صفحه 52 از 124 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1239

موضوع: مشاوره در خصوص iBT Reading

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص iBT Reading

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mas1985 نمایش پست ها
    دوستان من هم سه هفته ديگه دارم و هنوز مشكل اساسي من در ريدينگ وقت هست
    من ميانگين آزمون ها رو زدم زمان 70 بوده و نمرم در 70 دقيقه شده 28 تا 34 درست از 42 تا
    چيكار كنم
    سر هر سوال بیشتر از یک و نیم دقیقه وقت نگذارید نتونستید حل کنید بذارید بعدا بیاید جواب بدید. کلا ریدینگ اول حدود بیست و دو دقیقه طول میکشه و ریدینگ سوم حدود هفده هیجده دقیقه. بعد از اینکه ریدینگ رو زدید برگردید ببینید چرا اشتباه زدید. مشکل ندونستن لغت بوده، بی دقتی بوده یا .... ایرادتون رو پیدا کنید و روی همون کار کنید. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.
    من شروع کردم ریدینگ های T*P*O ها رو تمرین می کنم و از اول شروع کردم(از اولین امتحان). به نظرم خیلی ساده هستند می خواستم بدونم تو امتحان هم همین سطح هست ؟
    اگه امتحان های بعدی سطح بهتری دارند(نزدیک تر به امتحان واقعی) ممنون میشم بگید از کدوم امتحان شروع کنم به تست زدن.
    ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Fastronomer آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من شروع کردم ریدینگ های T*P*O ها رو تمرین می کنم و از اول شروع کردم(از اولین امتحان). به نظرم خیلی ساده هستند می خواستم بدونم تو امتحان هم همین سطح هست ؟
    اگه امتحان های بعدی سطح بهتری دارند(نزدیک تر به امتحان واقعی) ممنون میشم بگید از کدوم امتحان شروع کنم به تست زدن.
    ممنون.
    اتفاقا ريدينگ هاي TPO ها بهترين قسمتشون هستند و دو باري كه من تافل دادم ،ريدينگ هاي هردو راحت تر از TPO بودند. ازمون ٢٠ به بعد هم ليسينينگش به امتحان نزديكه هم ريدينگش.
    the best , never rest

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramhsn نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون.
    چند تا آزمون اول یکم ساده تر هستن و به مرور ریدینگ ها سخت تر میشن. آزمون های 20 به بعد ریدینگشون تقریبا تو سطح آزمون تافل هستن. البته سطح آزمون های تافل متفاوته و ممکنه یه بار ساده تر از تی پی او باشه و یه بار هم سخت تر. ولی شبیه ترین منابع به ازمون اصلی تی پی او های 20 به بعد هستن.

دوستان این اسکوری که تی پی او تو ریدینگ میده صحیحه؟ کتاب آفیشال ets یه چی دیگه میگه که.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام.

من همه ریدینگام بین 19 و 20 تا 23 میشه! اونایی که پایین میشم رو واقعا بعضی چیزاشو نمیفهمم چون متون تخصصی هستن واقعا! منم بیشتر لغتاشونو نمیفهمم!
    امکان داره این ریدینگ ها نمرشون رو نمودار بره؟ یعنی برای همه ممکنه اینجوری باشه که این متون رو کامل نفهمن نمرشون تو این متون پایین بیاد؟

بعد اینکه این درصدایی که تو کتاب آفیشال گاید هست رو باید از تقسیم نمره خام سوالات صحیح بر نمره خام کل سوالات حساب کنیم؟
    اگه اینجوریه، بعشی مواقع میشه که درصدای بدست اومده بین درصدای توی کتابه. این نمرات چجوری باید حساب بشن؟

ممنون و ارادتمند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNaser54 نمایش پست ها
    سلام،

من چند سري reading براي تافل داشتم که مي‌فرستم. اين موضوعات در امتحان تافل خيلي متداول هستند. اول اين فايل يه سري راهنمايي در مورد مهارت‌ reading اومده که فکر م‌کنم مفيد باشه...

خوندن اين readingها رو به همه‌ي دوستاني که امتحان تافل دارند اکيدا توصيه مي‌کنم...

موفق باشيد

سلام
    من این فایل رو نمیتونم باز کنم.
    ممکنه دوباره ارسال کنید.
    در ضمن من واقعا ریدینگم ضعیفه- نمره ام خیلی پایینه- خواهشا یه راهنمایی کنید چگونه تمرین کنم؟
    ببینید من یکماه دیگه امتحان دارم و شروع کردم تستهای tpo رو میزنم اما خیلی بد میزنم.
    بنظرتون بیشتر وقت بزارم متن کتاب active reading book بخونم یا هر کتاب یا متن دیگه ، که سرعتم بالا بره ، یا نه با همین تست زدنها ؟؟

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabr1987 نمایش پست ها
    دوستان این اسکوری که تی پی او تو ریدینگ میده صحیحه؟ کتاب آفیشال ets یه چی دیگه میگه که.
    سلام
    خودتون از رو جدول ETS نمرتونو حساب کنید. نمره TPO خیلی کمتر از نمره واقعیتون هست

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    سلام.

من همه ریدینگام بین 19 و 20 تا 23 میشه! اونایی که پایین میشم رو واقعا بعضی چیزاشو نمیفهمم چون متون تخصصی هستن واقعا! منم بیشتر لغتاشونو نمیفهمم!
    امکان داره این ریدینگ ها نمرشون رو نمودار بره؟ یعنی برای همه ممکنه اینجوری باشه که این متون رو کامل نفهمن نمرشون تو این متون پایین بیاد؟

بعد اینکه این درصدایی که تو کتاب آفیشال گاید هست رو باید از تقسیم نمره خام سوالات صحیح بر نمره خام کل سوالات حساب کنیم؟
    اگه اینجوریه، بعشی مواقع میشه که درصدای بدست اومده بین درصدای توی کتابه. این نمرات چجوری باید حساب بشن؟

ممنون و ارادتمند
    شما چاره ای جز مرور همون لغات تخصصی و تکرارشون ندارید. خیلی از این لغات تو TPO های بعدی و تو خود آزمون تافل تکرار میشن. شما هرچی لغت بیشتر بلد باشین، به همون نسبت سریع تر میشین و نمره بهتری میگیرین.
    در مورد نمره هم از این جدول استفاده کنید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط diana92 نمایش پست ها
    سلام
    من این فایل رو نمیتونم باز کنم.
    ممکنه دوباره ارسال کنید.
    در ضمن من واقعا ریدینگم ضعیفه- نمره ام خیلی پایینه- خواهشا یه راهنمایی کنید چگونه تمرین کنم؟
    ببینید من یکماه دیگه امتحان دارم و شروع کردم تستهای tpo رو میزنم اما خیلی بد میزنم.
    بنظرتون بیشتر وقت بزارم متن کتاب active reading book بخونم یا هر کتاب یا متن دیگه ، که سرعتم بالا بره ، یا نه با همین تست زدنها ؟؟
    از اونجایی که میگید یک ماه بیشتر وقت ندارید، تمام وقتتونو و TPO ها بزارین. اول یه یدینگ رو تو وقت 20 دقیقه بزنید. بعدش دوباره همون آزمون رو تو وقت نامحدود بزنید تا اشتباهاتی که بر اثر بی دقتی اتفاق افتاده مشخص بشن. بعدش تمامی لغات جدید رو یادداشت کنید و دوباره متن رو بخونید. با این روش به مرور ریدینگ واستون راحت ترین قسمت میشه. مطمئن باشید حتی کسایی که نمره 30 گرفتن تو ریدینگ، اولش تو TPO ها مشکل داشتن. من با همین روش تو یک ماه نمرمو از حدود 20 به 28-29 رسوندم. فقط به این بستگی داره که چقدر بتونین روش وقت بزارین و حوصله داشته باشین. توصیه من بهتون اینه که به جز TPO ها وقتتونو رو منبع دیگه ای نزارین.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)