صفحه 106 از 164 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

سلام دوستان من کل 105 صفحه رو خوندم و گیج شدم. پدر من 2 سال سریازی رفته و تو ارتش بوده ( کارت پایان خدمت داره که روش نوشته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران) ، قسمت MILITARY رو باید YES بزنم؟ و اینکه BRANCH رو دقیقا چی باید بنویسم؟
    ممنونم راهنمایی کنین

سلام دوستان وقتتون بخیر

من ویزای دانشجویی دارم و برای پدر و مادرم وقت سفارت گرفتم. بیشتر صفحات اولیه و اخیر این تاپیک رو خوندم ولی لیست کاملی از مدارک مورد نیاز پیدا نکردم.

مدارکی که مطمینم لازمه:
    ۱- دعوتنامه خودم و دانشگاه و کپی آی ۲۰ و کپی ویزا و نامه اشتغال به تحصیل
    ۲- نامه بانکی پدر و مادر به طور جداگانه و به مبلغ حداقل ۳۰ میلیون هر کدوم
    ۳- کارت پایان خدمت اصل و ترجمه
    ۴- شغل پدرم آزاد و بازاری هست من میخوام جواز کسب و سند مغازه رو بذارم. ترجمه لازمه؟ چون ترجمه رسمی سند ملک خیلی دردسر داره ظاهرا
    مدارکی که شک دارم:
    ۱- سند خونه؟ خیلی راحت نیست چون همیشه رهن بانکه
    ۲-یه خواهر دانشجو تو ایران دارم باید ازش مدرکی ببرن؟ مثل شناسنامه یا گواهی اشتغال به تحصیل یا هر چی کلن
    ۳- شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر لازمه؟ ترجمه هم میخواد؟
    ۴- سند ازدواج پدر مادر لازمه؟ ترجمه هم میخواد یا نه؟
    مرسی از لطف و توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط MSAN نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر

من ویزای دانشجویی دارم و برای پدر و مادرم وقت سفارت گرفتم. بیشتر صفحات اولیه و اخیر این تاپیک رو خوندم ولی لیست کاملی از مدارک مورد نیاز پیدا نکردم.

مدارکی که مطمینم لازمه:
    ۱- دعوتنامه خودم و دانشگاه و کپی آی ۲۰ و کپی ویزا و نامه اشتغال به تحصیل
    ۲- نامه بانکی پدر و مادر به طور جداگانه و به مبلغ حداقل ۳۰ میلیون هر کدوم
    ۳- کارت پایان خدمت اصل و ترجمه
    ۴- شغل پدرم آزاد و بازاری هست من میخوام جواز کسب و سند مغازه رو بذارم. ترجمه لازمه؟ چون ترجمه رسمی سند ملک خیلی دردسر داره ظاهرا
    مدارکی که شک دارم:
    ۱- سند خونه؟ خیلی راحت نیست چون همیشه رهن بانکه
    ۲-یه خواهر دانشجو تو ایران دارم باید ازش مدرکی ببرن؟ مثل شناسنامه یا گواهی اشتغال به تحصیل یا هر چی کلن
    ۳- شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر لازمه؟ ترجمه هم میخواد؟
    ۴- سند ازدواج پدر مادر لازمه؟ ترجمه هم میخواد یا نه؟
    مرسی از لطف و توجهتون
    سلام دوست عزیز،

قبل از هر چیز باید بگم که لیست مدارکی که حتما باید همراه داشته باشند در سایت سفارت هست و حتما اون موارد را میدونید
    باقی مدارک معمولا مواردی هست که معلوم نیست نیاز بشه یا نه. در برخی مصاحبه ها نیاز شده و در بسیاری هم نیاز نشده.
    مواردی که خودتون لیست کردید خوب هست همراه داشته باشند. کلا مدارک ترجمه شده بهتر هست باشه.
    در مورد مواردی که شک دارید مورد دو و سه همراهشان باسه با ترجمه. مورد اول اگر می تونید از حضور خواهرتون در ایران به عنوان دلیل برای تضمین بازگشت استفاده کنید، مدارکی حاکی از حضور ایشون در ایران و ... همراه ببرند.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان،

بنده در حال حاضر در آمریکا با ویزای دانشجویی مشغول به تحصیل هستم.پدرم قصد دارن که در تابستان به آمریکا بیان و احتمالا در بهار برای مصاحبه به سفارت می رن. از یک طرف، به عنوان یک مدرک معتبر، بنده می تونم برای پدرم دعوت نامه بفرستم که ذکر بشه که قصد ایشون دیدن بنده هست، از طرفی دیگه عموی بنده هم که در آمریکا هستن، می تونن برای پدرم دعوت نامه بفرستن(دعوتی برای شرکت در عروسی پسر عموی من). حالا با توجه به این شرایط، شما چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟ چه حالتی و کدوم مدرک برای این شرایط مناسب تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

قبل از هر چیز باید بگم که لیست مدارکی که حتما باید همراه داشته باشند در سایت سفارت هست و حتما اون موارد را میدونید
    باقی مدارک معمولا مواردی هست که معلوم نیست نیاز بشه یا نه. در برخی مصاحبه ها نیاز شده و در بسیاری هم نیاز نشده.
    مواردی که خودتون لیست کردید خوب هست همراه داشته باشند. کلا مدارک ترجمه شده بهتر هست باشه.
    در مورد مواردی که شک دارید مورد دو و سه همراهشان باسه با ترجمه. مورد اول اگر می تونید از حضور خواهرتون در ایران به عنوان دلیل برای تضمین بازگشت استفاده کنید، مدارکی حاکی از حضور ایشون در ایران و ... همراه ببرند.

موفق باشید
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون
    کدوم قسمت سایت مدارک رو نوشته؟ میشه لینک بدین؟

Junior Member termehh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    دوستان یک نفر میتونه راهنمایی کنه چه مدارکی در این پروسه نیاز هست؟ آیا ما هم باید دعوت نامه بفرستیم؟ اگه آره کسی سمپل این نامه رو داره؟ آیا باید دانشگاه هم تایید بگیریم؟
    من نمونه ی نامه ای که دانشگاه برام فرستاد رو اینجا ضمیمه میکنم که دوستان استفاده بکنند.

[students name]
    [address]
    [phone number]

[date]
    U.S. [Consulate or Embassy]
    [city, country location of U.S. Consulate or Embassy]

To Whom It May Concern:

My name is [student name]. I am a [your position: graduate or undergraduate
    student, } at the [University name] in [F-1 or J-1…]
    status. [If you are a student on post-completion OPT or Academic Training you should say this
    here.]

I am writing this letter to confirm that I have invited my [relationship to student, [name
    of person(s) being invited], citizen[s] of [country], to visit me for a period of [number of weeks
    or months]. I would like to visit with my [relationship to student] in [name of your state
    purpose of visit here].

[name of person(s) being invited] will be presenting this letter to you, along with evidence to
    establish their close ties to [country], and to assure you that they will return prior to the
    expiration of their stay in the United States. During their time in the US, I certify that I will be
    fully responsible for the cost of room, board and travel within the US [state this only if it is true].

Your consideration of this request is greatly appreciated.

Sincerely,

[student name]

سلام دوستان اطلاعات سربازی رو چطوری باید وارد کنیم؟ لینکی داره؟
    من متوجه شدم تو پر کردن دی اس ۱۶۰ بابام سوتی دادم و سربازی رو وارد نکردم حالا میخوام یه دی اس جدید پر کنم و اگه بشه وقت رو عوض کنم و با دی اس جدید بگیرم. اگر هم نشه که میخوام بگم دی اس جدید را خودشون ببرن سفارت همون روز
    واقعا ممنون میشم کسی سریع جواب بده چون خیلی مهمه

من متوجه شدم تو پر کردن دی اس ۱۶۰ بابام سوتی دادم و سربازی رو وارد نکردم حالا میخوام یه دی اس جدید پر کنم و اگه بشه وقت رو عوض کنم و با دی اس جدید بگیرم. اگر هم نشه که میخوام بگم دی اس جدید را خودشون ببرن سفارت همون روز
    جواب این سوال اینجاست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ر-رزومه

Junior Member

منم یه جورایی مشکل شما رو دارم. با این تفاوت که سربازی پدرم به انقلاب خورده و چند ماهی از سربازی نگذشته بوده که برای همه کارت پایان خدمت صادر شده. حالا من به شک افتادم که اشکالی به وجود میاد که من زدم پدرم سربازی نرفته یا نه. تا جایی که یادم میاد تو یکی از صفحه های آخر DS-160 اونجایی که جواب همه‌ی سوالارو No میزدیم میرفت یکی از سوالا این بود که متقاضی Military service انجام داده یا نه. من به صورت خاص جای دیگه لینکی سراغ ندارم. بچه های دیگه تو انجمن میگن DS جدید رو پرینت کردن با خودشون بردن سفارت و مشکلی به وجود نیومده.

Junior Member

سلام
    من چند صفحه ای از این تاپیک را مطالعه کردم ولی جواب سوالم را نمیدونم. من در امریکا فارغ التحصیل شدم و مشغول به کار هستم با ویزای کار و پدر و مادرم میخواهند تابستان برای دیدن من بیایند. لیست مدارک لازم را کجا می تونم پیدا کنم و اینکه آیا دعوت نامه مخصوص دانشجویان است یا من هم باید بنویسم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)