صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 100

موضوع: تحصیلات رایگان به زبان انگلیسی در اروپا

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیلات رایگان به زبان انگلیسی در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    میشه بگید غیر از المان فرانسه وایتالیا چه کشورهای دیگه ای به زبان انگلیسی تدریس میکنند؟
    نروژ و فنلاند و ....

قال توجه دوستانی که قصد اپلای برای رشته های فول فاند دارن!
    این لینک رو الان دیدم:
    http://www.itc.nl/Pub/study/Courses/C12-GFM-DPL-01

رشته Geoinformatics
    university of Twentwe
    Netherlands
    Erasmus Mundus Undergraduate Scholarships
    for Iran, Iraq and Yemen

ظاهرا این رشته یه مهلت اپلای جدید اعلام کره (15جولای)
    Life is short! Break the rules
    Forgive quickly, Kiss slowly, Love truly, Laugh uncontrollably
    And never regret anything
    That made you smile!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد گرافیک-ارتباط تصویری

سلام دوستان
    اگه ممکنه در مورد گرفتن بورس در مقطع دکترا رشته هنر کمی راهنمایی کنید ,ممنون میشم
    هنر زیبایی احساس است...

Junior Member sadeqzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Helsinki

Post پاسخ : تحصیلات رایگان به زبان انگلیسی در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    اکثر کشور ها تدریس به زبان انگلیسی داره. این سایت رو یه نگاه بندازی کمکت می کنه.:

http://www.study-info.eu

شما تقریبا می تونید اکثر اونا رو پیدا کنید.
    ممنون. بسیار سایت سودمندی بود.

همونطوری که توی این سایت مشخص شده (البته ظاهراً سایت خیلی به روز نیست، چون هنوز شهریه سوئد رو درج نکرده‌اند، که همونطوری که می دونید از ترم پائیز 2011 به بعد پولی شده و اتفاقاً شهریه سرسام‌آوری هم داره و فکر می کنم مسئولین دولتی سوئد ضربه بزرگی به دانشگاههاشون زده اند و شاهد کاهش شدید تعداد دانشجوهای مستعد بین المللی خواهند بود، زیرا با این شرایط، دیگر دانشجوهای قوی و با رزومه خوب، حتی به سوئد فکر هم نمی کنند مگر اینکه زودتر به فکر راه چاره بیفتند و مجدداً تحصیل رو رایگان کنند یا فاندهای بالایی بدن، مگه آدم عقلش کمه که بره 70 میلیون تومن بده برای یه فوق لیسانس که تازه معلوم هم نیست با سخت‌گیری‌هایی که می‌کنن بتونی مدرکو بگیری یا دست از پا درزاتر برگردی) کشورهای خوبی نظیر نروژ، فنلاند، فرانسه، آلمان، اسپانیا، ایتالیا و سوئیس، تحصیلات تقریباً رایگان و دوره های تحصیلات تکمیلی خوبی با زبان تدریس انگلیسی دارند. البته تا اونجایی که من متوجه شدم سوئیس رو خیلی باید با احتیاط درنظر گرفت، چون همونطوری که اساتید معزز و باسابقه انجمن فرمودند (در انجمن سوئیس)، گرفتن پذیرش از دانشگاههای تراز اول این کشور مثل ETH Zurich و EPFL، که جزء تاپ‌ترین‌ها توی دنیا هستند، برای ما ایرانی ها (هرچند با رزومه قوی) تقریباً محاله (بحث مفصل در این زمینه توی تاپیک دانشگاه EPFL در انجمن سوئیس شده). هزینه های زندگی رو هم که دیگه می دونید توی این بهترین کشور دنیا برای زندگی، چقدر سرسام آوره، حتی از آمریکا و فرانسه هم گرون‌تره. (برادر من هم که توی فرانسه زندگی می‌کنه، بعد از سفرهایی که به سویس داشت، به همین معتقد بود.) ضمناً یه نقل قول (نقل به مضمون) هم می‌کنم از یکی از پستهای انجمن سوئیس : "اینقدر اجاره خونه ها در سوئیس گرونه که بعضی از دانشجوهایی بین المللی که توی دانشگاه بازل درس می‌خونن، با توجه به فاصله هفت کلیومتری این شهر تا ایتالیا، توی ایتالیا خونه می‌گیرن و صبح میان سوئیس، دانشگاه و شب می‌رن ایتالیا !"
    من که شخصاً سوئد رو (به خاطر بی سلیقگی‌شون و پولی کردن دانشگاهها) کلاً از انتخاب‌هام خط زدم. بازم خدا پدر نروژی‌ها رو بیامرزه ! دمشون گرم ! من که مهمترین فاکتورم برای ادامه تحصیل در مقاطع بعدی، رایگان بودن تحصیل (یا کم بودن شهریه یا گرفتن فاند) هست. از نظر من، سایر آیتم ها در رده بعدی قرار دارند. البته نه اینکه برم دغوزآباد درس بخونم واسه اینکه رایگانه ها، اول باید یه نگاهی به محتوای دوره و Research Interest ها و البته اساتید دانشگاه انداخت.
    تنها سالهای عمر را به زندگی افزوده ایم و نه زندگی را به سالهای عمر.

Junior Member sadeqzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    من این سایت هم مفید مفید پیدا کردم.

تو سرچ پیشرفته زبان ارائه course رو english بزنید. دانشگاهها رو برای master میاره.

www.mastersportal.eu

این سایت هم بسیار مفید بود برای پیدا کردن دوره ها و دانشگاههای ارزان قیمت.

سپاسگزارم.
    تنها سالهای عمر را به زندگی افزوده ایم و نه زندگی را به سالهای عمر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    من لیسانس "مترجمی زبان انگلیسی" با معدل "15.98" دارم. میخوام برای ارشد تو ایران بخونم و سپس برای دکترا در خارج از کشور (با انگیزه فراوان!).ولی مطمئن نیستم که مترجمی گرایش خوبی باشه!
    چون هدف من اینه که در اینده مهاجرت کنم و از ایران برم(احتمالا برای همیشه). بنابراین میخوام در گرایشی ادامه تحصیل بدم که در اینده بتونم شغلی داشته باشم! چون مترجمی زبان یک رشته بین المللی نیست و فقط تو ایران کاربرد داره...درسته؟!
    میخوام بدونم نظر شما چیه؟ کدوم گرایش رو بخونم که هم امکان ادامه تحصیل (گرفتن پذیرش و بورسیه برای دکترا) در خارج کشور وجود داشته باشه و هم اینکه بازارکار بهتری براش فراهم باشه؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید.
    از بین گرایش های رشته زبان که همین 4تا هست:مترجمی-دبیری-ادبیات-زبانشناسی.
    در کدام کشور و در کدام یک از این رشته ها راحت تر میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم؟
    شهریه دانشگاه چطوره؟ میتونم هم درس بخونم هم کار کنم؟ (چون وضع مالیم هم خیلی خوب نیست)
    ایا اصلا تو این رشته میشه فاند گرفت؟
    امکان تحصیل رایگان در کدوم دانشگاه ها برای رشته زبان وجود داره؟
    خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم مي توانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم!

Senior Member

با درود

بچه ها اگر کسی در مورد شرایط ادامه تحصیل رایگان در سوئد اطلاعی داره بگه ..... میدونم که از ۲۰۱۱ پولی شده ولی اینکه بعضیها میگن به شرط تعهد ۲ سال کار هزینه نمی گیرند درسته یا درحد شایعه است؟؟؟؟

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل معماری هستم با معدل 12 از دانشگاه مازندران و ایلتس 6.... می خواستم بدونم شانسی برای پذیرش گرفتن واسه ارشد دارم از یه دانشگاهی که معماری رو انگلیسی ارائه بده؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام .تا اونجایی که من شنیدم گفتن که تو بعضی از کشورهای اروپایی در مقطع لیسانس زبان تدریس انگلیسیه.به جز فنلاند و نروژ مثل اینکه المان و فرانسه رشته هایی رو به زبان انگلیسی ارائه میدن میشه بپرسم از چه سایتی و چه منبعی میشه فهمید چه رشته هایی ارائه میدن؟!اون سایتی که اقا عطا دادند بیشتر برای مستره

سلام... دوستان عزیز لطفا یکی من رو برای تحصیل در رشته دندانپزشکی به زبان انگلیسی در یک کشوری که مدرکش مورد تایید ایران و دیگر کشورها(اروپایی) باشه و همچنین هزینه تحصیل ترجیحا از سالی ۵۰۰۰-۶۰۰۰ دلار بیشتر نشه ارزونتر یا رایگان هم بود که دیگه چه بهتر . (حالا اگه قیمتش مناسب باشه و مورد تایید ایران و... باشه به زبان دیگه هم شد اشکالی نداره.)رو بهم معرفی کنین. لطفا راهنمایی کنین .با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)