نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آینده ی فارغ التحصیلان دانشگاه های ترکیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آینده ی فارغ التحصیلان دانشگاه های ترکیه

با سلام
    من الان دانشجوی ارشد الکترونیک هستم ولی اونطوری که میخوام نشد یعنی اون هدفی که میخواستم نمیتونم تو این رشته بهش برسم. به همین دلیل میخواستم واسه ارشد دوباره ی bilkent تو رشته DSP اقدام کنم. حالا دو سوال پیش میاد:
    1-شانسی دارم و آیا این شانس همراه با فاند خواهد بود؟
    2-آیا میتونم واسه دکترا به دانشگاههای مطرح در اروپا یا آمریکا اپلای کنم و پذیرش خوبی بگیرم؟
    پ.ن:
    یک مقاله کارشناسی در کنفرانس بین المللی معتبر،تا آخر دوره یکی دو تا مقاله خوب ژورنال هم میتونم بدم،زبان ندادم ولی در حد 100 تافل هستم،معدل کارشناسی 15.37،TA و آزمایشگاه،پروژه های خوبی هم انجام دادم و به نتایج درخشانی هم هستم ولی نمره نمیده،واسه کسر خدمت هم دو روز پیش اقدام کردم و منتظرم،
    ممنون

Junior Member FatemeArtistic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fashion & Textile Design - Dr.Shariati technical university

با سلام
    دوستان یکی هست بمن بگه ک آیا دانشجویان بورسیه ارشد ترکیه بعد از فارغ التحصیلی میتونن برای کار در رابطه با رشته تحصیلی بورسیه، ترکیه بمونن و کارکنن؟ آیا بعد از اینکه تحصیلات تموم شد ترکیه از اون افراد درخواست میکنه ک بمونن و براشون کار کنن؟یا اینکه باید خود فرد بعد از اتمام تحصیلات جداگانه اقدام کنه برای کار در اونجا؟
    و ی سوال دیگه اینکه حقوق ماهیانه ی فرد متخصص ماهی چقدره اونجا؟ من قسمتای دیگه این سایت جوابمو پیدانکردم لطفا راهنماییم کنید میخوام بدونم منکه رشتم طراحی لباسه اگه بورسیه اونجارو بگیرم و آخرش بعد از تحصیلات بخوام اونجا بمونم و در رابطه با رشتم کار کنم حقوق ماهیانم چقدره؟

ممنون میشم جواب بدید . . .

Junior Member FatemeArtistic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fashion & Textile Design - Dr.Shariati technical university

سلام و مرسی از این همه پاسخ ! بچه ها لطفا یکی یکی جواب بدید اینجوری که همه باهم جواب میدید نمیشه همه رو خوند!!! آخه چرا کسی پاسخگو نیست !؟؟؟؟؟؟؟ لطفا یکی جواب بده آخه سوالامونو از کی بپرسیم پس

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط FatemeArtistic نمایش پست ها
    سلام و مرسی از این همه پاسخ ! بچه ها لطفا یکی یکی جواب بدید اینجوری که همه باهم جواب میدید نمیشه همه رو خوند!!! آخه چرا کسی پاسخگو نیست !؟؟؟؟؟؟؟ لطفا یکی جواب بده آخه سوالامونو از کی بپرسیم پس
    سلام
    اینجا که امریکا نیست ! نه بعد تحصیلات کسی شما رو نگه نمی داره مگه اینکه استادتون شرکت یا آشنایی داشته باشه و یا اینکه خودتون کار پیدا کنید.
    حقوق هم ما بین 2500-4000 لیر
    The greater the challenge, The greater the gain

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط FatemeArtistic نمایش پست ها
    سلام بله ممنون :ا .. جدا؟ پس چقدر پاینه درامدشون! مثه ایرانه ک!!! البته هرجا بهتر از اینجاس
    شرمنده شما به 4000 لیر میگین کم؟!!!!!
    توو ایران میتونین اینقدر درامد داشته باشین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)