نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: وضعیت مقاله شما در ژورنالهای Springer چگونه است؟

رأی دهندگان
92. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اکسپت در کمتر از 3 ماه (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

5 5.43%
  • اکسپت در 3-6 ماه (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

5 5.43%
  • اکسپت در بیش از 6 ماه (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

4 4.35%
  • اکسپت در کمتر از 3 ماه (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

9 9.78%
  • اکسپت در 3-6 ماه (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

10 10.87%
  • اکسپت در بیش از 6 ماه (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

8 8.70%
  • ریجکت (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

2 2.17%
  • ریجکت (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

6 6.52%
  • مقاله ای در انتشارات Springer ندارم.

43 46.74%
صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 161

موضوع: چگونه در ژورنالهای Springer مقاله چاپ کنیم !؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : چگونه در ژورنالهای Springer مقاله چاپ کنیم !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    اين چيزي كه شما ميگين براي تمامي مجلات اشپرینگر نيست بلكه مختص همين مجله اي است كه ميگين.
    اما special topic در مجلات به چه معناست؟ مجلات در زمانهاي متفاوت اقدام به چاپ مقاله در يك زمينه كاملا تخصصي يا خاص ميكنن. براي اين نوع مقالات اديتورهاي خاصي تعيين ميشن و در يك بازه زماني خاص همانند كنفرانس هايي كه در يك زمان خاصي مقاله ميپذيرن و در يك بازه زماني خاصي هم داوري و چاپ ميشه، بازه زماني ميزارند كه مثلا در اين زمينه خاص تخصصي تخصصي (special topic) افراد ميتونن از فلات تاريخ تا فلان تاريخ مقالات خودشون را به مجله سابميت كنن.
    شاد باشيد
    والا منم همین به ذهنم رسیده بود....ولی از سال 2012 که من اولین بار توی این مجله مقاله چاپ کردم تا الان این گزینه هست و تا حالا (از 2012 تا الان) هیچ special issue هم که مربوط به کنفرانس و یا موضوع خاصی باشه چاپ نکرده....ضریب تاثیر نزدیک به 2 هم داره: http://www.springer.com/chemistry/ph.../journal/10973
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    والا منم همین به ذهنم رسیده بود....ولی از سال 2012 که من اولین بار توی این مجله مقاله چاپ کردم تا الان این گزینه هست و تا حالا (از 2012 تا الان) هیچ special issue هم که مربوط به کنفرانس و یا موضوع خاصی باشه چاپ نکرده....ضریب تاثیر نزدیک به 2 هم داره: http://www.springer.com/chemistry/ph.../journal/10973
    شايد شما اطلاع نداريد و همچين چيزي دارند. باي اين حال اگه براتن مهمه سردر بيارين اين چيه، بهتره ي ايميل به مجله بزنيد.
    اگه مهم نيست كه بيخيال، چون مجلات برخي چيزايي دارند كه مختص خودشون هست. مثلا من اين مدلي كه شما گفتين را اولين باره ميشنوم (conference paper special topic)
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چند نکته مهم در تسریع پذیرش مقالات و نوشتن آن

با سلام
    میخواستم سوال کنم، آیا میدونین مراحل وضعیت مقاله از لحظه ارسال تا پذیرش/رد در ژورنال های اسپرینگر به چه صورت است؟

مثلا برای الزویر که من فرستادم اینجوری بود:
    Submitted to journal-With editor-Under Review--Submission Sent Back to Author and Accept/Reject
    میشه لطفا بگین برای اسپرینگر به چه صورت است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

سلام دوستان
    ببخشید یک سوالی داشتم، مقاله من حدود 2 ماه در حالت under review هست، دیروز status date به روز شده، اما وضعیتش همون under review هست! دلیلش چی میتونه باشه؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_si نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یک سوالی داشتم، مقاله من حدود 2 ماه در حالت under review هست، دیروز status date به روز شده، اما وضعیتش همون under review هست! دلیلش چی میتونه باشه؟
    ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    موفق باشید
    مقالتون تحت داوری هست. صبر کنید
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Senior Member

سلام من خیلی مطمئن نیستم سوالم در تاپیک درستی باشه با توجه به اینکه سوالم مهمه مدیران لطفا حذفش نکنن و اگر نامناسب هستش به تاپیک مناسبش انتقال بدن
    من می خواستم مقاله ام رو برای ژورنال شبکه عصبی الزویر با ایمپکت فکتور 1.9 بفرستم اما یه ژورنال مرتبط تر با موضوع مقاله ام در اشپرینگر به اسم information retrievalپیدا کردم با ایمپکت 0.6
    سوالم این هست که اصولا در الزویر راحت تر میشه مقاله چاپ کرد یا اشپرینگر؟
    و بعد اینکه آیا ایمپکت فکتور( که به نظر من ضرورتا نشون دهنده اعتبار یک ژورنال نیست) اعتبار مقاله ما رو بالا می بره؟ یا جایی که چاپ شده؟ ساده تر بپرسم به نظر شما عاقلانه ترئه که کجا سابمیت کنم مقاله ام رو اشپرینگر یا الزویر؟
    ممنون میشم کسی جواب بده من سعی دارم که تا 1هفته دیگه مقاله ام رو سابمیت کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام من خیلی مطمئن نیستم سوالم در تاپیک درستی باشه با توجه به اینکه سوالم مهمه مدیران لطفا حذفش نکنن و اگر نامناسب هستش به تاپیک مناسبش انتقال بدن
    من می خواستم مقاله ام رو برای ژورنال شبکه عصبی الزویر با ایمپکت فکتور 1.9 بفرستم اما یه ژورنال مرتبط تر با موضوع مقاله ام در اشپرینگر به اسم information retrievalپیدا کردم با ایمپکت 0.6
    و بعد اینکه آیا ایمپکت فکتور( که به نظر من ضرورتا نشون دهنده اعتبار یک ژورنال نیست) اعتبار مقاله ما رو بالا می بره؟ یا جایی که چاپ شده؟ ساده تر بپرسم به نظر شما عاقلانه ترئه که کجا سابمیت کنم مقاله ام رو اشپرینگر یا الزویر؟
    موارد زیادی دخیله درسته که هرچی ایمپکت بالاتره ریسک هم بالاتره اما غیر از اون زمینه ای که کار کردین هم موثره که مورد توجه اون ژورنال باشه یا نه م
    ثلا من مقاله ای دارم در مورد تصاویر مغز نوزادان اما تصویر سی تی هست و فرستادمش اشپرینگرهای که بیشتر در زمینه رادیولوژی بودند و در عرض 1 ماه دو تا اشپرینگر یکی با ایمپکت 6.33 و یکی 1.53 فرستادم و سریع ریجکت شد و دلایلشون هم متفاوت بود و در کل رادیولوژیست ها دید خوبی به سی تی برای نوزاد ندارن و حالا من دارم میفرستم الزویر که بیشتر مهندسی هست اما ایمپکت اینم بالا4 هست اما فرقش اینه که من دارم اونجایی میفرستم که متد کسی رو که ارتقا دادم قبلا اونجا چاپ شده پس به نزدیکی به زمینه کاریتون توجه کنید
    البته شاید اینا هم ریجکت کردن

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر
    من شنیدم (و البته توی خبرها هم قبلا خونده بودم) که الزویر مقالات ایرانی رو تحریم کرده. البته تجربه شخصی ندارم در این موضوع که ببینم صحتش در چه حده. دوستان دیگه اگر تجربه ای غیر از این دارن و جدیدا مقاله چاپ کردن اونجا لطفا حرف بنده رو اصلاح کنند.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alpachino10 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر
    من شنیدم (و البته توی خبرها هم قبلا خونده بودم) که الزویر مقالات ایرانی رو تحریم کرده. البته تجربه شخصی ندارم در این موضوع که ببینم صحتش در چه حده. دوستان دیگه اگر تجربه ای غیر از این دارن و جدیدا مقاله چاپ کردن اونجا لطفا حرف بنده رو اصلاح کنند.
    نه شایعه هست
    این شایعه در مورد اشپرینگر هم بود که درست نیست

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی ارشد الکترونیکم. الان چند تا از ایده هامو مقاله کردم اما متاسفانه نمیدونم به کجا بفرستم. موضوضعم راجع به RF و ماکرو ویو هستش اما توی ایران ما قدرت ساختش رو نداریم و فقط در حد اثبات فرمولی و شبیه سازیه و به همین دلیل می دونم که چون ساخت ندارم توی ieee چاپ نمی شه. Sciencedirect هم خیلی خیلی دیر جواب میده . خواهش می کنم به من بگید واسه چه ژورنالی بفرستم که ارزش داشته باشه.
    با سلام
    من دانشجوی ارشد الکترونیکم. الان چند تا از ایده هامو مقاله کردم اما متاسفانه نمیدونم به کجا بفرستم. موضوضعم راجع به RF و ماکرو ویو هستش اما توی ایران ما قدرت ساختش رو نداریم و فقط در حد اثبات فرمولی و شبیه سازیه و به همین دلیل می دونم که چون ساخت ندارم توی ieee چاپ نمی شه. Sciencedirect هم خیلی خیلی دیر جواب میده . خواهش می کنم به من بگید واسه چه ژورنالی بفرستم که ارزش داشته باشه.
    ممنون از لطفتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)