صفحه 127 از 164 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,270 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط nolli نمایش پست ها
    کسی به تازگیا مامان باباش از سفارت دبی کلیر شدن؟ مامان بابای من از مارچ ۲۰۱۷ تو پروسه کلیرنس هستند
    منتظریم از سپتامبر سال گذشته! خیلی بیش از اینها باید صبر کنید

Junior Member

من هم از دسامبر 2016 تا کنون منتظر کلیرینس هستم

Junior Member

پدر و مداره من امروز تو دوبی، ویزای توریستیشون رجکت شد. بهشون گفتن شما میخاین برین بمونین. حالا هرچی پدره من گفته ما بالای ۶۰ سال سنمونه و فقط میخایم پسرم رو ببینیم، قبول نکردن.
    من و خانومم با لاتاری اومدیم و اصلان نمیفهمم، چرا باید پدر مادرم رو رجکت کنان.
    حالا ی چند ماهه دیگه از جای دیگه میگیرم.
    پدرم میگفت، به جز به ی خونواده، همه امروز رجکت میشدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi3261 نمایش پست ها
    پدر و مداره من امروز تو دوبی، ویزای توریستیشون رجکت شد. بهشون گفتن شما میخاین برین بمونین. حالا هرچی پدره من گفته ما بالای ۶۰ سال سنمونه و فقط میخایم پسرم رو ببینیم، قبول نکردن.
    من و خانومم با لاتاری اومدیم و اصلان نمیفهمم، چرا باید پدر مادرم رو رجکت کنان.
    حالا ی چند ماهه دیگه از جای دیگه میگیرم.
    پدرم میگفت، به جز به ی خونواده، همه امروز رجکت میشدن.
    پدر مادر شما تا به حال اومدن امريكا؟ كِي سيتيزن ميشيد يا شديد؟

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    پدر مادر شما تا به حال اومدن امريكا؟ كِي سيتيزن ميشيد يا شديد؟
    تا حالا آمریکا نیومدن. ما الان داریم سیتیزن میشیم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi3261 نمایش پست ها
    تا حالا آمریکا نیومدن. ما الان داریم سیتیزن میشیم
    از نظر من كه منطقي ريجكتشون، چون تو اين ٥ سالي كه شما امريكا بوديد نيومدن، افيسر ميدونه كه شما به زودي سيتيزن ميشيد، و مشخصا و معمولا بعد از سيتيزن شدن براي پدر و مادرتون درخواست گرين كارت ميكنيد، پروسه گرين كارت براي اونها حدود ١ سال طول ميكشه ولي در صورتيكه پدر مادرتون هنگام درخواست مهاجرت توي امريكا باشن، ميتونن تا موقع دريافت گرين كارت امريكا رو ترك نكنن. شايد شما واقعا همچين قصدي نداريد، ولي حق بديد افيسر شك كنه

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

سلام دوستان گرامی
    من تو آمریکا اقامت دارم و ۵ ساله که تو واشنگتن هستم دلم برای پدر و مادرم خیلی تنگ شده می خوام براشون دعوتنامه بفرستم بیان آمریکا

: برای چه نوع ویزایی باید براشون اقدام کنم؟
    آیا می توانم از طریق سفارت آمریکا در اربیل کردستان عراق براشون اقدام کنم یا اینکه پدر و مادرم برای انجام کارهای ویزا به اونجا برند ( باتوجه به اینکه اونا نزدیکترند)؟

خواهش می کنم جواب بدید من کارم ضروریه.
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    از نظر من كه منطقي ريجكتشون، چون تو اين ٥ سالي كه شما امريكا بوديد نيومدن، افيسر ميدونه كه شما به زودي سيتيزن ميشيد، و مشخصا و معمولا بعد از سيتيزن شدن براي پدر و مادرتون درخواست گرين كارت ميكنيد، پروسه گرين كارت براي اونها حدود ١ سال طول ميكشه ولي در صورتيكه پدر مادرتون هنگام درخواست مهاجرت توي امريكا باشن، ميتونن تا موقع دريافت گرين كارت امريكا رو ترك نكنن. شايد شما واقعا همچين قصدي نداريد، ولي حق بديد افيسر شك كنه
    اتفاقا كاملا غيرمنطقي هست..كسي كه داره سيتيزن ميشه ميتونه اگه بخواد پدر مادرش رو بياره براي زندگي..پدر و مادر ايشون چه از ايران اپلاي كنن براي گرين كارت چه داخل خاك امريكا چه فرقي داره ؟ اصولا ويزاي توريستي پدر و مادر رو ميشه تمديد كرد همون يكسال بلكه هم بيشتر ! افسري كه پدر و مادر فرد در شرف سيتيزن شدن رو رد مي كنه احمقانه ترين كار ممكن رو كرده..
    من هم دارم سيتيزن ميشم مامان من هم پنج سال نيامده منم پنج ساله ايران نرفتم .. مامان من كليرنس خورد و از ژانويه منتظره !!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    من تو آمریکا اقامت دارم و ۵ ساله که تو واشنگتن هستم دلم برای پدر و مادرم خیلی تنگ شده می خوام براشون دعوتنامه بفرستم بیان آمریکا

: برای چه نوع ویزایی باید براشون اقدام کنم؟
    آیا می توانم از طریق سفارت آمریکا در اربیل کردستان عراق براشون اقدام کنم یا اینکه پدر و مادرم برای انجام کارهای ویزا به اونجا برند ( باتوجه به اینکه اونا نزدیکترند)؟

خواهش می کنم جواب بدید من کارم ضروریه.
    با سپاس
    براي ويزاي توريستي b1/b2 بايد اقدام كنيد.
    اول توي سايت https://ceac.state.gov/ قسمت non immigrant visa فرم ds-160 رو براشون پر كنيد بعد هم از هر سفارتي كه مد نظرتون هست وقت بگيريد. سفارت اربيل ممكنه فارسي مصاحبه نكنن سفارتهاي دوبي تركيه و ارمنستان با پدرمادرها فارسي حرف ميزنن كه خب براشون راحتتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1325 نمایش پست ها
    اتفاقا كاملا غيرمنطقي هست..كسي كه داره سيتيزن ميشه ميتونه اگه بخواد پدر مادرش رو بياره براي زندگي..پدر و مادر ايشون چه از ايران اپلاي كنن براي گرين كارت چه داخل خاك امريكا چه فرقي داره ؟ اصولا ويزاي توريستي پدر و مادر رو ميشه تمديد كرد همون يكسال بلكه هم بيشتر ! افسري كه پدر و مادر فرد در شرف سيتيزن شدن رو رد مي كنه احمقانه ترين كار ممكن رو كرده..
    من هم دارم سيتيزن ميشم مامان من هم پنج سال نيامده منم پنج ساله ايران نرفتم .. مامان من كليرنس خورد و از ژانويه منتظره !!
    اینکه از نظر شما (و حتی من) چی منطقی و چی غیر منطقی خیلی اهمیتی نداره، مهم اینه که حتی الان کیس خود شما هم نشون میده که توریستی امدن پدر و مادری که فرزندشون در شرف سیتیزن شدن هست از نظر سفارت امریکا خیلی توجیه نداره.
    ما نمیدونیم ولی شاید اینکه کسی (کلا هرکس) با ویزای توریستی بیاد امریکا و بعد از امریکا خارج نشه (به هر دلیلی) واسه سفارتهای امریکا پوینت منفی حساب میشه.

اگر دوستان دیگه ای در شرف سیتیزن شدن تونستن برای پدر مادرشون ویزای توریستی بگیرن بیان بگن که مثالهای نقض رو ببینیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)