صفحه 130 از 164 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط HARIRI نمایش پست ها
    سلام دوستان.منهم دقیقا همین مشکل چک کردن وضعیت ویزا رو دارم.روی برگه زرد که از دوبی گرفتم گفته از سایت dubai.usconsule.gov وضعیتتون رو چک کنید که تا چندوقت پیش هم این سایت باز میشد و وضعیت رو در حال بررسی مینوشت.ولی این هفته اصلا صفحش باز نمیشه.از سایت ceac هم که الان دوستان گفتن من چک کردم برام کیس نامبر نامعتبر میزنه.چه کار باید کنم؟راه دیگه ای برای تعیین وضعیت هست؟یا باید منتظر ایمیل خودشون باشم؟؟ممنون میشم راهنمایی کنین
    دوست عزیز در سایت ceac باید شماره DS160 بزنید و نشون می ده وضعیت را و شماره DS هم در اکانت سفارت هست . می تونید رو ds هم چک کنید مشکلی نیست

Junior Member

سلام، پدر و مادر منم از سپتامبر 2016 هنوز منتظر کلیرنس از دبی هستند، متاسفانه هنوز خبری نیست، چندبارم ایمیل به سفارت زدم ، اما همون پاسخ، نمیدونم واقعا دلیل ریجکتها و کلیرنسهای انقد طولانی مربوط به شرایط ما هست ، چون تو سایتپکه میخوندم میبینم بهرحال جدیدا اینجوره و هرکسی فکر میکنه شاید دلیلی داشته ، یا واقعا دلیلش همون قانون نانوشته بر ضد ملیت ما هست. منم چندروزه نتونستم از طریق سایتی که دادن وضعیتشون رو چک کنم ، از سایت ceac هم نتونستم چک کنم . اینم مشکل جدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Melina22 نمایش پست ها
    سلام، پدر و مادر منم از سپتامبر 2016 هنوز منتظر کلیرنس از دبی هستند، متاسفانه هنوز خبری نیست، چندبارم ایمیل به سفارت زدم ، اما همون پاسخ، نمیدونم واقعا دلیل ریجکتها و کلیرنسهای انقد طولانی مربوط به شرایط ما هست ، چون تو سایتپکه میخوندم میبینم بهرحال جدیدا اینجوره و هرکسی فکر میکنه شاید دلیلی داشته ، یا واقعا دلیلش همون قانون نانوشته بر ضد ملیت ما هست. منم چندروزه نتونستم از طریق سایتی که دادن وضعیتشون رو چک کنم ، از سایت ceac هم نتونستم چک کنم . اینم مشکل جدید.
    من هم پدر مادرم از سپتامبر منتظر هستن (دوبی). سایت سفارت کار نمیکنه فعلا. از ceac باید بتونید چک کنید با شماره ی DS-160.

سلام دوستان
    من میخوام برای مادرم برای ویزای ویزیت اقدام کنم
    میشه راهنمایی کنید چه فرمایی رو باید پر کنم و کلا از کجا باید شروع کنم ؟
    من از کجا باید شروع کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahnokhod نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای مادرم برای ویزای ویزیت اقدام کنم
    میشه راهنمایی کنید چه فرمایی رو باید پر کنم و کلا از کجا باید شروع کنم ؟
    من از کجا باید شروع کنم
    دوست عزیز لطفا تاپیک "0 تا 100 گرفتن وقت سفارت آمریکا" رو مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_mech نمایش پست ها
    من هم پدر مادرم از سپتامبر منتظر هستن (دوبی). سایت سفارت کار نمیکنه فعلا. از ceac باید بتونید چک کنید با شماره ی DS-160.
    منظورتون همون شمارس که با Aa شروع میشه ؟؟ با اونم نمیتونم چک کنم نمیدونم مشکل چیه.

Junior Member

سلام دوستان. کسی می دونه الان کدوم سفارت وقت می ده واسه ویزای توریستی؟ ترکیه و ارمنستان که وقت نمی دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Colossal نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی می دونه الان کدوم سفارت وقت می ده واسه ویزای توریستی؟ ترکیه و ارمنستان که وقت نمی دن.
    دبی وقتها بازن

Junior Member

سلام دوستان
    پدرومادرم بزودي برأي مصاحبه وقت سفارة دارند تا در مراسم عروسي من شركت كنند اما ازونجا كه نامزد من امريكايى هستن، مطمئن نيستم كه مطرح كردن أين موضوع باعث كمك به پدر و مادرم بشود يا نه؟ دوستاني كه در شرايط مشابه بودن يا اينكه دوستان يا اشناياني با شرايط مشابه داشتن، لطفا تجربيات شوو و اشتراك بگذارند كه أيا امريكايى بودن نامزدشان در روند ويزاي پدرومادر خلل وارد كرده يا خير

با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط nanook نمایش پست ها
    سلام
    داداش من 3 ساله که آمریکاس و درسشو تموم کرده . الان میخاد با یه آمریکایی ازدواج کنه.(کارش آزاده ) حالا میخواد فقط برا من دعوت نامه بفرسته(برا عروسیش)
    بنده هم کارشناسی ارشد برق دارم و معافیت پزشکی . 2 بار هم دبی رفتم ت. 5 سال اخیر . چند سالی هم هست که مدیر عامل یه شرکت خصوصی هستم
    به نظر شما ویزا بهم میدن؟
    کدوم سفارت برم؟
    حساب بانکی چقد نشونشون بدم که قانع بشن ؟
    سلام
    ايا موفق به گرفتن ويزا شديد؟
    ممنون ميسم إز تجربه تون بگيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)