نقل قول نوشته اصلی توسط masoud677 نمایش پست ها
با سلام
دوستانی که امتحان دادند پاسخ دهند وقتی امتحان کل 60 دقیقه را میدهد یعنی در انتخاب هر متنی آزادیم؟ مثلا اول از متن سوم شروع کنیم و بعد همین طور بریم سراغ متنهای اول یعنی در کل امتحان آزادیم به هر متنی که خواستیم رجوع کنیم؟ یا اینکه اگر متنی را رد کردیم دیگر امکان بازگشت وجود ندارد؟ اگر آزادی عمل باشد میتوان اول از ریدینگهای ساده تر شروع کرد که هم استرس کتر میشه و هم میشه برای متن آخر که سختتره کمی زمان اضافه ذخیره کرد و با خیال راحتتر جواب داد در غیر اینصورت باید هر متنی را در همان زمان خودش زد که تا حدی کار سختتر میشه مثلا اگر متن آخری ساده باشه زمان اضافه رو نمیشه برگشت به متنهای قبلی و جبران کرد. اگر کسی امتحان داده بتونه راهنمایی کنه بسیار ممنون میشم
ُسلام شما میتونی اینکارو بکنی که بری متن سوم اما فک کنم باید navigate میکردی بین همه سوالا یعنی هی باید next next next نمیشد درجا بری... و بعد واسه Review هم میتونی آره همه سوالا رو ببینی ...اما من توصیه میکنم متن ها رو به ترتیب بری جلو...و بعد اونایی که نزدی رو با Review چک کنی....این 60 min هم واسه کل Reading هست یعنی اگه اولی رو تو 17 مین زدی یه جورایی وقت اضافه تر داری واسه بقیه...کلا مدیریت زمان کن دیگه که واسه آخری تو عجله نیوفتی.....

موفق باشی...