صفحه 160 از 164 نخستنخست ... 60110150151152153154155156157158159160161162163164 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,591 تا 1,600 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

اگه برای برادرم برای ویزای توریستی اقدام کنم برای خانم برادرم هم برادرم می تونه اقدام کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط feriyana نمایش پست ها
    اگه برای برادرم برای ویزای توریستی اقدام کنم برای خانم برادرم هم برادرم می تونه اقدام کنه؟
    صرف نظر از شانس گرفتن ویزای امریکا در شرایط موجود ،شما به عنوان دعوت کننده میتونید از هر دو نفر دعوت کنید و اونها هم می‌توانند همزمان با دعوتنامه شما برای درخواست ویزا اقدام کنند.

پدر مادرم سال ۲۰۱۵ توریستی امریکا ا‌مدن. ایا تراول بن شاملشون میشه اگه دوباره بخان بیان؟ یه خبر خونده بودم کسانی که قبلا ا‌ومدن امریکا تراول بن دیگه شامل اونها نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    پدر مادرم سال ۲۰۱۵ توریستی امریکا ا‌مدن. ایا تراول بن شاملشون میشه اگه دوباره بخان بیان؟ یه خبر خونده بودم کسانی که قبلا ا‌ومدن امریکا تراول بن دیگه شامل اونها نیست.
    افرادی که در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۷، با ویزای قانونی ولید در آمریکا حضور داشتن، قانون تراول بن شاملشون نمی‌شه. اما این رو زمان مصاحبه حتما باید به آفیسرتون یاداوری کنید.

Junior Member

ببخشید آیا یعنی‌ وقتی‌ پدر و مادر با ویزای توریستی تابستون ۲۰۱۶ آمده باشند الان تراول بن شامل نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط heliyaaa نمایش پست ها
    ببخشید آیا یعنی‌ وقتی‌ پدر و مادر با ویزای توریستی تابستون ۲۰۱۶ آمده باشند الان تراول بن شامل نمیشه؟
    بالا نوشتم: افرادی که در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۷، با ویزای قانونی ولید در آمریکا حضور داشتن، قانون تراول بن شاملشون نمی‌شه. اما این رو زمان مصاحبه حتما باید به آفیسرتون یاداوری کنید.
    حالا اگر خانواده شما روز ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۷ آمریکا بودن تراول بن شاملشون نمی‌شه.

خیلی ها اینجا گفتن که با ترول بن دیگه ویزای دیدار اقوام رو نمیدن. ولی مگه اینا جز موارد استثنا شده تو قانون ترول بن نیست؟ من خودم تو سفرم به آمریکا که تو سپتامبر ۲۰۱۸ بود خیلی ایرانی دیدم که به نظر نمیومد همه اشون گرین کارد داشته باشن. یا روز مصاحبه سفارت تو دبی (می ۲۰۱۸) خیلی ها دیدار اقوام بودن که درجا رد نشدن.

آیا واقعا هیچ امیدی به ویزای دیدار اقوام نیست؟

Junior Member

سلام به همه دوستان.

من خانمم متولد آمریکا هست (پاسپورت آمریکایی داره) ولی اصلا اونجا زندگی نکرده و پرونده مالیاتی نداره و فقط 2 بار کوتاه رفته.
    یکم پیش برای 2 تا بچمون ( 2.5 ساله و 4.5 ساله ) برای ویزای توریستی آمریکا از طریق دبی اقدام کردیم و جالب اینه که ما کلی مدارک از کار آزاد خودم تا حساب های بانکی و کلی چیز دیگه برده بودیم و حتی یک نگاه هم به اون ها نکرد و فقط کارت معافیت سربازی من و پاسپورت خانمم رو چک کرد و هیچ کدوم از مدارک دیگه که خیلی زیاد بودن رو حتی یک نگاه هم نکرد. روز مصاحبه بچه ها رو ریجکت نکردن ولی فرم 221(g) دادن و گفتن از طریق ایمیل اطلاع میدن و نیاز به بررسی بیشتر هست. همون روز ایمیل اومد و یک سری اطلاعات رو خواستن که سریع براشون ارسال کردیم ولی ایمیل کانفرم رسیدن اطلاعات به دستشون 3 روز بعد اومد و در ایمیل گفته شد که کیس شما برای بررسی بیشتر رفته (AP) و ممکنه روز ها و یا ماه ها و یا بیشتر طول بکشه. ولی 2 روز بعد ایمیل اومد و ویزا رو دادن به بچه ها. الانم پاسپورت ها رو ارسال کردیم که مهر ویزا بخورن.

الان یک سوال دارم ممنون میشم اگه کسی تجربه و یا اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ...

خانمم الان با 2 تا بچه کوچیک داره میره یکم نگرانش هستم و سخت هست تنهایی رفتن براش. اگه من درخواست ویزای توریستی کنم مثلا از ارمنستان برای آمریکا که می خوام با خانمم که سیتیزن آمریکا هست و 2 تا بچه هام که ویزای آمریکا دارن برم و همراهشون باشم که تنهایی در نگهداری بچه ها در سفر فشار نیاد بهش, شانسی برای گرفتن ویزا دارم ؟
    اینم اضافه کنم حدود 10 سال پیش اقدام کردیم برای مهاجرت آمریکا و زمانی که قبول شدیم و فقط وقت مصاحبه مونده بود متاسفانه کلا در چند سال پشت سر هم مشکلات خیلی زیادی پیش در زندگیمون و اتفاقات بدی برامون پیش اومد که پرونده مهاجرت من تا این لحظه Hold هست و باید برای فعال کردن مجدد FBI check بشم و بعد برم برای مصاحبه.

آیا با شرایطی که گفتم, شانسی برای گرفتن ویزای توریستی برای آمریکا ( بیشتر ترجیح میدم ارمنستان یا آنکارا باشه تا دبی, چون دبی با ایرانی های بزرگ سال خیلی سخت گیری میکنن و برای بچه ها یکم بهتر بررسی می کنن ) دارم ؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام به همگی،
    ببخشید میخواستم یه پرس و جو کنم ببینم با توجه به تراول بن پدر مادر کسی جدیدا تونستن برای دیدار فرزندشون (که با ویزای اف اینجاست و دانشجو هست) به امریکا بیان؟‌ به طور خاص میخوام بدونم کسی بوده که پدر و مادرش برای اینکه هنگام زایمان کنار فرزندشون در امریکا باشن رفته باشن سفارت و ویزا گرفته باشن؟ و اینکه بارداری پرخطر تشخیص داده شدن، این ممکنه کمکی به ویزا گرفتن والدین بکنه؟‌
    میدونم خیلی امیدی نیست ولی از طرفی آمارهایی دیدم تو تلگرام که ویزای توریستی برای ایرانی ها صادر شده بوده ولی دقیق نمیدونم.

خیلی ممنون میشم اگر کسی تجربه ای یا اطلاعاتی در این مورد خاص پزشکی داره باهامون در میون بذاره.
    پیشاپیش تشکر میکنم. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط bhzd_b نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    ببخشید میخواستم یه پرس و جو کنم ببینم با توجه به تراول بن پدر مادر کسی جدیدا تونستن برای دیدار فرزندشون (که با ویزای اف اینجاست و دانشجو هست) به امریکا بیان؟‌ به طور خاص میخوام بدونم کسی بوده که پدر و مادرش برای اینکه هنگام زایمان کنار فرزندشون در امریکا باشن رفته باشن سفارت و ویزا گرفته باشن؟ و اینکه بارداری پرخطر تشخیص داده شدن، این ممکنه کمکی به ویزا گرفتن والدین بکنه؟‌
    میدونم خیلی امیدی نیست ولی از طرفی آمارهایی دیدم تو تلگرام که ویزای توریستی برای ایرانی ها صادر شده بوده ولی دقیق نمیدونم.

خیلی ممنون میشم اگر کسی تجربه ای یا اطلاعاتی در این مورد خاص پزشکی داره باهامون در میون بذاره.
    پیشاپیش تشکر میکنم. ممنون.
    منم دوست دارم بدونم اگر کسی تونسته با ویور پئر مادرش را بیاره امریکا

That's the price you pay
    Leave behind your heartache, cast away
    Just another product of today
    Rather be the hunter than the prey

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)