نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: وضعیت مقاله شما در ژورنالهای Springer چگونه است؟

رأی دهندگان
92. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اکسپت در کمتر از 3 ماه (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

5 5.43%
  • اکسپت در 3-6 ماه (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

5 5.43%
  • اکسپت در بیش از 6 ماه (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

4 4.35%
  • اکسپت در کمتر از 3 ماه (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

9 9.78%
  • اکسپت در 3-6 ماه (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

10 10.87%
  • اکسپت در بیش از 6 ماه (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

8 8.70%
  • ریجکت (ایمپکت فکتور کمتر از 1)

2 2.17%
  • ریجکت (ایمپکت فکتور بیشتر از 1)

6 6.52%
  • مقاله ای در انتشارات Springer ندارم.

43 46.74%
صفحه 9 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 161

موضوع: چگونه در ژورنالهای Springer مقاله چاپ کنیم !؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

پیش فرض پاسخ : چگونه در ژورنالهای Springer مقاله چاپ کنیم !؟

آیا در بین ژورنال های Springer ژورنالی وجود دارد که از نظر اکسپت شدن راحتتر باشد؟این ژورنال ها isi هستند؟ من شنیدم غیر isi هم دارن آیا درست هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    آیا در بین ژورنال های Springer ژورنالی وجود دارد که از نظر اکسپت شدن راحتتر باشد؟این ژورنال ها isi هستند؟ من شنیدم غیر isi هم دارن آیا درست هست ؟
    سلام
    دوست گرامی

انتشارات اشپرینگر هم مانند الزویر دارای مجلاتی است که الزاما isi نیستند پس در انتخاب خود دقت کنید. برای راحت اکسپت شدن هم اگر ژورنال electrical engineering مورد نظرتونه که باید بگم isi هست، بسیار سختگیرند و پروسه داوری هم زمان بر و طولانی است. بستگی به زمانی دارد که نویسنده در اختیار دارد.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahan82 نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی

انتشارات اشپرینگر هم مانند الزویر دارای مجلاتی است که الزاما isi نیستند پس در انتخاب خود دقت کنید. برای راحت اکسپت شدن هم اگر ژورنال electrical engineering مورد نظرتونه که باید بگم isi هست، بسیار سختگیرند و پروسه داوری هم زمان بر و طولانی است. بستگی به زمانی دارد که نویسنده در اختیار دارد.

موفق باشید
    دادن مقاله در این نوع ژورنال هایی که isi نیست. اصلا مناسب نیست ؟ چون کار در حد بین کنفرانس و ژورنال هست به نظرتان بهترین کار چه میتواند باشد ؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دادن مقاله در این نوع ژورنال هایی که isi نیست. اصلا مناسب نیست ؟ چون کار در حد بین کنفرانس و ژورنال هست به نظرتان بهترین کار چه میتواند باشد ؟
    دوست گرامی،
    اینکه هر ژورنالی که ای اس ای نبود غیرمعتبر و نامناسب هست به هیج وجه صحیح نیست. ضمنا لزومی ندارد که اینگونه ژورنال ها حتما زودتر و راحتتر پذیرش بدهند.
    در این مورد باید سطح مقاله و انتظارات و زمانی که در اختیار دارید را در نظر بگیرید و بعد از محدود کردن دامنه ژورنال های هدف به صورت موردی مقایسه و تصمیم گیری کنید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

در ادامه صحبت های halcyon مدیر عزیز باید بگویم به طور کلی چندین عامل در تصمیم گیری گزینش مجله/کنفرانس دخیل هستند:

سطح نوآوری، میزان و حجم کار صورت گرفته، زمان در اختیار، هدف نویسنده از چاپ و ...

انشارات اشپرینگر خوب ولی کمی سخت گیرند( با ما ایرانی ها) البته اگر کار صورت گرفته ( به عقیده اونها) ارزش چاپ کردن رو داشته باشد، حتما استقبال خواهند کرد.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

سلام دوستان
    من یک مشکلی با مقاله ام که برای یکی از ژورنال های اشپرینگر فرستادم، پیدا کردم. لطفا اگر دوستانی همچین تجربه ای دارند و یا علت این مشکل را می دانند راهنمایی بفرمایند.
    بنده حدود سال هست (آگوست 2014) که مقاله ام را به این ژورنال ارسال کردم، بعد از اینکه مقاله Major Revise خورد، ریویژن رو بعد از حدود 2-3 ماه (تا قبل از ددلاین) ارسال کردم، بعد از حدود 2 ماه مجددا Minor Revise خورد و در ایمیلی که از ژورنال دریافت کردم لیست کامنت ها برای رویویژن وجود نداشت! من این موضوع را به ادیتور ایمیل کردم، ادیتور حدود یک ماه همش به من می گفت که من ایمیل میزنم هیچ جوابی بهم نمی دن. به همین دلیل چون زمان ددلاین داشت تموم میشد با مشورت یکی از نویسنده های همکارم مقاله را بعد از بازبینی دوباره ارسال کردم و براشون نوشتم که لیست کامنت ها نیومده، دوباره بعد از حدود 2-3 هفته همان ایمیل قبلی Minor Revise بدون کامنت ها به من ارسال شد، نویسنده همکارم حدس زد شاید مشکل از رفرنس هاست چون در رفرنس چکینگ یکی از رفرنس ها Valid نبود، رفرنس ها را اصلاح کردیم و دوباره مقاله را ارسال کردیم و مجددا هم به ادیتور گفتم که کامنت ها نیومدند، اما الان دوباره بعد از حدود 1.5 ماه همان ایمیل Minor revise بدون لیست کامنت ها برای من ارسال شده!
    دوستان به نظر شما مشکل کار از کجاست؟ کسی همچین تجربه ای با اشپرینگر داشته؟
    من بابت این مقاله نگران هستم چون یک سال گذشته و نگرانم شاید علت این رفتار سخت گیری با ایرانی ها باشه!

از قبل ممنونم
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mary_si نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مشکلی با مقاله ام که برای یکی از ژورنال های اشپرینگر فرستادم، پیدا کردم. لطفا اگر دوستانی همچین تجربه ای دارند و یا علت این مشکل را می دانند راهنمایی بفرمایند.
    بنده حدود سال هست (آگوست 2014) که مقاله ام را به این ژورنال ارسال کردم، بعد از اینکه مقاله Major Revise خورد، ریویژن رو بعد از حدود 2-3 ماه (تا قبل از ددلاین) ارسال کردم، بعد از حدود 2 ماه مجددا Minor Revise خورد و در ایمیلی که از ژورنال دریافت کردم لیست کامنت ها برای رویویژن وجود نداشت! من این موضوع را به ادیتور ایمیل کردم، ادیتور حدود یک ماه همش به من می گفت که من ایمیل میزنم هیچ جوابی بهم نمی دن. به همین دلیل چون زمان ددلاین داشت تموم میشد با مشورت یکی از نویسنده های همکارم مقاله را بعد از بازبینی دوباره ارسال کردم و براشون نوشتم که لیست کامنت ها نیومده، دوباره بعد از حدود 2-3 هفته همان ایمیل قبلی Minor Revise بدون کامنت ها به من ارسال شد، نویسنده همکارم حدس زد شاید مشکل از رفرنس هاست چون در رفرنس چکینگ یکی از رفرنس ها Valid نبود، رفرنس ها را اصلاح کردیم و دوباره مقاله را ارسال کردیم و مجددا هم به ادیتور گفتم که کامنت ها نیومدند، اما الان دوباره بعد از حدود 1.5 ماه همان ایمیل Minor revise بدون لیست کامنت ها برای من ارسال شده!
    دوستان به نظر شما مشکل کار از کجاست؟ کسی همچین تجربه ای با اشپرینگر داشته؟
    من بابت این مقاله نگران هستم چون یک سال گذشته و نگرانم شاید علت این رفتار سخت گیری با ایرانی ها باشه!

از قبل ممنونم
    موفق باشید
    خیلی عجیبه. اسم مجله چیه؟
    بجای ایمیل به ادیتور مقاله تون به خود نشریه ایمیل بزنید و داستان را تعریف کنید. اگه مجله درست حسابی باشه باید جواب بدن
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    بجای ایمیل به ادیتور مقاله تون به خود نشریه ایمیل بزنید و داستان را تعریف کنید. اگه مجله درست حسابی باشه باید جواب بدن
    سلام
    ممنون از پاسختون، بله برای من خیلی گیج کننده است! در عرض حدود 4ماه بعد از ارسال Major revision، سه بار ایمیل Minor برام فرستادند هر بار دوباره مقاله را بازبینی میکنیم و میفرستیم و میگیم کامنت نداشتید، اما باز کامنت ها را نمیفرستند! من قبلا به ادیتور مقالم ایمیل زده بودم کامنت های Major را دوباره برام فرستادند! الان دوباره به ایشون و یک ادیتور دیگه ایمیل زدم، امیدوارم جواب بدن، تا حالا که فقط کامنت های Major را دریافت کردم.
    فکر نمیکنم ژورنال ضعیفی باشه، کامپیوتری است و ایمپیکتش هم 1.5 هست.

ممنون میشم اگر راهنمایی دوستان را در این رابطه بشنوم چون بسیار نگران این مقاله هستم.

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary_si نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون، بله برای من خیلی گیج کننده است! در عرض حدود 4ماه بعد از ارسال Major revision، سه بار ایمیل Minor برام فرستادند هر بار دوباره مقاله را بازبینی میکنیم و میفرستیم و میگیم کامنت نداشتید، اما باز کامنت ها را نمیفرستند! من قبلا به ادیتور مقالم ایمیل زده بودم کامنت های Major را دوباره برام فرستادند! الان دوباره به ایشون و یک ادیتور دیگه ایمیل زدم، امیدوارم جواب بدن، تا حالا که فقط کامنت های Major را دریافت کردم.
    فکر نمیکنم ژورنال ضعیفی باشه، کامپیوتری است و ایمپیکتش هم 1.5 هست.

ممنون میشم اگر راهنمایی دوستان را در این رابطه بشنوم چون بسیار نگران این مقاله هستم.

موفق باشید

دوست عزیز،

به نظر من هم به خود ژورنال مربوطه و منشی احتمالیشون ایمیل بزنید و داستان رو بگید.
    یه پیشنهادم اینکه سعی کنید ایمیل رو از طریق خود سایت ژورنال بزنید علاوه بر اینکه خودتون هم ممکنه ایمیل جداگانه ای با ایمیل شخصیتون بزنید.
    نکته بعد اینکه حتما کامنت ها و نظرات داور ها رو توی سایت ژورنال و پروفایل خودتون هم چک کنید. چون بعضی وقت ها کامنت ها به طور کامل برای کارسپاند ایمیل نمیشه و کامل شده کامنت ها رو باید توی پروفایلتون توی سایت ژرونال چک کنید.
    نکته اخر اینکه با اینکه ممکنه خنده دار باشه ولی بروزرتون رو عوض کنید! شاید مشکل اون مدلی باشه که مثلا کامنت ها نشون داده نمیشه!

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز،

به نظر من هم به خود ژورنال مربوطه و منشی احتمالیشون ایمیل بزنید و داستان رو بگید.
    یه پیشنهادم اینکه سعی کنید ایمیل رو از طریق خود سایت ژورنال بزنید علاوه بر اینکه خودتون هم ممکنه ایمیل جداگانه ای با ایمیل شخصیتون بزنید.
    نکته بعد اینکه حتما کامنت ها و نظرات داور ها رو توی سایت ژورنال و پروفایل خودتون هم چک کنید. چون بعضی وقت ها کامنت ها به طور کامل برای کارسپاند ایمیل نمیشه و کامل شده کامنت ها رو باید توی پروفایلتون توی سایت ژرونال چک کنید.
    نکته اخر اینکه با اینکه ممکنه خنده دار باشه ولی بروزرتون رو عوض کنید! شاید مشکل اون مدلی باشه که مثلا کامنت ها نشون داده نمیشه!

موفق باشید

سلام دوستان
    متاسفانه هنوز مشکل بنده برطرف نشده، من حدود 4روز پیش (10 آگوست) ایمیل زدم به ژورنال و گفتند که به ادیتور مقالم میگن که کامنت ها رو بفرسته اما هنوز جوابی ندادند. مشکلی که هست این است که ایمیل ادیتور مقاله ام را به من ندادند و من از طریق منشی باید با ایشون در ارتباط باشم. منشیش هم فقط میگه ایمیلتو براش فوروارد کردم!! دفعه قبل هم همینطور بود و فقط کامنت های Major رو برام فرستاد!
    در سایت ژورنال اسم Editor in chief هست اما ایمیلش نیست، من ایمیل دانشگاهی ایشون رو پیدا کردم و بهش ایمیل زدم. ولی هنوز بهم جواب نداده بعد از حدود 3 روز. به نظرتون این زمانی که طول کشیده طبیعیه یا بهم جواب نمیدن و باید فکر دیگه ای کنم؟
    یک نکته دیگه اینکه سایت ژورنال در زمانی که مقاله در حال Revision هست امکان ایمیل از طریق سایت را نمی ده! به همین دلیل تنها میتونم از طریق ایمیل شخصیم با ژورنال در ارتباط باشم.

ممنون از شما

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)