صفحه 899 از 923 نخستنخست ... 399799849889890891892893894895896897898899900901902903904905906907908909 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 8,981 تا 8,990 , از مجموع 9228

موضوع: مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص iBT Reading

انگار کسی نیست که جواب بده البته حق دارید سوال من خیلی کلیه. من برنامه ای که خودم ریختم رو اینجا میذارم شما فقط لطف کنید نظر بدید ممنون میشم:

ببینید من نگاه کردم دیدم به ترتیب بارونز، دلتا، مسترینگ و کمبریج 8 4 2 و 7 آزمون حامع داره. کار من اینه در هر هفته 3 تا آزمون بدم و کاااااامل و مو به مو بررسی کنم (روزای زوج rw و روزای فرد ls). تا اینجا میشه 7 هفته حدودا.
    سپس 5 هفته رو اختصاص بدم به تی پی او های یک تا 20
    بعد از اون شروع می کنم به زدن تست کامل تی پی او 20 تا 45 به مدت یکماه
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ضمن اینکه هر روز هم لغتا رو مرور می کنم و لغت جدید یاد می گیرم
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    این برنامه 4 ماه طول می کشه و من برای اوایل مهر میتونم امتحان بدم نظرتون چیه لطفا کمک کنید منو با نظراتتون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیتابیس نمرات آزمون تافل iBT (اعلام نتايج فقط به هم

با سلام خدمت تمام دوستان
    من بتازگی عضو سایت شدم
    یه راهنمایی کلی میخواستم از عزیزان
    از تیر ماه امسال برای تافل میخوام شروع کنم و چون مقاله هام و نوشتم و درسم هم تموم شده فقط برای تافل میخوام وقت بزارم
    کلاس زبان تا حالا نرفتم اما کانتکتم با زبان همیشه وجود داشته بخاطر مقاله ها و فیلم و سریالا
    روزی 6 ساعت و قطعا میتونم تو این 1 سال وقت بزارم و مدنظرم نمره بین 100 تا 110 هستش
    سطح زبانم در حد intermediate بوده (به غیر از Listening که چون چندساله فقط سریال و موسیقیم انگلیسیه از بقیه مهارتهام با اختلاف بالاتره)
    چه برنامه ای رو با چه کتاب هایی داشته باشم؟
    آیا این میزان مطالعه برای آوردن این نمره کافی هست یا باید بیشتر باشه.

ممنون از زاهنمایی هاتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص iBT Reading

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    انگار کسی نیست که جواب بده البته حق دارید سوال من خیلی کلیه. من برنامه ای که خودم ریختم رو اینجا میذارم شما فقط لطف کنید نظر بدید ممنون میشم:

ببینید من نگاه کردم دیدم به ترتیب بارونز، دلتا، مسترینگ و کمبریج 8 4 2 و 7 آزمون حامع داره. کار من اینه در هر هفته 3 تا آزمون بدم و کاااااامل و مو به مو بررسی کنم (روزای زوج rw و روزای فرد ls). تا اینجا میشه 7 هفته حدودا.
    سپس 5 هفته رو اختصاص بدم به تی پی او های یک تا 20
    بعد از اون شروع می کنم به زدن تست کامل تی پی او 20 تا 45 به مدت یکماه
    ضمن اینکه هر روز هم لغتا رو مرور می کنم و لغت جدید یاد می گیرم
    این برنامه 4 ماه طول می کشه و من برای اوایل مهر میتونم امتحان بدم نظرتون چیه لطفا کمک کنید منو با نظراتتون.
    دوست عزیز،

تلاش و پشتکاری که دارین واقعا جای تحسین داره و مطمئنم با این برنامه ریزی دقیق قطعا نتیجه خوبی خواهید گرفت. ضمن اینکه شما گفتین تافلتون قبلا 85 بوده. من به یکی از دوستانم با همین نمره شما راهنمایی کردم که در عرض سه هفته به 95 رسید که نمره خوبی هست. بنابراین، جای نگرانی نیست.

اما در مورد برنامتون، بنظرم برنامه پر و پیمونی هست و خیلی خیلی خوبه که بفکر بررسی ازمونهاتون هستین. بنظرم میتونید همین کارو بکنید و بر اساس تجربه خودم میگم تمرین اسپیکینگتون هر روز باشه. ریدینگ و لیستنینگ هم همین طور. حتما زمان بگیرید. اسپیکینگ و رایتینگتون رو هم کامل بررسی کنید. از این سایت هم میتونید استفاده کنید و در بخشهای مربوط به هر کدوم نمونه هاتون رو بذارید تا دوستان نظر بدن البته اگر دوست داشتین شخص دیگه هم بجز خودتون اونهارو بررسی کنه.

نکته آخر اینکه شما سطح زبانتون خوبه. شاید با تمرین درست فقط همون تی پی اوها هم بتونید نمره بالای 100 بگیرید ولی اگر محدودیت زمان ندارید یا مثل من دنبال پرفکت انجام دادن کارها هستین با این برنامه قطعا به نتیجه میرسین.

پیروز باشید
    "من به طرزی معجزه آسا به بزرگترین آرزوهایم میرسم."
    ذکر یوگایی (روزی سه بار لطفا)!

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : دیتابیس نمرات آزمون تافل iBT (اعلام نتايج فقط به هم

نقل قول نوشته اصلی توسط farbod88 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان
    من بتازگی عضو سایت شدم
    یه راهنمایی کلی میخواستم از عزیزان
    از تیر ماه امسال برای تافل میخوام شروع کنم و چون مقاله هام و نوشتم و درسم هم تموم شده فقط برای تافل میخوام وقت بزارم
    کلاس زبان تا حالا نرفتم اما کانتکتم با زبان همیشه وجود داشته بخاطر مقاله ها و فیلم و سریالا
    روزی 6 ساعت و قطعا میتونم تو این 1 سال وقت بزارم و مدنظرم نمره بین 100 تا 110 هستش
    سطح زبانم در حد intermediate بوده (به غیر از Listening که چون چندساله فقط سریال و موسیقیم انگلیسیه از بقیه مهارتهام با اختلاف بالاتره)
    چه برنامه ای رو با چه کتاب هایی داشته باشم؟
    آیا این میزان مطالعه برای آوردن این نمره کافی هست یا باید بیشتر باشه.

ممنون از زاهنمایی هاتون

دوست عزیز،

عضویتتون رو تبریک میگم. امیدوارم شاهد موفقیت هاتون باشیم

این لینک بهتون کمک میکنه. سعی کنید تجربیات دوستانی که حداقل در یکی دو سال اخیر ازمون دادن رو بخونید دقیق. بعد افرادی که هم سطح شما بودن و یا سبک خوندشون مشابه شما بود رو پیدا کنید و مشابه اونها و بر اساس تجربیا اونها برنامه ریزی خودتون رو داشته باشین

ممکنه هفته های اول کمی سخت باشه ولی کم کم دستتون میاد

با عذرخواهی فراوان، به دلیل مشغله کاری نمیتونم پاسخگوی پیامهای خصوصی کاربران عزیز باشم.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_ailar نمایش پست ها
    ممنون! رسما نا امید شدم! یعنی یه هیچ وجه تو یک ماه نمیتونم 90 بشم؟!!!

فی الحال جهت پیشنهاد الان من دوباره باید همون لیسنینگ های تی پی او تکراری رو بزنم یا برم سراغ منابع دیگه؟
    سلام

من به شما پیشنهاد می کنم کلاس های تقویتی برای مهارت های نوشتاری و صحبت کردن شرکت بکنید. این کمک می کند که نمره بهتری در این مهارت ها کسب نمایید.

موفق باشید

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط sinamahi نمایش پست ها
    سلام دوستان. روز بخیر.
    من تازه عضو انجمن شدم و نمیدونم آیا جای مناسبی سوالمو طرح میکنم یا نه. اگر ممکنه جواب سوالاتمو بدین و اگر نه لطفا لینک جای مناسب برای پرسیدن سوالاتم رو برام بذارید.
    متشکرم.
    اولا اینکه میخواستم بدونم فرق تافل IBT و PBT و IELTS چیه؟ و اینکه کدوم راحتتر و معتبرتره.
    دوما اینکه یه سری چیزای پراکنده رو تو انجمن های مختلف خوندم اما خب هنوز اول راهم و اصلا شروع به خوندن نکردم. حوصله خوندن منابع متعدد و متنوع رو هم ندارم. ممنون میشم کسی بهم توضیح بده که برای اینکه تو هر بخش از امتحان تافل نمره خوبی بیارم باید چه چیزایی رو بخونم. منابع اصلی رو که همه میخونن و نتیجه میگیرن رو میخوام.
    و اینکه اگر کسی روش خاصی برای خوندن هر کدوم از بخش ها داره که بهترینجوابو بده ممنون میشم بهم بگید.
    مچکرم!
    سلام

همگی این ازمون ها معتبر هستند!. بستگی دارد که هدف شما از خواندن زبان برای چه هدف و کدام مقصدی باشد.

اگر برای اروپا قصد اقدام دارید با یک نمره ایلتس 6.5 اکثر جاها می توانید پذیرش بگیرید. البته کسب این نمره و زبان مورد نیاز برای کسب ان بستگی به زمینه مهارت های زبان شما هم دارد.

برای تافل بایستی وقت بیشتری بگذارید.

ارادت

Junior Member

با سلام وعرض ادب
    در مورد تمرین لکچر های tpo (لیسینینگ) می تونید راهنمایی کنید.من چند تا tpo به این نحو کار کردم که اول یه بار کامل میشنوم. اغلب درکم نصف ونیمه اس. بعد میام پلی پاز می کنم و سعی می کنم بفهم چی داره میگه و بعد از فهمیدن با صدای بلند تکرار می کنم و اگه پس از چن بار شنیدن نفهمیدم به ترنسکریپتش مراجعه می کنم. این روش خیلی وقت گیره و تکرار با صدای بلند خیلی وقتمو میگیره چون که بیش از 5 کلمه نمیتونم تکرار کنم.
    می خواستم ببینم شما چطور تمرین می کردین؟ واگه این تکرار با صدای بلند را حذف کنم چه ضرری می کنم؟
    Junior Member saeed_fld آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pnu_ Fluid mechanics

سلام دوستان.
    از اونجایی که هزینه آزمون تافل یک مقدار زیاده و من خودم شخصه نمیتونم شاید بیش از یک بار آزمون بدم،شرکت تو آزمون تولیمو یا msrt برای محک زدن خود چه جوریه؟

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان.
    از اونجایی که هزینه آزمون تافل یک مقدار زیاده و من خودم شخصه نمیتونم شاید بیش از یک بار آزمون بدم،شرکت تو آزمون تولیمو یا msrt برای محک زدن خود چه جوریه؟
    سلام دوست عزیز،

تولیمو رو نمیدونم ولی MSRT که متفاوت هست.

چرا ازمونهای ازمایشی تافل رو شرکت نمیکنید؟ هزینه شون تقریبا یک سوم (شایدم یخورده کمتر) تافل هست.

Junior Member

دوستان ممنون میشوم نظرتان را بشنوم
    من و یکی از دوستانم از دو هفته قبل شروع به خواندن تافل کرده ایم و 14 مرداد هم آزمون داریم. یک هفته درگیر نوت فول بودیم و بعدش هم مستقیم رفتیم روی تی پی او ها. تا الان 7 مجموعه از دو مهارت اول را که زده ایم. نمراتِ مهارت ریدینگ حول و حوش 20 ( دامنه17-25) و مهارت لیسنینگ حدود 22( دامنه 18-27) نوسان دارند. الان کاری که میکنیم آزمون ها را می زنیم و بعد آنالیز میکنیم تا اشتباهات را متوجه شویم. روزی 5-6 ساعت هم برایش وقت گذاشته ایم. لغت ها را هم یاداشت میکنیم(. خواستم بپرسم آیا پیشنهادی در مورد این برنامه دارید و اینکه آیا نمرات بهتر میشوند به مرور؟در برنامه چقدر وقت برای لغت ها بگذاریم؟ ( نیازی به توجه به همه لغات هست یا یک سری لغات مهم و تکرار پذیر را بیشتر توجه کنیم؟) و اینکه در آنالیزها توجه به چه نکاتی حائز اهمیت هستند؟
    پیشاپیش سپاس بابت نظرتون در مورد این برنامه
    پ.ن:
    نظرات زیادی را از دوستان خوانده ایم و راهنمایی های خوبی هم شده و از مجموع نظرات به برنامه ای که داریم رسیدیم
    همزمان لغت خواندن برای جی ار ای را هم شروع کرده ایم و تقریبا کتاب 1100 داره تموم میشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)