صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 100

موضوع: تحصیلات رایگان به زبان انگلیسی در اروپا

پیش فرض پاسخ : تحصیلات رایگان به زبان انگلیسی در اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه ها و پلیتکنیک های فنلاند دوره لیسانس به زبان انگلیسی دارند و کلا رایگان هست
    ممنون از پاسخ گویی فقط میشه اسم یکی از دانشگاه های خوب (واسه رشته کامپیوتر و یا هنر) و مدارک و موارد نیاز واسه پذیرش رو بگین؟ ممنون
    (البته منظور از هنر موسیقی است)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus25 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    من لیسانس "مترجمی زبان انگلیسی" با معدل "15.98" دارم. میخوام برای ارشد تو ایران بخونم و سپس برای دکترا در خارج از کشور (با انگیزه فراوان!).ولی مطمئن نیستم که مترجمی گرایش خوبی باشه!
    چون هدف من اینه که در اینده مهاجرت کنم و از ایران برم(احتمالا برای همیشه). بنابراین میخوام در گرایشی ادامه تحصیل بدم که در اینده بتونم شغلی داشته باشم! چون مترجمی زبان یک رشته بین المللی نیست و فقط تو ایران کاربرد داره...درسته؟!
    میخوام بدونم نظر شما چیه؟ کدوم گرایش رو بخونم که هم امکان ادامه تحصیل (گرفتن پذیرش و بورسیه برای دکترا) در خارج کشور وجود داشته باشه و هم اینکه بازارکار بهتری براش فراهم باشه؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید.
    از بین گرایش های رشته زبان که همین 4تا هست:مترجمی-دبیری-ادبیات-زبانشناسی.
    در کدام کشور و در کدام یک از این رشته ها راحت تر میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم؟
    شهریه دانشگاه چطوره؟ میتونم هم درس بخونم هم کار کنم؟ (چون وضع مالیم هم خیلی خوب نیست)
    ایا اصلا تو این رشته میشه فاند گرفت؟
    امکان تحصیل رایگان در کدوم دانشگاه ها برای رشته زبان وجود داره؟
    با سلام...

کل 8 صفحه رو خوندم و موردی رو مال سال 2011 پیدا کردم که بی جواب مونده بودو تقریبا به شرایط خودمم نزدیکه. دنبال دانشگاهی هستم که تحصیلاتش رایگان و یا خیلی ارزون باشه. رشته م مترجمی زبان هستش و حالا گرایشش فرقی نمی کنه. من می خواستم از دانشگاه فنلاند شروع کنم اما جایی دیدم که گفتن فنلاند تا آخر سال 2015 رایگان هستش و از 2016 به بعد پولکی میشه. حالا یه چند تا سوال دارم:

1. فنلاند از 2016 به بعد پولکی میشه ؟
    2. اگه جواب 1 مثبت باشه آیا غیر فنلاند با TOEFL IBT 78 و معدل 16.30 دانشگاهی رو سراغ دارین که رایگان و یا کم هزینه باشه ؟
    3. آیا می تونم با مدرک لیسانسم دوباره واسه لیسانس اقدام کنم ؟
    3. آیا امکان تغییر رشته بعد از ورود وجود داره ؟ چون می خوام رشته موسیقی رو دنبال کنم...

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Musick نمایش پست ها
    با سلام...

کل 8 صفحه رو خوندم و موردی رو مال سال 2011 پیدا کردم که بی جواب مونده بودو تقریبا به شرایط خودمم نزدیکه. دنبال دانشگاهی هستم که تحصیلاتش رایگان و یا خیلی ارزون باشه. رشته م مترجمی زبان هستش و حالا گرایشش فرقی نمی کنه. من می خواستم از دانشگاه فنلاند شروع کنم اما جایی دیدم که گفتن فنلاند تا آخر سال 2015 رایگان هستش و از 2016 به بعد پولکی میشه. حالا یه چند تا سوال دارم:

2. اگه جواب 1 مثبت باشه آیا غیر فنلاند با TOEFL IBT 78 و معدل 16.30 دانشگاهی رو سراغ دارین که رایگان و یا کم هزینه باشه ؟
    3. آیا امکان تغییر رشته بعد از ورود وجود داره ؟ چون می خوام رشته موسیقی رو دنبال کنم...
    ممنون
    در مورد فنلاند
    1- شهریه تصویب نشد کما کان رایگان هست
    2- استونی و نروژ هم کشورهای بدون شهریه ای هستند
    3- بدون ارایه مدرک لیسانس فنلاند برای لیسانس یک رشته دیگه اقدام کنید
    4- فکر نکنم از اول تکلیف خود را مشخص کنید بهتره ممکنه بسختی بشه رشته عوض کرد دقیق نمی دونم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

در مورد فنلاند
    1- شهریه تصویب نشد کما کان رایگان هست
    مرسی
    2- استونی و نروژ هم کشورهای بدون شهریه ای هستند
    نروژ رو گمونم باس یه 40 میلیونی تو حساب بانکی اونور بذاری و بعد ورود آزاد کنی درسته ؟ خب این یکم برام سخته... استونی هم یه امتحانی می کنم ببینم چجوریه.. مرسی

3- بدون ارایه مدرک لیسانس فنلاند برای لیسانس یک رشته دیگه اقدام کنید
    4- فکر نکنم از اول تکلیف خود را مشخص کنید بهتره ممکنه بسختی بشه رشته عوض کرد دقیق نمی دونم
    عذر می خوام سم جان این دو مورد رو متوجه نشدم...
    3. مگه میشه بدون ارائه مدرکی واسه لیسانس اقدام کرد ؟ یعنی باید مدرک دیپلم و تافلمو ارائه بدم ؟
    4. آخه من فکر می کردم رشته باید حتما مرتبط باشه... یعنی من برم یه دانشگاه فنلاندی رو انتخاب کنم و بهشون میل بزنم و بگم که می خوام واسه رشته موسیقی اپلای کنم و اونا هم می گن که مدرک دیپلم یا تافلمو بفرستم ؟

ممنون میشم کمی راهنمایی کنی...

Junior Member parifam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

سلام دوستان
    منم درباره المان سوال داشتم؟ دانشگاههای انگلیسی زبان نمره های تافل و ایلتس و جی ار ای میخوان؟
    درباره اون دسته که به زبان المانیه،ایا بورس میدن؟

ApplyAbroad Superstar

مرسی
    نروژ رو گمونم باس یه 40 میلیونی تو حساب بانکی اونور بذاری و بعد ورود آزاد کنی درسته ؟ خب این یکم برام سخته... استونی هم یه امتحانی می کنم ببینم چجوریه.. مرسی
    عذر می خوام سم جان این دو مورد رو متوجه نشدم...
    3. مگه میشه بدون ارائه مدرکی واسه لیسانس اقدام کرد ؟ یعنی باید مدرک دیپلم و تافلمو ارائه بدم ؟
    4. آخه من فکر می کردم رشته باید حتما مرتبط باشه... یعنی من برم یه دانشگاه فنلاندی رو انتخاب کنم و بهشون میل بزنم و بگم که می خوام واسه رشته موسیقی اپلای کنم و اونا هم می گن که مدرک دیپلم یا تافلمو بفرستم ؟
    ممنون میشم کمی راهنمایی کنی...
    سلام
    ۱ بله نروژ این مشکل را دارد که باید مبلغ سپرده را به بانکی نروژی منتقل کرد قبل از دریافت ویزا
    ۲ بله مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و نمره زبان را باید ارایه دهید
    ۳ در مورد لیسانس تا جایی که من اطلاع دارم ارتباطش با دیپلم چندان اهمیت ندارد
    شاد باشی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان كسي ميدونه ايا رشته دندون پزشكي به زبان انگليسي هم هست يا نه؟
    المان، فنلاند، نروژ و ...ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط tannaz119 نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي ميدونه ايا رشته دندون پزشكي به زبان انگليسي هم هست يا نه؟
    المان، فنلاند، نروژ و ...ممنون
    هر 3 کشور به زبان بومی تدریس میشن!
    موفق باشین

با سلام...

ممنون
    سلام
    دانشگاه آزاد برلین رشته زبان انگلیسی دارد و تحصیلات رایگان هست. هر ترم 250 یورو میگیره برای خدمات. برای پذیرش نمره زبان 7.5 میخاد. یه سر به سایتش بزن.

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

دوستان کدوم کشورها به همسر دانشجو هم ویزا میدن ؟ و اگر مقدوره لطفا میزان سختگیریشون رو توی این مورد هم بفرمایید
    that which doesn't kill me can only make me stronger

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)