صفحه 112 از 124 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1239

موضوع: مشاوره در خصوص iBT Reading

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص iBT Reading

سلام دوستان.
    کسی میدونه که توی فرمت لانگ ریدینگ چه متنهایی میاد؟
    مثل اینکه برای فرمت لانگ لیستینگ یک فایل بخصوصی وجود داره که از همونها سوال میاد. اما برای فرمت ریدینگ لانگ چی؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science and Technology.TMU

نقل قول نوشته اصلی توسط kianooshg نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی میدونه که توی فرمت لانگ ریدینگ چه متنهایی میاد؟
    مثل اینکه برای فرمت لانگ لیستینگ یک فایل بخصوصی وجود داره که از همونها سوال میاد. اما برای فرمت ریدینگ لانگ چی؟
    نخیر تا جایی که میدونم وجود نداره. برای من لانگ بود و اصلا مشخص نیستن که کدوم به کدومه!!!!

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soniasa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دنبال متن ریدینگ های تی,پی,او 40_49 هستم. کسی می دونه چنین فایلی هست اصلا یا نه؟
    از کتابخونه سایت کل مجموعه رو دانلود کنید.

سلام دوستان عزیز

آیا ترتیب passage ها در ریدینگ تافل، با افراد دیگه که همون روز امتحان میدن فرق می کنه؟
    منظورم اینه که تو یه مرکز ، که همه دارن تافل میدن ، ترتیب قرارگیری 4 تا passage ریدینگ یکسانه یا نه؟

مثلا ریدینگ چهارم یکی ، ریدینگ اول اون یکی باشه...
    کسی می دونه؟

به این دلیل می پرسم چون که، من از یه نفر شنیدم تو ریدینگ های لانگ احتمالش کمه که ریدینگ چهارم حذف بشه، چون که همه واسه ریدینگ اخری وقت کم میارن و همه ریدینگ اخری رو بد میزنن و ETS بهتر میتونه مچ بچه ها رو بگیره و نمره کم کنه

Junior Member

سلام
    دوستان. کسانی که امتحان دادن جدیدا سطح آزمون رو در مقایسه با TPO 40-49 چه جوری دیدن؟ منظورم اینه که آزمون راحت تر از این TPO های آخر هست یا سخت تر؟
    البته بخش ریدینگش بیشتر مدنظرم هست.
    ممنون از راهنماییتون

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohaammaaad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

آیا ترتیب passage ها در ریدینگ تافل، با افراد دیگه که همون روز امتحان میدن فرق می کنه؟
    منظورم اینه که تو یه مرکز ، که همه دارن تافل میدن ، ترتیب قرارگیری 4 تا passage ریدینگ یکسانه یا نه؟

مثلا ریدینگ چهارم یکی ، ریدینگ اول اون یکی باشه...
    کسی می دونه؟

به این دلیل می پرسم چون که، من از یه نفر شنیدم تو ریدینگ های لانگ احتمالش کمه که ریدینگ چهارم حذف بشه، چون که همه واسه ریدینگ اخری وقت کم میارن و همه ریدینگ اخری رو بد میزنن و ETS بهتر میتونه مچ بچه ها رو بگیره و نمره کم کنه
    سلام دوست عزیز

روزی که من امتحان دادم ریدینگ من لانگ بود و ریدینگ دوستم نه. کلا کل متن ریدینگامون متفاوت بود. در ضمن، برای من سه ریدینگ بود که اخریش به اندازه دوتا ریدبنگ بود. یعنی اینو در نظر داشته باشین که الزاما با 4 تا متن مواجه نمیشد اگه ریدینگ لانگ خوردید.
    اگر اشتباه نکنم همون روز ما سه نفر از یه مرکز سوالارو گذاشتیم و برای هر کدوم یه جور بود. میتونید دیتابیس سوالا تاریخ 8 اکتبر رو چک کنید.
    همینجا بگم که در مورد لیستنینگ اینجوری نبود. ینی لیستنینگمون یکسان بود و برای دوستم یه ست اضافه بود.

بنظر من نمیشه اصلا گفت کدوم تصحیح نمیشه بخصوص ریدینگ. مثلا برا خود من واقعا نمیدونم چی به چی بود. ولی متن اولم خیلی شبیه به لکچری بود که تو یه لیستنینگ تی*پی*او شنیده بودم و اولش حدس زدم باید این الکیه باشه که یهو دیدم من فقط سه تا ریدینگ دارم... در مورد لیستنینگ تا حد زیادی از ست های تکراری هست ولی بازم نمیشه اطمینان کرد خیلی.

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط asipasi نمایش پست ها
    سلام
    دوستان. کسانی که امتحان دادن جدیدا سطح آزمون رو در مقایسه با TPO 40-49 چه جوری دیدن؟ منظورم اینه که آزمون راحت تر از این TPO های آخر هست یا سخت تر؟
    البته بخش ریدینگش بیشتر مدنظرم هست.
    ممنون از راهنماییتون
    ریدینگ تقریبا هم سطح بود. ولی کسی رو دیدم که گفت سختتر بود ولی در حالت کلی بنظر من مشابه بود.
    لیستنینگ سختتر بود واقعا نه به لحاظ مفهوم به لحاظ سرعت.
    دو بخش آخر کاملا مشابه بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط saraasgari نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

روزی که من امتحان دادم ریدینگ من لانگ بود و ریدینگ دوستم نه. کلا کل متن ریدینگامون متفاوت بود. در ضمن، برای من سه ریدینگ بود که اخریش به اندازه دوتا ریدبنگ بود. یعنی اینو در نظر داشته باشین که الزاما با 4 تا متن مواجه نمیشد اگه ریدینگ لانگ خوردید.
    اگر اشتباه نکنم همون روز ما سه نفر از یه مرکز سوالارو گذاشتیم و برای هر کدوم یه جور بود. میتونید دیتابیس سوالا تاریخ 8 اکتبر رو چک کنید.
    همینجا بگم که در مورد لیستنینگ اینجوری نبود. ینی لیستنینگمون یکسان بود و برای دوستم یه ست اضافه بود.

بنظر من نمیشه اصلا گفت کدوم تصحیح نمیشه بخصوص ریدینگ. مثلا برا خود من واقعا نمیدونم چی به چی بود. ولی متن اولم خیلی شبیه به لکچری بود که تو یه لیستنینگ تی*پی*او شنیده بودم و اولش حدس زدم باید این الکیه باشه که یهو دیدم من فقط سه تا ریدینگ دارم... در مورد لیستنینگ تا حد زیادی از ست های تکراری هست ولی بازم نمیشه اطمینان کرد خیلی.
    خیلی ممنون از پاسختون...فقط میشه لطف کنید و بگین دیتا بیس سوالها رو از کجا باید پیدا کنم؟
    اگه لینکشو بدین که عالی میشه

Sara.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohaammaaad نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون...فقط میشه لطف کنید و بگین دیتا بیس سوالها رو از کجا باید پیدا کنم؟
    اگه لینکشو بدین که عالی میشه
    ببخشید من چون نمیدونم چجوری باید هایپرلینک کنم اینجوری ادرسو میدم خدمتتون:

• تجربیات آزمون تافل
    • ديتابيس موضوعات اخير تافل iBT (لطفا فقط به عنوان كردن موضوعات آزمون بپردازيد!!)

مسیره سرراستیه.

Senior Member soniasa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saraasgari نمایش پست ها
    از کتابخونه سایت کل مجموعه رو دانلود کنید.
    سلام دوست گرامی
    من متاسفانه نتونستم پیدا کنم متن ریدینگهای 40-48 رو در کتابخانه. میشه ادرس لینکش رو لطف کنید؟
    ....I have a DREAM
    Prove them WRONG
    I am going to make all my dreams come TRUE

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)