صفحه 7 از 44 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

من اینا را از دوست پارسالم که برای ویزا رفته بود همسفرش بودند .نمیدونم چی شدند .اما اینا بگم خود منام یکی از آشناهام عکس منو گرفت برای لاتاری 3 سال پیش .من خیلی اضطراب داشتم برای همین . اما ادم که تو ذهن officer نیست که حتما همین دلیل reject بوده شاید عوامل دیگه هم بوده.

ولی officer باید یک بهانه ای برای رد بیاره چه بهانه ای بهتر از این و این مهمه که تو برمی گردی یا نه .
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

منم متاسفانه در دو سال گذشته در لاتاري شركت كردم. چه دلايلي مي شه آورد كه يه موقع مشكلي پيش نياد؟!! لطفا جواب بدين.
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

می تونی گریه کنی بگی عجب غلطی کردم
    جدای از شوخی قیرس فکر نکنم مثل دویی تاریخچه تا دربیارند.فاصله گرفتن مدرک تا مصاحبه خیلی نیست .بعد اگه پرسید بگو من همیشه آرزوی فقط تحصیلا داشتم و دوستم مدارکم را فرستاد ومن جزییات را نمی دونستم فکر نمی کردم اقامت دایمه واون سالی که شرکت کردم سطح زبانم خوب نبود برای گرفتن پذیرش از دانشگاه و من چون به رشته ام خیلی علاقمندم و کشورم را مناسب هوش و توانایی خودم احساس نکردم صرفا برای ادامه تحصیلات این کارا کردم .
    The truth of my life:I`m only looking for you

Junior Member

there is no certain rule about this,I guess
    maybe the officer accepts your reason,and maybe not!
    Trust in God and Go to your interveiw and be honest and calm!

Junior Member

آیا شرکت در لاتاری جز درخواست برای اقامت دایم که در قسمت 36 فرم DS-156 امده می شود؟

36. Has Anyone Ever Filed an Immigrant Visa Petition on Your Behalf?

https://evisaforms.state.gov/ds156.asp

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط resal
    آیا شرکت در لاتاری جز درخواست برای اقامت دایم که در قسمت 36 فرم DS-156 امده می شود؟
    36. Has Anyone Ever Filed an Immigrant Visa Petition on Your Behalf?
    https://evisaforms.state.gov/ds156.asp
    خیر. این موضوع قبلا هم عنوان شده بود که شرکت در لاتری به معنی درخواست اقامت دائم نیست.

Junior Member

سلام
    من خودم هم این مشکل رو دارم.
    یکی از دوستام که پارسال از قبرس ویزا گرفت ماجرای دختری رو تعریف می کرد
    که به پیشنهاد بچه های حاضر در سفارت در زمینه شرکت در لاتاری دروغ گفت.
    افیسر هم که اطلاعات دختره رو ، روی مانیتورش داشت، به دلیل honest نبودن ریجکتش کرد.
    با توجه به این ماجرا که صحتش برام روشنه، من مطمئنم که اطلاعات رو دارن.
    تنها سوالی که برام باقی می مونه اینه که آیا بی برو برگرد، کسی رو که در لاتاری شرکت کرده باشه رد می کنن یا نه؟
    آیا کسی می تونه این سوال رو به نحوی از افیسر یه سفارتخونه بپرسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering, virginia tech

منم توي لاتاري 2009 شركت كردم وخيلي نگران اين قضيه ام
    لطفا اگه كسي اطلاعات دقيقي در اين زمينه داره به ما بگه

I checked this with a lawyer here in US. Legally, Lottery is not related to visas (it does not count as an acttion toward immigrationn). However, as babak mentioned before, the officer may use it only as an excuse for rejection....z
    Read, Think, then Talk....z

ببخشيد ميدونم براي اپلي كردن فقط جواب ميدين ولي همين يه سوال منم جواب بدين
    1- جواب لاتاري كي مياد؟
    2- من ادرس ايميلي كه براي ثبت نام لاتاري دادم رو واسه يه سري مشكلات به طور كامل پاك كردم اگه تو قرعه كشي قبول شم به ادرسي كه دادم مياد يا ميفرستن به ايميلت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)