صفحه 122 از 124 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1239

موضوع: مشاوره در خصوص iBT Reading

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CSE

پیش فرض پاسخ : مشاوره در خصوص iBT Reading

دوستان نم تو امتحان خیلی هول شدم و اصلا یادم رفت که ریدینگم لانگه و وقت زیادی تو ۳ تا پسیج گذاشتم و next رو که زدم دیدم یه پسیج دیگه اومد و من ۲ دقیقه وقت دارم که این باعث شد من کلا خراب کنم، نمراتم به ترتیب ۱۶ ۱۸ ۲۴ ۲۴ هستن. البته من تو تی‌پی‌او ها ریدینگ و لیسینینگ بیشتر از ۲۲ نمیتونستم بزنم. به نظرتون تو یه ماه L و R رو چطور بهبود بدم که بیشتر از ۲۵ بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط CITIZENFOUR نمایش پست ها
    دوستان نم تو امتحان خیلی هول شدم و اصلا یادم رفت که ریدینگم لانگه و وقت زیادی تو ۳ تا پسیج گذاشتم و next رو که زدم دیدم یه پسیج دیگه اومد و من ۲ دقیقه وقت دارم که این باعث شد من کلا خراب کنم، نمراتم به ترتیب ۱۶ ۱۸ ۲۴ ۲۴ هستن. البته من تو تی‌پی‌او ها ریدینگ و لیسینینگ بیشتر از ۲۲ نمیتونستم بزنم. به نظرتون تو یه ماه L و R رو چطور بهبود بدم که بیشتر از ۲۵ بگیرم؟
    سلام
    پکیج کامل نوت فول را از همین سایت دانلود کنید و دقیقا مطابق با نوت فول به تحلیل و آنالیز ریدینگ و لیسینینگ بپردازید. راهکارهای نوت فول برای مدیریت زمانی بسیار عالی است . اگر بر طبق روش نوت فول این دو بخش را کار کنید نمره اتان مسلما بسیار بیشتر خواهد شد.

Junior Member

سلام دوستانو من نیاز به کمک اساسی در مورد سوال سامری ریدینگ دارم. چطور باید گزینه ها را تشخیص داد؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط sasa86 نمایش پست ها
    سلام دوستانو من نیاز به کمک اساسی در مورد سوال سامری ریدینگ دارم. چطور باید گزینه ها را تشخیص داد؟

سپاس
    سلام
    شما ریدینگ را با روش نوت فول مطالعه کنید این مشکل هم برایتان رفع خواهد شد. چرا که بر طبق آن روش احاطه ی کامل به کل مطلب پیدا می کنید و براحتی می توانید گزینه ها را تشخیص دهید.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط CITIZENFOUR نمایش پست ها
    راهکار بستگی به مشکل شما دارد. اگر مشکل شما در ریدینگ همینی هست که فرمودید خوب شما باید از روش تند خوانی همزمان با درک مطلب استفاده بکنید. من اسکن و اسکیم رو نمیپسندم اما روش پاراگراف به پاراگراف رو قبول دارم. مثلا شما یک پاراگراف رو میخونید و به سوالات این پاراگراف جواب میدید بع میرید سراغ پاراگراف بعدی. البته در این روش شما باید Main idea و topic sentence و دیتایل رو در پاراگراف توی ذهنتون مشخص کنید که پاراگراف رو متوجه بشید. یکسری روشهای دیگه هم وجود دارد که برای 1 ماه امکانپذیر نمیباشد.
    اما اگر مشکل شما دایره لغت و دانش زبان است باید سعی کنید لغات بیشتر بخونید و روی درک مطلبتون کار کنید. با توجه به نمرات شما در تی پی اوها، مشکل شما ترکیبی از 1 و 2 است.
    اما در مورد لیس....
    نمره 18 نمره پایینی است و نیاز به کار بیشتر دارد. اگر سطحتون رو بالا میدونید باید با افزایش سرعت فایلها توان ذهنیتون رو ببرید بالا. وقتی شما سرعت فایل رو میبرید بالا ذهنتون تقلای بیشتری برای فهم مطلب میکند. مزییت ای روش اینه که توانایی شما برای فهمیدن مطلب در سرعت استاندارد بیشتر میشود مثلا در هنگام امتحان. اگر مشکلتون در درک مطلب نیست سعی کنید روی شیوه نوت برداری و آشنایی با سوالات که از کجاهای متن میاد کار کنید.

البته نکته امیدوار کننده نمره شما اینه که اسکیلهای سختتر رو نمره خوبی گرفته اید. دو اسکیل اول معمولا جای کار دارد و شما میتونید در یکماه برای هر کدام چند نمره پیشرفت کنید.
    موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

سلام دوستان

چطور میشه بقیه استراتژی های نوت فول را دانلود کرد چیزی که در کتابخانه فروم هستش فقط برای سوالات detail هست
    Impossible is impossible

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان

چطور میشه بقیه استراتژی های نوت فول را دانلود کرد چیزی که در کتابخانه فروم هستش فقط برای سوالات detail هست
    سلام نوتفول در کتابخانه کامل هست ولی توی یوتیوب اگر کلمه toefl یا notefull را سرچ کنید بازم ویدیو میاره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    من در لسنینگ و ریدینگ خیلی ضعیفم امتحانم خیلی بد دادم هر کدوم به صورت جدا۱۱ و ۵ ولی اسپکینگ و رایتینگ ۲۱ الی ۲۳
    من خیلی خیلی در دو اسکیل اول ضعیفم واقعا درمانده شدم
    به نظر شما چکار کنم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ZyM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در لسنینگ و ریدینگ خیلی ضعیفم امتحانم خیلی بد دادم هر کدوم به صورت جدا۱۱ و ۵ ولی اسپکینگ و رایتینگ ۲۱ الی ۲۳
    من خیلی خیلی در دو اسکیل اول ضعیفم واقعا درمانده شدم
    به نظر شما چکار کنم؟؟
    سلام
    منم خیلی ضعیف بودم در این دو مهارت ولی کار نشد ندارد! برای تقویت لیسنینگ فقط باید گوش کرد! اوایل که تنها لکچرها و مکالمات آکادمیک و اخبار را گوش می کردم بسیار خسته و دلزده می شدم و دیگر ادامه نمی دادم ولی بعد که شروع به دیدن فیلم و سریال بویژه سریال کردم آنهم با زیر نویس انگلیسی واقعا از اینرو به آنرو شد سطح زبانم! منی که به زحمت یک ساعت به اخبار و لکچرهای انگلیسی گوش می دادم ، حالا در روز ساعتها سریال نگاه می کنم! (در ضمن من اصلا علاقه ای به فیلم وسریال نداشتم از کودکی ) سریالهایی مانند فرندز خیلی برای شروع خوبند چون هم هر قسمتش نسبتا کوتاه است و هم اینکه موضوعاتش جذاب است و تنوع لغات دارد. با زیرنویس انگلیسی آن را نگاه کنید چرا که دایره ی لغاتتان هم افزایش می یابد که این خیلی به نفع ریدینگتان هست! آز آنجا که خودم هم سابقه ی تدریس زبان را داشته ام می توانم به جرات بگویم که تاثیرگذارترین و بهترین شیوه برای یادگیری زبان و تقویت مهارتهای شنیداری و گفتاری تنها دیدن فیلم و سریال است! چون به طور ناخودآگاه زبان را یاد می گیرید وقتی شما در کلاس هستید و یا در حالت اجبار به یک فایل آموزشی دارید گوش می کنید از آنجا که "یادگیری " هدف شماست یک حالت تدافعی درونی بوجود می آید برای فرار از این شرایط که به صورت عدم تمرکز یا خستگی زود هنگام نمود پیدا می کند.

اما برای ریدینگ! شروع کنید به خواندن ریدینگهای کوتاه! یک سری کتابچه های ریدینگ هست که در آن ریدینگهای کوتاه در سطوح مختلف از آسان تا سخت وجود دارد و در انتهای هر ریدینگ یک سری پرسشهایی وجود دارد . ابتدا با این ریدینگها شروع کنید تا به تدریج دایره ی لغات افزاش یابد و هم به خواندن متون انگلیسی عادت کنید. کتاب English Grammar in use را هم حتما بخوانید!

Junior Member

سلام دوستان
    من سر سوال آخری که میرسم دو دقیقه از وقتم میمونه. واکثرا دوتا میتونم درست بزنم. وحال ندارم تک تک گزینه ها را تو متن بگردم وبررسی کنم.استراتژی پاسخگویی به این سوال چجوریه؟
    همچنین از دوستان کسی میتون سوال ریدینگ42از tpo43را توضیح بده.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)