صفحه 125 از 164 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط aammott نمایش پست ها
    دوستان پدر و مادر من از اواسط نوامبر 2016 تو پروسه کلیرنس هستن (سفارت دبی) و سایت از اون تاریخ اصلا آپدیت نشده و همون AP هستش. کسی اطلاع داره که این طبیعیه یا باید ایمیل بزنم پیگیری کنم؟ اصلا تو این اوضاع، پدر مادر ها کلیر میشن؟ ممنون
    سلام دوست عزیز.سفارت دبی متاسفانه امسال شورش رو در آورده.من چند نفر رو میشناسم که مشابه شما برای ویزای توریستی پدرو مادرشون بالای 6 ماهه که منتظرن. من خودم اف دو ریترنینگ هستم و از دبی هفت ماه و نیمه که منتظرم. از طریق vars ایمیل زدین ؟https://www.dubainiv.net/VARS/

Junior Member

سلام دوستان. من برای پدر و مادرم نوبت سفارت دبی گرفتم واسه 10 مارچ امسال ولی بعد داستان فرمان مهاجرتی سفارت ایمیل زد که نوبت کنسل شده و دوباره وقت بگیرم. الان قصد دارم یه نوبت تو انکارا بگیرم ،آیا امکانش هست که هزینه مصاحبه که قبلن پرداخت شده رو منتقل کرد به سفارت آنکارا ؟ اگه شدنیه به کجا باید ایمیل یا زنگ زد؟ ممنون

Junior Member

دوستان پدر و مادر من از اواسط نوامبر 2016 تو پروسه کلیرنس هستن (سفارت دبی) و سایت از اون تاریخ اصلا آپدیت نشده و همون AP هستش. کسی اطلاع داره که این طبیعیه یا باید ایمیل بزنم پیگیری کنم؟ اصلا تو این اوضاع، پدر مادر ها کلیر میشن؟ ممنون
    مامان من هم هست .. از ژانويه گير كرده تو Ap ..من شونصد بار ايميل زدم اين اخري تلفن هم زدم جواب يكي هست: صبر كن پرونده زياده تا نوبت مامانت بشه طول مي كشه

Junior Member

آیا داشتن کپی I-20 برای پدر و مادر ضروری است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash20 نمایش پست ها
    آیا داشتن کپی I-20 برای پدر و مادر ضروری است؟
    بهتره باشه - و یا ویزا خودتون - الان هرچی دارن باید ببرن- من برای مادرم ایمیل کردم پرینت گرفت و برد و افیسر هم ازش گرفته بود دیده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    بهتره باشه - و یا ویزا خودتون - الان هرچی دارن باید ببرن- من برای مادرم ایمیل کردم پرینت گرفت و برد و افیسر هم ازش گرفته بود دیده بود
    مادرم دبی درجا گرفتن

سلام دوستان.من با ویزای دانشجویی در امریکا هستم.
    بنظر شما برادر من که متاهل هست و ۴۵ سالشه اگه بخوادمجردی و توریستی بیاد امریکا چقد امکان داره ویزا بگیره؟
    من میخوام برای خواهرمجردم؛ مادر و برادرم وقت بگیرم. سه نفره بگیرم بهتره یا جدا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering/ University of Massachusetts Amherst

مامان بابای منم از اول فوریه تو کلیرنسن ... نمیدونم چجوربه ولی من بقیه دوستامو که میینم مثل اینکه تو 7 ، 8 ماه اخیر کیلرنسا واسه پدر مادر خیلی طولانی شده من کسی اطرافم ندیدم تو 8 ماه اخیر که پدر مادرشون برن تو کلیرنس و جوابشون بیاد همشون هنوز منتظرن

Junior Member

سلام
    دوستان من یه سوال فوری داشتم. ممنون می شم اگه جواب بدید.
    مامان من امروز دبی وقت مصاحبه داشتن. برگه صورتی گرفتن ولی پاسپورت مامانم رو تحویل نگرفتن و الان دست خودشه.
    بهشون گفتن که برید ایران بعد پاسپورتو بدید آژانس تا براتون پیک آپ کنه!
    یه خورده عجیبه! آخه تو همون برگه نوشته که ویزا سه تا پنج روز آماده می شه و بعد از Empost تحویل بگیرید!
    الان مامانم باید برگردن ایران بعد پاس رو بدن به آژانس؟ یا مثلا همین امروز خودشون برن به Empostتحویل بدن؟ یا منتظر ایمیل سفارت بشن؟
    مامانم تا چهار روز دیگه میتونن دبی بمونن.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط SaaraH نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه سوال فوری داشتم. ممنون می شم اگه جواب بدید.
    مامان من امروز دبی وقت مصاحبه داشتن. برگه صورتی گرفتن ولی پاسپورت مامانم رو تحویل نگرفتن و الان دست خودشه.
    بهشون گفتن که برید ایران بعد پاسپورتو بدید آژانس تا براتون پیک آپ کنه!
    یه خورده عجیبه! آخه تو همون برگه نوشته که ویزا سه تا پنج روز آماده می شه و بعد از Empost تحویل بگیرید!
    الان مامانم باید برگردن ایران بعد پاس رو بدن به آژانس؟ یا مثلا همین امروز خودشون برن به Empostتحویل بدن؟ یا منتظر ایمیل سفارت بشن؟
    مامانم تا چهار روز دیگه میتونن دبی بمونن.
    ممنون
    سلام می تونن همون روز به empost تحویل بدن و فقط زمان در نظر بگیرید ممکنه 5 روز طول بگشه .
    دبی دیگه خودش پاس ها رو نمیگیره حتی درجا شخص باید خودش به empost تحویل بده.
    بهتره مادرتون بیاد ایران پیکاب کنن تا استرس بک روز و دور روز نداشته باشن (من دوستم پارسال درجا گرفت اومد ایران فرداش تحویل آژانس داد پیکاب کردن )
    تبریک.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)