نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: وضعیت مقاله شما در ژورنالهای Springer چگونه است؟

رأی دهندگان
92. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اکسپت در کمتر از 3 ماه (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

5 5.43%
  • اکسپت در 3-6 ماه (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

5 5.43%
  • اکسپت در بیش از 6 ماه (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

4 4.35%
  • اکسپت در کمتر از 3 ماه (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

9 9.78%
  • اکسپت در 3-6 ماه (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

10 10.87%
  • اکسپت در بیش از 6 ماه (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

8 8.70%
  • ریجکت (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

2 2.17%
  • ریجکت (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

6 6.52%
  • مقاله ای در انتشارات Springer ندارم.

43 46.74%
صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 161

موضوع: چگونه در ژورنالهای Springer مقاله چاپ کنیم !؟

پیش فرض پاسخ : چگونه در ژورنالهای Springer مقاله چاپ کنیم !؟

من مقاله ای رو فرستادم fibers and polymers
    من عکسها و جداول و کپشن رو آوردم آخر مقاله و در متن بهشون اشاره کردم ولی این ایراد رو گرفته:
    Figures and Tables should be attached to the end of text and authors should indicate the place, where the figures are to be inserted, in the text or marginal notations in the typescript.

نقل قول نوشته اصلی توسط persiastore نمایش پست ها
    من مقاله ای رو فرستادم fibers and polymers
    من عکسها و جداول و کپشن رو آوردم آخر مقاله و در متن بهشون اشاره کردم ولی این ایراد رو گرفته:
    Figures and Tables should be attached to the end of text and authors should indicate the place, where the figures are to be inserted, in the text or marginal notations in the typescript.
    شاید شما مکان قرار گیری شکلها رو تو مقاله اشاره نکردید. اونجایی که شکل شما باید در مقاله باشه رو باید بنویسید مثلا ای اینطوری
    [Fig.1 is here]
    به شرافتم سوگند نه شیطانی است و نه دوزخی، روانت از تن ات زود تر خواهد مرد. پس دیگر از هیچ کس نترس.

Junior Member

با سلام. من میخوام یه مقاله به ژورنال Analog Integrated Circuits and Signal Processing بفرستم. چندتا سوال مهم دارم:
    1-در بخش راهنمای نویسندگان گفته این مجله از روش داوری double-blinded manuscript استفاده میکنه. بنابراین نویسندگان نیاز دارند تا دو پرونده در زمان ارسال سابمیت کنند: الف) Title page only (شامل یک عنوان مختصر و آموزنده، نام و نام خانوادگی نویسندگان، افلیشن ها و آدرس های نویسندگان، آدرس ایمیل و شماره فکس نویسنده مسئول). ب) blinded manuscript (بدون نام هیچ نویسنده ای و بدون هیچ افلیشنی که باید شامل یک عنوان مختصر و آموزنده، چکیده بین 150 تا 250 کلمه، کلیدواژه بین 4 تا 6 کلمه) ... من مراحل سابمیت رو طی کردم تا ببینم تو سایت چیا میخوان که در قسمت attach files یه زبونه کشویی داره که 5 مورد رو میشه انتخاب کرد یکیش manuscript بود یکیش عکس نویسنده ها، یکیش شرح حال نویسنده ها، یکیش figure، و آخری هم table بود. الان جایگاه این title page only و blinded manuscript در زمان ارسال کجاست؟!
    2- الان اینجوری که من فهمیدم، برای این ژورنال باید اینها رو ارسال کنم: 1- title page و 2- blinded manuscript و 3- خود manuscript ?! و 4- عکس خودم و نویسنده دوم 5- شرح حال خودم و نویسنده دوم 6- عکسهای مقاله در قالب یک فایل ورد همراه با کاپشن هاش 7- جداول مربوط به مقاله در قالب یک فایل ورد همراه با اپشن هاش درسته؟ نیازی به ارسال manuscript نیست؟! یا اینکه تو blinded manuscript متن مقاله و فرمول ها باید باشه؟!
    ممنون میشه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

شما یک فایل داری که اسم ها را میخای برداری (همان تایتل پیج)
    یک فایل اصلی مقالت هست که اسم ها درش نیست (همان نسخه بلایند)
    فایل های عکسها
    فایل جداول

این چهار تا فایل به انضمام احتمالا فایل cover letter میبایست سابمیت بشه. عکسهای خودتون را هم که گفت سابمیت کنید. دیگه به بقیه فایلها کاری نداشته باش.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام من می خوام تو ژورنال http://www.zju.edu.cn/jzus/archives.php?type=C مقاله بفرستم و فایل وردشو دانلود کردم http://www.zju.edu.cn/jzus/download/...ample_2013.doc مراجع که آخرش مینویسه [dio] یعنی چی من تو مراجع اینا رو از کجا بیارم؟ فرمولای من طولانی هستند مجبورم تو یه سطر کامل بنویسم اینجا دو ستونه گفته فرمول من جا نمیشه سوالامو جواب بدین بچه ها یکیم اینکه این پولیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masome12345 نمایش پست ها
    سلام من می خوام تو ژورنال http://www.zju.edu.cn/jzus/archives.php?type=C مقاله بفرستم و فایل وردشو دانلود کردم www.zju.edu.cn/jzus/download/JZUSC_sample_2013.doc مراجع که آخرش مینویسه [dio] یعنی چی من تو مراجع اینا رو از کجا بیارم؟ فرمولای من طولانی هستند مجبورم تو یه سطر کامل بنویسم اینجا دو ستونه گفته فرمول من جا نمیشه سوالامو جواب بدین بچه ها یکیم اینکه این پولیه؟
    این DOI کد/لینکی هست که به مثل اثر انگشت مختص یک مقاله هست. هر مقاله ای یک DOI مشخص داره. هر مقاله را که در سایت مجله ش نگاه نکنید، این DOI را گذاشته.
    جاهایی که نمیشه در فرمت 2 ستونه جا داد، فقط همان قسمت را یک ستونه کنید
    برای پرسش آخر، به سایت مجله مراجعه کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

سلام دوستان
    خسته نباشید، مقاله ای که به یک ژورنال اشپرینگر فرستاده بودم ریوایز خورد، اما در ایمیلی که برام فرستادن مدت زمانی که برای ارسال فایل اصلاح شده فرصت دارم رو ننوشتم، فقط در خود Submission system، Date Revision Due زده 18 آوریل، این یعنی اینکه من تا 18 آوریل برای ارسال فایل فرصت دارم؟ زمانش یک مقدار غیرعادی نیست؟!
    ممنون
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_si نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید، مقاله ای که به یک ژورنال اشپرینگر فرستاده بودم ریوایز خورد، اما در ایمیلی که برام فرستادن مدت زمانی که برای ارسال فایل اصلاح شده فرصت دارم رو ننوشتم، فقط در خود Submission system، Date Revision Due زده 18 آوریل، این یعنی اینکه من تا 18 آوریل برای ارسال فایل فرصت دارم؟ زمانش یک مقدار غیرعادی نیست؟!
    ممنون
    موفق باشید
    اشپرینگر معمولا زمان رو زیاد میده مثلا دو ماه براشون عادی هست (بسته به ژورنال). می تونین به ژورنال ایمیل بزنین بپرسین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_si نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    موفق باشید
    نه غیر عادی نیست. اما شما سعی کنید هر چه سریعتر کارهای مقاله را بکنید بعد بفرستید بره

Junior Member

سلام
    من می خوام برای http://www.springer.com/computer/ai/...art=1#realtime مقاله بفرستم. میگه باید یک author biographies بفرستی!!!
    1-منظورش چیه؟
    2- قالب آماده براش دارید؟
    3- آیا توی مقاله چاپ می شه یا فقط برای اطلاعات خودشونه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)