صفحه 14 از 124 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1239

موضوع: مشاوره در خصوص iBT Reading

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک برای iBT Reading

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabaan نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من یک سوال از reading رو خیلی مشکل دارم و اون بخش خلاصه کردن هست.اگر هم گزینه ها رو درست تشخیص بدم ترتیبش رو اشتباه می کنم چون وقت هم ندارم reading رو کامل نمیخونم و خیلی کامل هم نمی فهمم.به نظرتون باید چیکار کنم؟
    ترتیبش مهم نیست دوست عزیز.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

یعنی مثلا اول باید bباشه طبق داستان reading بعد a من یادم نمیاد که کدوم اول بود و کدوم بعد؟
    تازه معمولا هم گزینه غلط توی انتخاب هام هست.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

یعنی مثلا اول باید bباشه طبق داستان reading بعد a من یادم نمیاد که کدوم اول بود و کدوم بعد؟
    تازه معمولا هم گزینه غلط توی انتخاب هام هست.
    ببین دوست من ترتیب جوابها مهم نیست. مهم اینه که جوابهایی رو انتخاب کنی که به عنوان تاپیکی که براتون نوشته شده مربوط باشه و تو متن هم بهش اشاره شده باشه.

Skill های لانگمن رو یه بار دیگه با دقت بخون.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

سلام. بچه ها تو فروم تقریبا همشون گفتند که ریدینگ ها بیشتر از سطح انتظاره. من یه سری کامل از ریدینگ های تافل های پیپر دارم. برام نسبتا آسونند. می دونم که ریدینگ هاش نصف ریدینگ های آی بی تی هستند ولی می خواستم بدونم از نظر سختی آی بی تی ریدینگ هاش با این هایی که من از پیپر دارم و نمونه های امتخان های اصلی هستند، خیلی متفاوته؟ البته می دونم که یه سری نمونه هایی مثله خلاصه کردن و... توی آی بی تی هست که تو پیپر نیست. ولی کلا از نظر سحتی های متن چه فرقی می کنند؟مثلا در سطح کدوم کتاب هست؟ بارونز یا کمبریج؟

لفطا اگر حواب می دید بر اساس اطلاعات دقیق باشه. وتجربه هایی که داشتید یا دوستاتون داشتند.
    ممنون

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

با سلام
    دوستان من یک سوال از reading رو خیلی مشکل دارم و اون بخش خلاصه کردن هست.اگر هم گزینه ها رو درست تشخیص بدم ترتیبش رو اشتباه می کنم چون وقت هم ندارم reading رو کامل نمیخونم و خیلی کامل هم نمی فهمم.به نظرتون باید چیکار کنم؟
    همونطور که بقیه گفتن ترتیب مهم نیست، و بهترین استراتژی برای حل این نوع سوال حذف گزینه است 1) یا اینکه با توجه به ریدینگ غلطه 2) و یا اینکه چیزی که گفته شده خیلی جزئیه نسبت به کلیت موضوع معمولا اینجوری میشه به راحتی دوتا از گزینه ها رو حذف کرد.
    موفق باشین
    همیشه آخر هر چیز خوب میشود، اگر نشد بدان که هنوز آخرش نرسیده است

رشته و دانشگاه
    iut

بچه ها من دارم بیگ بوک رو برای ریدینگ می زنم. خیلی سخته به نطرم. از هر 10 تا حداقل سه چهارتاش رو غلط می زنم. چی کار کنم؟ وضعیتم خیلی بده؟! تازه سرعتمم حیلی کمه. برای تافل دارم تمرین می کنم ریدینگ هاش رو. آخه ملت گفتند ریدینگ ها سخته! یعنی ریدینگ های بارونز کافی نیست سطحش برای تافل؟ از اونا سخت تر دیگه می شه همین بیگ بوک

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

ریدینگ های بارونز آسون تر از امتحان اصلی است. می تونید رو کاپلان یا کمبریج کار کنید.

رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    ریدینگ های بارونز آسون تر از امتحان اصلی است. می تونید رو کاپلان یا کمبریج کار کنید.
    این کمبریج و کاپلن از بیگ بوک آسون ترند؟ می شه دانلودشون کرد؟ از کجا؟ آخه من می خوام با رایانه بخونم چشمام عادت کنه.
    یه سوال دیگه این که ریدینگ های بخش های مربوط به رایتینک و اسپیکینگ چی؟ اونا هم تو بارونز سطحشون پایینه؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    این کمبریج و کاپلن از بیگ بوک آسون ترند؟ می شه دانلودشون کرد؟ از کجا؟ آخه من می خوام با رایانه بخونم چشمام عادت کنه.
    یه سوال دیگه این که ریدینگ های بخش های مربوط به رایتینک و اسپیکینگ چی؟ اونا هم تو بارونز سطحشون پایینه؟
    آره! ریدینگ های بیگ بوک خیلی سخت تر از تافل هست کلاً. باید تو بخش منابع بگردید، به هر حال من یادمه تونستم نرم افزار کاپلان رو گیر بیارم قبلاً. باید بگردید.

ریدینگ های مربوط به رایتینگ و اسپیکینگ اصولاً ریدینگ های سختی نیستند و فکر نمی کنم از نظر سطح سختی خود ریدینگ تفاوت خاصی داشته باشند.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام کسی‌ میدونه، ریدینگ کتاب کمبریج سنگین تره یا ریدینگ کتاب کاپلان?
    کاپلان نرم افزاره یا کتاب داره?
    ممنونم

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)