یا نخواهد شد. صرفا میتونم به بیان تجربه اکتفا کنم ولی نتیجه گیری رو میذارم به عهده شما. متاسفانه نص صریح نداریم برای خیلی موارد و همه براساس تجربه خودشون و دیگران نظر میدند. همانطور که گفتم نتیجه گیری سخته و شما میبایست با احتمالات تصمیم بگیری.

وقتی چیزی رو از سایتی نقل میکنید یا اون سایت، مثلا سایت دولتی امریکاست و قابل استناد یا نیست. چون میتونه یه بنگاه باشه مهاجرتی باشد. این خیلی مهمه که بگید از چه سایتی نقل میکنید. من شرایط شما رو درک میکنم. هیچ سایتی غیر از سایت های رسمی و دولتی نباید معیار تصمیم گیزی قرار بگیرند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Imania نمایش پست ها
    من وقتی همسرم قرار بود بره برای مصاحبه اف2 همین مقوله رو پیگیری کردم. چون ما هم ترس داشتیم. برخی پست ها رو دیده بودم که تجربه کسانی بود که ادعا میکردند به خاطر لاتری ریجکت شدند (البته خیلی انگشت شمار بودند). البته همسر من بدون مشکل ویزاش رو گرفت دفعه دوم. دفعه اول به خاطر موضوع دیگه ای ریجکت شد. استناد ما هم حرف آفیسر هست که گفته مشکل چی بوده است. حالا هر چقدر منطقی یا غیر منطقی بنظر بیاد.
    در امر ویزا، من جرعت ندارم تا با اطمینان بگم این مقوله اصلا باعث ریجکت خواهد شد یا نخواهد شد. صرفا میتونم به بیان تجربه اکتفا کنم ولی نتیجه گیری رو میذارم به عهده شما. متاسفانه نص صریح نداریم برای خیلی موارد و همه براساس تجربه خودشون و دیگران نظر میدند. همانطور که گفتم نتیجه گیری سخته و شما میبایست با احتمالات تصمیم بگیری.

وقتی چیزی رو از سایتی نقل میکنید یا اون سایت، مثلا سایت دولتی امریکاست و قابل استناد یا نیست. چون میتونه یه بنگاه باشه مهاجرتی باشد. این خیلی مهمه که بگید از چه سایتی نقل میکنید. من شرایط شما رو درک میکنم. هیچ سایتی غیر از سایت های رسمی و دولتی نباید معیار تصمیم گیزی قرار بگیرند.
    این چیزهایی که ما میخواهیم بدونیم هیچ وقت تو هیچ سایت رسمی گفته نمیشه اگر میشد که کسی ریجکت نمی شد یجورایی این وسط از بی اطلاعی ما پول درمیارن یه عده هم سو استفاده میکنن

امریکا رفتن نه صرفا دانشجویی از طرق دیگه هم داستان خودش داره و متاسفانه یکی از موتردی که ذهن خیلی ها رو مشغول کرده در عدم دریافت ویزا امریکا بازم میگم نه صرفا دانشجویی شرکت در لاتاری

این چیزهایی که ما میخواهیم بدونیم هیچ وقت تو هیچ سایت رسمی گفته نمیشه اگر میشد که کسی ریجکت نمی شد یجورایی این وسط از بی اطلاعی ما پول درمیارن یه عده هم سو استفاده میکنن

امریکا رفتن نه صرفا دانشجویی از طرق دیگه هم داستان خودش داره و متاسفانه یکی از موتردی که ذهن خیلی ها رو مشغول کرده در عدم دریافت ویزا امریکا بازم میگم نه صرفا دانشجویی شرکت در لاتاری

در این باره قطعا می‌شه گفت که قانونی وجود نداره که هر کسی لاتاری شرکت کرده، پس ویزای دانشجویی بهش نمی‌دن. خیلی از بچه‌ها بودن که شرکت کردن و گرفتن.

ولی در عین حال، یه تعدادی هم می گن که آفیسر اذیتشون کرده. تو همین فروم و تجربیات بچه‌ها تو سالهای قبل (تو دوبی) بگردی، مواردی پیدا می‌کنی. فکر نمی‌کنم این حساسیت بعضی آفیسرها و یا یک سفارت مشخص سراسر شایعه بشه.

من فکر نمیکنم به هرحال شما جواب مشخصی پیدا کنید برای این سوالی که ذهن شما و خیلی های دیگه رو مشغول کرده. فقط میتونید از تجربه ی دیگران که لزوما قابل تعمیم نیست( که حتی میتونند متناقض باشند) کمک بگیرید.

تجربه ثابت کرده که آفیسر دوست داره بدونه که شما میخواید برگردید. ثبت نام لاتری حق شماست ولیکن همانطور که شما از اون سایت نقل کردید میتونه سیگنال رفتن و موندن باشه. حالا اینکه آفیسر به این سیگنال توجه بکنه یا نکنه رو خدا میدونه. مثال برای مواردی که به اون سیگنال توجه کرده و مثال برای مواردی که به اون سیگنال توجه نشده وجود داره. بنابراین شما جواب مشخصی نمیتونید پیدا کنید. آفیسر تصمیم میگیره.

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

باسلام
    برنده لاتاری 2019 هستم با کیس نامبر8*** من فرم ds-260 را داخل سایت بازکردم و start شده و بعد مجددا sigh out کردم تا اطلاعات را وارد کنم.آیا این موضوع مشکلی پیش نمیاورد؟ تا ی فرصت پرکردن فرمها را دارم؟
    2-باتوجه به قانون ترامپ من که فامیل در آمریکا ندارم شانس موفقیتم چقدر است؟ آیا اقدام کنم؟

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

سلام دوستان من برنده لاتاری پارسال بودم هفته پیش سفارت ابوذبی بودم افسر به من 2تا برگه داده یکی صورتی که همین 212f هست یکی هم برگه آبی کهاشاره کرده چند عدد مدرک اماده کنم و براشون ایمیل کنم میخواستم کسی از برندگان لاتاری به مساحبه رفته و اینکه شرایط اونا چطور بوده؟

Junior Member

سلام. با توجه به این که چند بار پدرم برام توی لاتاری ثبت نام کرده، شانس گرفتن ویزا دارم یا این که انرژیم رو باید بذارم روی اپلای برای کشورهای دیگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)