صفحه 1 از 37 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 369

موضوع: ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

Junior Member

پیش فرض ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

سلام
    مقاله من در یکی از کنگره های مهم - البته در زمینه رشته خودم- پذیرش گرفته به نظر شما به من ویزا می دن؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنگره در آمریکا

متاسفانه باید بگم احتمالش پایینه.
    کانادا به زور برای کنفرانس ویزا می ده چه برسه به ایالات متحده.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

من علاوه بر این کنگره یک دعوت نامه هم از طرف یکی از فامیلها با ساپورت مالی بالا دارم، شرکت توی این کنگره خیلی برام مهم است به نظر شما با این دعوت نامه شانس من بیشتر می شه؟

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    فکر نمیکنم.من پارسال برای شرکت تو یه کنفرانس خیلی خیلی مهم ( دقیقا مثل شما ) از یه انجمن بین المللی دعوت نامه داشتم و تمام هزینه های سفر و اقامت به طور کامل از طرف اونا پرداخت میشد. از دوبی ویزای من رد شد. آفیسر هم اصلا براش مهم نبود که تمام هزینه ها پرداخت میشه.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

If you are in Iran it is quite difficult. But if you are studying in Europe or Canada for awhile, it is easy.z
    Read, Think, then Talk....z

پیش فرض برای کنفرانس به آمریکا-ویزا ندادند دوباره می خواهم بروم سفارت-در کره جنوبی هستم

سلام

من دانشجوی دکترا در کره جنوبی هستم

دو تا مقاله ام در یک کنفرانسی در آمریکا پذیرفته شده

یک بار سفارت آمریکا رفتم و یک برگه زرد دادند و گفتند شما نمی توانید دلیل مالی -اجتماعی-فامیلی بیاورید که از کشور آمریکا خارج می شوید البته در پاسپورتم چیزی ننوشتند

جمله زیر

You have not been able to demonstrate sufficiently strong family, social or economic tie to a country outside the US that would compel you to eave the United States after a temporary stay.

حالا من می خواستم دوباره اقدام کنم برای ویزا ایا توصیه ای دارید؟

بسیار ممنونم

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : برای کنفرانس به آمریکا-ویزا ندادند دوباره می خواهم بروم سفارت-در کره جنوبی هستم

تا اونجا که من می‌دونم گرفتن ویزای شرکت در کنفرانس برای ایرانی‌ها مشکله و خیلی کم پیش اومده که کسی چنین ویزایی گرفته باشه.

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

پیش فرض پاسخ : برای کنفرانس به آمریکا-ویزا ندادند دوباره می خواهم بروم سفارت-در کره جنوبی هستم

خوب ایشون داره از خارج از کشور برای ویزای کنفرانس اقدام میکنه اون هم در حالی که دانشجوی همون کشوره، پس چرا نتواند ویزا بگیره. درسته که اگر از ایران اقدام کنید تقریبا غیر ممکنه اما من افراد مختلفی رو دیدم (در زمان دانشجویی) که از هلند و یا سوئد برای کنفرانس ویزا گرفتند.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

سلام

ممنون از جوابها

اشکالی که از من گفتند شما باید بند فامیلی یا پولی یا اجتماعی در خارج آمریکا

من همسرم در کره دانشجو هست -مگر این بند فامیلی نیست تازه من پدر و مادرم و برادرو خواهر در ایران دارم-نامرداه 2 دقیقه ای این برگ زرد را دادند اصلا نگذاشتندمن توضیح بدهم و نفر بعدی را صدا زدند

آیا پدرم اسم خانه را در ایران به اسم کند بند مالی محسوب می شود

این بند اجتماعی چیست؟

بسیار ممنونم

ApplyAbroad Champion

نظر شخصی من رو بخواهید، نمی‌خواهند به شما ویزا بدهند. معمولا نداشتن وابستگی اجتماعی رو وقتی به کسی می‌گن که دلیل دیگه‌ای واسه رد کردنش نداشته باشند و در عین حال بخواهند ردش کنند. به نظر من اگر شما سند هم ببری باز به نداشتن وابستگی اجتماعی گیر خواهند داد و متاسفانه هیچ مدرک خاصی نمی‌شه ارائه کرد که وابستگی اجتماعیِ شما رو نشون بده.

صفحه 1 از 37 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)