صفحه 56 از 124 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1239

موضوع: مشاوره در خصوص iBT Reading

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص iBT Reading

دوستان بنده یه سوالی داشتم. همراه کتاب لانگمن یه سی دی نرم افزار هست که شامل تست و ... میشه دوستان ایا اون نرم افزار رو هم کار می کنن یا وقت رو روی منبع دیگه ای میزارن.؟ من قبل از نصب سی دی فک می کردن که کلا متنای کتاب رو دیجیتال کردن تو سی دی ولی بعد از نصب متوجه شدم که کلا متفاوته. ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sefidtarinsiah نمایش پست ها
    دوستان بنده یه سوالی داشتم. همراه کتاب لانگمن یه سی دی نرم افزار هست که شامل تست و ... میشه دوستان ایا اون نرم افزار رو هم کار می کنن یا وقت رو روی منبع دیگه ای میزارن.؟ من قبل از نصب سی دی فک می کردن که کلا متنای کتاب رو دیجیتال کردن تو سی دی ولی بعد از نصب متوجه شدم که کلا متفاوته. ممنون
    سلام

در CD کتاب ها و منابع "معمولا"، نسخه کامپیوتری دو یا سه آزمون جامع انتهای منبع به انضمام tapeهای بخش listening آورده میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

کد:
    Would u plz give me some useful strategies for 

1- Negative fact questions (those have EXCEPT for)
    2- Paraphrased questions
    3- Insert text questions
    4- Summary questions (last questions)

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

در CD کتاب ها و منابع "معمولا"، نسخه کامپیوتری دو یا سه آزمون جامع انتهای منبع به انضمام tapeهای بخش listening آورده میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    دوست گرامی من خیلی ازتون ممنونم که وقت گذاشتین و روی پست من کامنت گذاشتین ولی باور کنید بین پاسخ شما و سوال خودم کوچیکترین رابطه ای نمیبینم اصلا متوجه منظورتون نمیشم

ApplyAbroad Veteran

اگه فرصت کافی دراختیار دارین و سطح کتاب لانگمن رو مناسب میبینید، خب چرا که نه؟ آزمون های داخل CD رو هم کار کنید. اگه زیر سه ماه فرصت دارید، اصلا توصیه نمیکنم.

سلام دوستان؛
    اینجوری که من متوجه شدم نمره دهی خود کتاب ای تی اس درست ترینه؛ ولی خوب این نمره دهی بر اساس 45 اسکوره(واسه 3 متن ریدینگ) میخواستم بدونم که مثلا واسه 33 درست از 39 تا اسکور موجود متون(کامپلیت تستهای 3 ریدینگه ی بارونز) نمرم میشه 25 یا 27 از 30؟
    ببخشید اگه سوال یکم مبتدیانه هست. ممنون

سلام دوستان
    بعد از ریدینگ دلتا چی باید کار کرد؟دلتا خیلی راحت بود تقریبا به جز یکی دو تا سوال همه رو میزدم، رفتم کمبریج رو شروع کردم که خیلی سخت بود نصف به نصف زدم ،بارونز هم کمی مشکل بود،مسترینگ اسکیلز هم که کلا 5 تا ریدینگ داشت و کیفیت صفحاتش خیلی پایین بود یا شاید من نسخه ی اشتباهی رو دارم
    بین دلتا و (کمبریج،بارونز) چی پیشنهاد میدید ؟البته فقط برای قسمت ریدینگ
    متشکرم
    رمز موفقیّت دنبال کردن هدف بدون مکث و درنگ است.

به نظر دوستان ایا واقعا کمبریج الزامیه؟!

Banned

به نظر دوستان ایا واقعا کمبریج الزامیه؟!
    سلام

کتاب cambridge جزو منابع نسبتا پیشرفته TOEFL هست و معمولا به دوستانی که سطح زبانی نسبتا بالایی دارند و به دنبال کسب نمرات قابل توجه هستند توصیه میشه..
    در غیر اینصورت واجب نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

کتاب cambridge جزو منابع نسبتا پیشرفته TOEFL هست و معمولا به دوستانی که سطح زبانی نسبتا بالایی دارند و به دنبال کسب نمرات قابل توجه هستند توصیه میشه..
    در غیر اینصورت واجب نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام
    سوالم تو یه تاپیک دیگه بود ممنون که جواب دادید ولی چون به اینجا مرتبط تر هست اینجا ادامه میدم
    فرمودید ابتدا تکنیک بعد تست های جامع، منظور منم همین هست بعد از یادگیری تکنیک ها، بعد از تست های جامع دلتا چه تست هایی را پیشنهاد میکنید؟
    بعد از مطالعه ی تست های جامع دلتا که خیلی راحت بود رفتم سراغ کمبریج که خیلی برام مشکل بود،50%تست های کمبریج را میتونم بزنم،فکر میکنم برای کمبریج زود هست و باید اون فرمت مرحله به مرحله را حفظ کنم،اما نمیدونم بعد از دلتا چه تستهایی را کار کنم باشه که نه به راحتی دلتا باشه و نه سختی کمبریج
    متشکرم
    ویرایش توسط shs192 : December 21st, 2014 در ساعت 08:37 AM
    رمز موفقیّت دنبال کردن هدف بدون مکث و درنگ است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)