صفحه 10 از 124 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1239

موضوع: مشاوره در خصوص iBT Reading

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک برای iBT Reading

سلام
    بچه ها من اين نرم افزارو نتونستم بذارم چونكه 10.7 مگ هست تقريبا، ولي اين shortcut رو ببينيد. اگه search كنيد در نت هست. Rocket reader يه نرم افزاره كه متن رو با سرعت هاي متفاوت جابجا ميكنه و شما رو يه سطر ميتونيد نمركز كنين. من free شو dl كردم. شايد به كمك شما هم بياد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

من توی سوالات reading اونهایی که معنی کلمه را می پرسه شدیدا گیر دارم... معنی کلمه رو تو متن می فهمم ولی توی گزینه ها نمی تونم پیدا کنم ... کسی نظری داره .... با توجه به این که 1 هفته بیشتر وقت ندارم!
    بعدشم این که چه جوری می شه سوال هایی که دو تا مورد می ده که باید از 7 تا جواب برای هر کدوم چندتا را بنویسیم سریع تر جواب داد؟ (معمولا سوال آخره)
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    من توی سوالات reading اونهایی که معنی کلمه را می پرسه شدیدا گیر دارم... معنی کلمه رو تو متن می فهمم ولی توی گزینه ها نمی تونم پیدا کنم ... کسی نظری داره .... با توجه به این که 1 هفته بیشتر وقت ندارم!
    سلام
    راستش اين با تكرار و بازه لغت بالا بهبود پيدا ميكنه. ولي شما در اين هفته علاوه بر مرور تستي رو ادامه بدين شايد كلماتي رو كه در اينگونه سوالا ديدين سوال امتحاني باشه. بعضي هاشونم ( مثلا در كتاب دلتا) يه كم بي ربط هستن به گزينه ها.
    نقل قول نوشته اصلی توسط magic

بعدشم این که چه جوری می شه سوال هایی که دو تا مورد می ده که باید از 7 تا جواب برای هر کدوم چندتا را بنویسیم سریع تر جواب داد؟ (معمولا سوال آخره)
    با مرور سريع گزينه ها و انتخابشون! شما تقريبا متن رو در طول جواب دادن ميخونيد پس حتما ميتونيد يه سري شو درست انتخاب كنيد. البته فكر ميكنم مثلا از سه تا يكيش فقط درست بشه امتيازي نميگيره يا خيلي كم باشه امتيازش( مطمئن نيشتم كدومش ميشه)
    پ.ن: قكر كنم اگه از اين دست سوالاتو در رفع اشكال reading ibt مطرح كنيد بهتر باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    دوستان من ميخواستم بپرسم كه آيا كسي سايتي سراغ داره كه مشابه متون reading ibt ، متن داشته باشه .؟ در منابع كه اكثرا متن ها رو كاغذ و كتاب هستن و نمونه امتحانها كم! به نظر شما روشي كه بچه ها ميگن پاراگراف به پاراگراف بخونيم متن رو كاملا درسته ... نكنه سر امتحان سوالارو پس و پيش كنند! چرا reading در امتحان ibt به نحوي هست كه انگار هر چي بيشتر تمرين ميكني ، به حد دلخواه نتيجه نمي ده؟ :
    یه منبع موثق!! گفته این دو تا سایت خوبن و ETS از توی این ها سوال می ده... من هم معمولا دیدم که شبیه اند .... اگه حوصله ات برسه که بخونی ....
    economist magazine
    national geography
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

البته چون که توی تافل بیشتر متون در مورد مسائل علوم تجربی و زیست و زلزله و حیوانات هست که business و اقتصاد national geography بهتره !!!

Junior Member

To be honets, I think just practice to finish your tests earlier in home and of course you have to have about 2,3 extra minutes...
    For the last question it's correct that you have read the reading via the previous questions but sometimes it doesn't work...You should just try to omit some choices...For those words you need to find the synomim, well I think you have to improve your vocab plus some skills but firstly you have to improve your cab as those skills just give you some help...
    Do tests as much as you can...From ETS, Cambrdige, Longman, Delta, Princton,...
    Longman is easier in comparison to others but do as much as you can...and definitely do some computer tests, it really gives you some sense of how the exam looks...

Junior Member

من21 Dec. امتحان دادم... نمی دونم Reading های ما آسون بود یا همیشه همین طوره... البته من گند زدم چون شب قبلش توی سایت یکی برای امتحان 20 Dec. نوشته بود که نه تنها Reading ها وحشتناک و غیرقابل حل بود که کل امتحان سخت بود... :-[ و خیلی روحیه من داغون بود سر امتحان :'(

اولا این که سوالات اصلا گیج کننده نبود مثل کتاب ها.... جواب ها هم تقریبا مشخص بودن.... مخصوصا معنی کلماتکه من شدیدا مشکل داشتم که اتفاقا زیاد هم سوال داده بودند آسون و واضح بود... یعنی اگه یه کم کلمه بلد بودید... حتی فقط در حد 504.... می شد جواب داد.....
    یه چیزی که به نظرم از همه مهم تر بود این بود که متن ها تکراری بودن توی کل امتحان... من فقط delta و cambridge خونده بودم.... ولی همه ی متن ها، هم توی reading هم توی listening تکرار همون متن ها بود.... یعنی اگه متن های اون کتاب ها رو دقیق فهمیده بوده باشی خیلی سریع می شه خوند و احتمالا درست تر هم جواب داد... فقط باید کل متن های reading, listening, speaking & writing این کتاب ها رو جویده باشی یه جوری که انگار از خود مطالب امتحان داری!

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    بچه ها من اين نرم افزارو نتونستم بذارم چونكه 10.7 مگ هست تقريبا، ولي اين shortcut رو ببينيد. اگه search كنيد در نت هست. Rocket reader يه نرم افزاره كه متن رو با سرعت هاي متفاوت جابجا ميكنه و شما رو يه سطر ميتونيد نمركز كنين. من free شو dl كردم. شايد به كمك شما هم بياد.
    سلام

لینک نرم افزار RocketReader ورژن 8.11 (بدون محدودیت زمانی) :

http://rapidshare.com/files/10483255...with_crack.rar

یا به اندازه آرزو هایت تلاش کن ، یا به اندازه تلاشت آرزو کن

----------------------------------------------------------------------------------
    دانش هر فرد نه دارایی او است نه سرمایه او بلکه بدهی او به جامعه است

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

سلام دوستان
    من يكي از شماره هاي اخير مجله ي تايم رو آپلود مي كنم كه خيلي به درد reading مي خوره...
    اميدوارم به دردتون بخوره
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    آقا این رو از کجا دان کردی عجب کیفیتی داره.
    من یه دونه قبلاً دانلود کرده بودم اسکن شده بود و بسیار بی کیفیت.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)