صفحه 107 از 164 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics, University of Tehran

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

سلام دوستان

من دانشجو هستم با ويزاي F1 . تو ماه دسامبر فارغ التحصيل شدم و براي OPT اقدام كردم. هنوز كارت OPT نيومده برام.
    پدر و مادرم تو مارچ وقت مصاحبه دارن. ميخوام بدونم اينكه من فارغ التحصيل شدم اما هنوز كارت OPT نيومده ممكنه مشكلي از نظر status برام ايجاد كنه؟ و به همين خاطر درخواست ويزا پدر و مادرم ريجكت شه؟
    البته من قبلا از دانشگاه دعوتنامه گرفتم براشون.
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط adora نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجو هستم با ويزاي F1 . تو ماه دسامبر فارغ التحصيل شدم و براي OPT اقدام كردم. هنوز كارت OPT نيومده برام.
    پدر و مادرم تو مارچ وقت مصاحبه دارن. ميخوام بدونم اينكه من فارغ التحصيل شدم اما هنوز كارت OPT نيومده ممكنه مشكلي از نظر status برام ايجاد كنه؟ و به همين خاطر درخواست ويزا پدر و مادرم ريجكت شه؟
    البته من قبلا از دانشگاه دعوتنامه گرفتم براشون.
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد.

سلام،

نه دوست عزیز، شما مادامی که منتظر کارت OPT هستید هنوز valid status دارید و هیچ مشکلی از این نظر نخواهید داشت. در پروسه ویزای خانوادتون نباید مشکلی ایجاد بشه. امیدوارم خیلی زود ویزا بگیرن و بیان پیشتون.

موفق باشید.

Junior Member

سلام. دوستان من امریکا دانشجو هستم و می خوام برای پدر مادرم ویزای توریستی بگیرم. فایلی هست که مدارک مورد نیاز و مراحل کار رو نوشته باشه؟
    یه سوال دیگه کسی از دوستان می دونه که آخرین وقت توریستی باز شده کی بوده؟ برای سفارت دبی و ایروان. آیا وقتای مارچ و آپریل باز شدن؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من قصد دارم برای پدر و مادرم وقت مصاحبه بگیرم . وقتی به آدرس زیر میرم ،میبینم که نوشته اولین قرار ملاقات بعدی برای ویزاهای غیر دانشجویی فلان روز است ولی وقتی وارد اکانتم میشم که وقت بگیرم، نوشته هیچ قرار ملاقاتی وجود نداره. دلیلش چیه؟
    https://ais.usvisa-info.com/en-ir/ir_availability

Junior Member

سلام دوستان،
    من هم تصميم دارم براي گرفتن ويزاي توريستي براي پدر و مادرم اقدام كنم. ممنون ميشم اگه بگيد از كجا شروع كنم. مراحلش چيه؟
    من ويزاي دانشجويي دارم و ٢ ماه پيش فارغ التحصيل شدم. الان روي OPT هستم و شاغل هستم. آيا به دليل اينكه من رويOPT هستم شانس پدر مادرم واسه گرفتن ويزا كمتر ميشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام

برای پدر و مادرم وقت توریستی گرفتم. آیا سند ازدواجشون رو باید جز مدارک همراهشون داشته باشن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MSAN نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

من ویزای دانشجویی دارم و برای پدر و مادرم وقت سفارت گرفتم. بیشتر صفحات اولیه و اخیر این تاپیک رو خوندم ولی لیست کاملی از مدارک مورد نیاز پیدا نکردم.

مدارکی که مطمینم لازمه:
    ۱- دعوتنامه خودم و دانشگاه و کپی آی ۲۰ و کپی ویزا و نامه اشتغال به تحصیل
    ۲- نامه بانکی پدر و مادر به طور جداگانه و به مبلغ حداقل ۳۰ میلیون هر کدوم
    ۳- کارت پایان خدمت اصل و ترجمه
    ۴- شغل پدرم آزاد و بازاری هست من میخوام جواز کسب و سند مغازه رو بذارم. ترجمه لازمه؟ چون ترجمه رسمی سند ملک خیلی دردسر داره ظاهرا
    مدارکی که شک دارم:
    ۱- سند خونه؟ خیلی راحت نیست چون همیشه رهن بانکه
    ۲-یه خواهر دانشجو تو ایران دارم باید ازش مدرکی ببرن؟ مثل شناسنامه یا گواهی اشتغال به تحصیل یا هر چی کلن
    ۳- شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر لازمه؟ ترجمه هم میخواد؟
    ۴- سند ازدواج پدر مادر لازمه؟ ترجمه هم میخواد یا نه؟
    مرسی از لطف و توجهتون
    سلام

پدر و مادرتون سند ازدواجشون رو همراهشون بردن؟ ترجمه هم کردن؟ آیا اصلا سند ازدواج پدر و مادرمون نیازه؟ شناسنامه رو ترجمه کنن کافی نیست؟
    ترجمه کارت پایان خدمت پدر نیازه؟ چون حدود 30 سال پیش سرباز بودن.
    سند مغازه و .. رو ترجمه کردن؟ اگه اصل سند یا کپی برابر اصل رو ببرن کافی نیست؟
    ممنون میشم اگه خانوادتون رفتن راهنمایی کنید دقیقا چه مدارکی رو بردن و چی مدارکی رو ترجمه کردن.

Junior Member

کسی در این چند روز اخیر برای ویزای توریستی اقدام کرده؟ پدرومادرم وسط فوریه وقت مصاحبه دارن و تور و همه چی گرفتیم. شانسی هست یا کنسل کنیم؟

مثل اينكه دوستان هنوز دستورات رو جدي نگرفتن، دانشجوهايي كه ويزا دستشون هست رو راه ندادن ديشب، بعد اينجا به دنبال مداركِ مورد نياز واسه مصاحبه هستيم؟ فعلا تا سه ماه به نظرم اقدامي نكنيد چون هزينه اضافي و ريجكتي الكي در پاسپورت خواهد خورد.

Never Give In, Never Give Up

سلام دوستان عزیز
    من دانشجو هستم و میخواستم برای پدرم دعوت نامه بدم میخواستم دوستان راهنمایی کنید من باید به چه ادااره یا ارگانی در امریکا رجوع کنم همچنین متن دعوت نامه باید چه چیزهایی داشته باشد
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)