صفحه 8 از 44 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 431

موضوع: آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

نقل قول نوشته اصلی توسط عليرضا مومن
    ببخشيد ميدونم براي اپلي كردن فقط جواب ميدين ولي همين يه سوال منم جواب بدين
    1- جواب لاتاري كي مياد؟
    2- من ادرس ايميلي كه براي ثبت نام لاتاري دادم رو واسه يه سري مشكلات به طور كامل پاك كردم اگه تو قرعه كشي قبول شم به ادرسي كه دادم مياد يا ميفرستن به ايميلت؟
    سلام
    1. جواب لاتاری 2008 در سال 2008 میاد. توی همین ماه ها میاد. می تونی تاریخ دقیقش رو از سایت لاتاری گرین کارد در Department of State پیدا کنی.
    2. ایمیل نمی زنن، نترس. نامه پست می کنن به آدرسی که دادی. توی اون نامه همه چیز رو نوشته. خلاصه باید صبر کنی تا نامه بیاد.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

پیش فرض پاسخ : آیا ثبت نام در لاتاری برای گرفتن ویزا مشکلی ایجاد میکند؟(و سوالات مرتبط)

درود
    لاتاري سال 2008 كه ثبت نام كرديد همين چند ماه ديگه جوابش مياد (فكر كنم ارديبهشت يا خرداد بود)

اگر هم در لاتاري شانس درخانه تان را بزند و انتخاب شويد نامه براي شما مياد و ايميل خبر نيست

بعدش هم اگر پذيرفته بشويد براي 2009 هست و شما ميرويد يكي از سفارت هاي آمريكا در كشورهاي مجاور و مصاحبه مي كنيد

بدرود

Junior Member

Dear Freinds I have a big problem
    I appreciate who ever can help me, in any kind.
    It is a big problem:
    I have addmission from an US university(I am not sure about the fund yet)
    I am also selected for DV-2008.
    It looks that i am lucky in the initial view but it is not like that,please read it completely and give me your advices.
    My case no. for DV is very high,15xxx so I might not be informed for DV interview due to lack of visas number.
    As you know if US recognise that you want to live in the USA they will never give the student visa,
    on the other hand if they know that you do not want to live there they will not give you green card for your DV
    the problem is this, a big conflict and contrast
    I guess my interview for STUDENT must be around jun or july while the interview for DV,if there is any!, is around aug or sep.
    What is your sugestions
    Your cooperation is appreciated in advance

ApplyAbroad Champion

از اونجا که شما در لاتری برنده شده‌اید، احتمال زیادی وجود داره که سفارت از این موضوع مطلع باشه. در نتیجه اگر از شما بپرسند که آیا در لاتری شرکت کرده‌اید یا خیر، فکر کنم مجبورید راستش رو بگید و در اون صورت به احتمال خیلی زیاد ویزا نخواهید گرفت. اما خوش‌بین باشید و فرض کنید که از شما نمی‌پرسند. اگر نپرسیدند، احتمال داره که مشکلی پیش نیاد و راحت ویزا رو هم بگیرید. حرف‌هایی هم که در سفارت موقع مصاحبه ویزا می‌زنید، بعدا علیه شما استفاده نخواهد شد. در نتیجه اگر موقع مصاحبه‌ی ویزا شما بگید می‌خواهید به ایران برگردید و بعدا در مصاحبه‌ی DV بگید که می‌خواهید در آمریکا بمونید مشکلی پیش نخواهد آمد.

Junior Member

Dude, what's wrong with you?! Cancel your appointment for student visa. Wait until your DV interview appointment shows up. If it's in August, you may miss the first two months of university schedule, but it definitely worth it. Remember, you can always defer your admission.

By the way, when were you notified about your DV result? And what that case no. means? (15xxx) Does it mean you're going to be the 15000th applicant to be interviewed?
    در خرابه، زنگ بزنيد

من بودم یه ترم defer می کردم!
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

Junior Member

On second thought, cancelling your student visa interview doesn't seem the best idea to me. Go for you F-1 interview. If you're rejected (based on this), you can wait for DV interview. You don't lose that. If you're accepted, it's better because I think you can change your status from F-1 to permanent resident then. I don't see a problem there.
    در خرابه، زنگ بزنيد

ApplyAbroad Champion

اگر برای F-1 اقدام کنید و رد بشید و بعدا اسم‌تون در DV هم در نیاد، احتمالا گرفتن F-1 به طور کلی برای شما مشکل خواهد شد. در نتیجه شاید بهتر باشه پذیرش رو به تعویق بیاندازید و منتظر نتیجه‌ی DV بشید و اگر از DV خبری نشد، بعد برای F-1 اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط k1prime
    Dude, what's wrong with you?! Cancel your appointment for student visa. Wait until your DV interview appointment shows up. If it's in August, you may miss the first two months of university schedule, but it definitely worth it. Remember, you can always defer your admission.

By the way, when were you notified about your DV result? And what that case no. means? (15xxx) Does it mean you're going to be the 15000th applicant to be interviewed?
    منم میخواستم همینو بگم. اگر من بودم همین کار رو می کردم. امن ترین راه حل هم هست به نظرم.

Junior Member

دوست من هم DV Lottery برنده شده بود
    و مثل شما شماره اش ناجور بود و ما فکر می کردیم به احتمال زیاد نوبت بهش نمی رسه و اگه هم برسه Clearance طولانی مدت می خوره و نمی تونه بره آمریکا. اما اواخر August بهش نوبت رسید و با اینکه تو پاسش به واسظه شغلش ویزای کشورهایی مثل قزاقستان و تاجیکستان و عربستان رو داشت دو هفته ای clear شد و تونست بره آمریکا.

من فکر میکنم خیلی هم احتمال اینکه بتونید از طریق DV برید کم نیست و از طرفی هم اگه بدشانسی بیارید و F1 رد شید و DV هم به هر دلیلی رد بشید کار شما خیلی مشکل میشه برای F1 های بعدی. منم با بقیه موافقم که defer گزینه خوبیه.

فقط چون نوبت شما دیر هستش کاملا دقت کنید که مدارکی که می برید کامل باشه و هیج نقضی توش نباشه چون شما زمانی برای از دست دادن به خاطر نقص مدرک ندارید. (این زیاد پیش میاد که سفارت تو DV به دلیل نقص مدارک از متقاصی ها بخواد یه بار دیگه با مدارک کامل بیان و این حداقل چند هفته ای شما رو عقب می اندازه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)