صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 100

موضوع: تحصیلات رایگان به زبان انگلیسی در اروپا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تحصیلات رایگان به زبان انگلیسی در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    سایت معرفی شده توسط attanew عزیز سایت بسیار خوبی هست... فقط کمی جستجو لازم داره...

موفق باشید
    درود
    با اجازه ی بزرگتر ها

گرچه این سایت سایت خوبیه ولی به نظرم اصلا کامل و خوب نیست چی شد؟بالاخره خوبه یا نه؟

به نظرم متوسطه...یه جور راهنمای کلی است...

بهترین راه گشتن سایت تک تک دانشگاه هاست...

روز خوش

در حال حاضر تحصیلات رایگان به زبان انگلیسی در اروپا شامل چه کشورهایی میشه؟

دولتی یا خصوصی

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

كشور هايي مثله نروژ-فنلاند رايگان هستند.المان هم يه خورده ميگيره.يعضي همون200يورو و بعضي هم 600 يورو.تركيه هم دانشگاه هاي دولتيش بيشتر از 900دلار سالانه نيست.
    اسپانيا رايگان نيست اما زيادم نيست

کمک کمک کمک ، دوووووووووووووستان کمک.
    دوستان من دنبال دانشگاه فری هستم. می خواستم بدونم تو کدوم کشورها این فرصت رو دارم. برای بهار سوعد اپلای کردم، می خواستم بدونم دیگه کجا ها مدارکم رو بفرستم. نزدیک ترین تاریخ ددلاین کی هست؟ نروژ، فنلاند، و.. کجا ؟
    و نکته مهم اینکه IBT: 63 شدم ولی بعضی از دانشگاه های این کشورها 61 رو قبول دارن. البته می خوام دوباره امتحان بدم ولی نمی خوام فرصت رو از دست بدم. راستی رشتم مهندسی کامپیوتر هست با معدل 16.57 و دو تا ریکامند ویه روزمه نسبتا خوب و sop
    دوستان اگه سوالم مربوط به این Topic نبود شرمنده.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط cracker486 نمایش پست ها
    کمک کمک کمک ، دوووووووووووووستان کمک.
    دوستان من دنبال دانشگاه فری هستم. می خواستم بدونم تو کدوم کشورها این فرصت رو دارم. برای بهار سوعد اپلای کردم، می خواستم بدونم دیگه کجا ها مدارکم رو بفرستم. نزدیک ترین تاریخ ددلاین کی هست؟ نروژ، فنلاند، و.. کجا ؟
    و نکته مهم اینکه IBT: 63 شدم ولی بعضی از دانشگاه های این کشورها 61 رو قبول دارن. البته می خوام دوباره امتحان بدم ولی نمی خوام فرصت رو از دست بدم. راستی رشتم مهندسی کامپیوتر هست با معدل 16.57 و دو تا ریکامند ویه روزمه نسبتا خوب و sop
    دوستان اگه سوالم مربوط به این Topic نبود شرمنده.
    سلام.فكر مي كنم جواب سوالت دقيقا تو پست بالايي باشه.ددلاين ها هم معمولا تو سايت ها زده.نرمالشم اوايل سال ميلاديه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام به همه عزیزان
    خاستم تاپیک بزنم اما انگار نمیشه
    راستش من دنبال یه کشور اروپایی هستم که اولا رشته دندانپزشکی رو انگلیسی تدریس کنه دوما از خیر رایگان گذشتیم لاقل ارزون باشه سوما امتحان ورودی نگیره چهارما مدرکش مورد تایید وزارت علوم باشه(واقعا مسخرس) می گردم هرکشور یرو که تحقیق میکنم با این شرایط مغایرت داره حالا اروپایی هم نشد اسیایی باشه اما کیفیت زیاد باشه

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cd4osh نمایش پست ها
    چرا این فروم اینقدر بی حاله خب جواب بدید دیگه
    خب با این همه شرایطی که شما فرمودید! هم با کیفیت باشه هم امتحان ورودی نداشته باشه! هم ارزون باشه هم اروپا باشه! هم انگلیسی باشه هم تو انگلستان نباشه!...بالاخره هر search engin ای این همه criteria بگیره no result میزنه! دیگه بچه های این فروم که به جای خود.
    صبر کنید شاید بالاخره کسی جوابی داشت. زدن پست اضافی که مشکلی رو حل نمی کنه.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

تو اروپا كه فكر كنم اسكانديناوي رايگان باشه كه اونم فكر كنم پزشكي خارج از اتحاديه اروپا نمي گيره.دقيق مطمئن نيستم.اما اگه دوستان نظري دارن خوشحال ميشم تكميل كنن
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    خب با این همه شرایطی که شما فرمودید! هم با کیفیت باشه هم امتحان ورودی نداشته باشه! هم ارزون باشه هم اروپا باشه! هم انگلیسی باشه هم تو انگلستان نباشه!...بالاخره هر search engin ای این همه criteria بگیره no result میزنه! دیگه بچه های این فروم که به جای خود.
    صبر کنید شاید بالاخره کسی جوابی داشت. زدن پست اضافی که مشکلی رو حل نمی کنه.
    نگفتم حتما اروپا باشه اگه با دقت میخوندید نوشته اگه اروپا هم نبود اشکال نداره اما مدرک مورد تایید باشه

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

[QUOTE=cd4osh;285322]نگفتم حتما اروپا باشه اگه با دقت میخوندید نوشته اگه اروپا هم نبود اشکال نداره اما مدرک مورد تایید باشه[/QUO
    چرا عصباني ميشي برادر.خوب نيست برات.
    فيليپين فكر كنم بيشتربه شرايط شما بخوره.ارزونه.اگه سالي 3-4ميليونم مي تونين بدين بلاروس هم بدك نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)