صفحه 131 از 164 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

ایا کسی میدونه وقتی بعد از ۶ ماه که ds-160 باطل میشه اگر کلیرنس مامان بابا ها طولانی شه و اون شش ماه بگذره و اکسپایر شه باید بازم فرم ds-160 پر کرد و اپدیت کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nolli نمایش پست ها
    ایا کسی میدونه وقتی بعد از ۶ ماه که ds-160 باطل میشه اگر کلیرنس مامان بابا ها طولانی شه و اون شش ماه بگذره و اکسپایر شه باید بازم فرم ds-160 پر کرد و اپدیت کرد؟
    یعنی چی؟ اگر پدرو مادرتون مصاحبه رفتن و در کلیرنس هستند که ds160 باطل شدن نداره - همون موقع می رم مصاحبه افیسر Ds160 باز می کنه از روش می خونه تموم دیگه - دوران کلیرنس به Ds160 چه ربطی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    یعنی چی؟ اگر پدرو مادرتون مصاحبه رفتن و در کلیرنس هستند که ds160 باطل شدن نداره - همون موقع می رم مصاحبه افیسر Ds160 باز می کنه از روش می خونه تموم دیگه - دوران کلیرنس به Ds160 چه ربطی داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    همین می خواستم بدونم که این مسیله فقط برای روز مصاحبه صدق میکنه که نباید اکسپایر شده باشه یا برای ورود به امریکا هم لازمه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nolli نمایش پست ها
    همین می خواستم بدونم که این مسیله فقط برای روز مصاحبه صدق میکنه که نباید اکسپایر شده باشه یا برای ورود به امریکا هم لازمه
    شما نیاز ندارید Ds-160 جدید پر کنید فقط باید منتظر ایمیل یا آپدیت وضعیت کلیرنس باشید
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام,

مادر و خواهر من امروز دوبی مصاحبه داشتن برای ویزا توریستی . به مادرم همون موقع دادن و کلیرانس هم نخورد. مادرم باره دومشون که میان, دو ساله پیش هم دوبی به همین شکل ویزا گرفتن و آمدن. متاسفانه خواهرم رو ریجکت کردن و دلیلش رو هم اینطور بیان کردن که دلیله کافی برای برگشت نداری. خواهر من همین تابستون لیسانس گرفت و الان پذیرش داره برای آلمان.

آیا اگه برن سفارت دیگری, مثلا در ارمنستان شانسی داره؟
    دوستان کسی تجربه مشابه داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arbon نمایش پست ها
    سلام,

مادر و خواهر من امروز دوبی مصاحبه داشتن برای ویزا توریستی . به مادرم همون موقع دادن و کلیرانس هم نخورد. مادرم باره دومشون که میان, دو ساله پیش هم دوبی به همین شکل ویزا گرفتن و آمدن. متاسفانه خواهرم رو ریجکت کردن و دلیلش رو هم اینطور بیان کردن که دلیله کافی برای برگشت نداری. خواهر من همین تابستون لیسانس گرفت و الان پذیرش داره برای آلمان.

آیا اگه برن سفارت دیگری, مثلا در ارمنستان شانسی داره؟
    دوستان کسی تجربه مشابه داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اوصلا جوان مجرد و به سن خواهر شما که سفر زیاد اروپا یا کانادا ندارن امیدی نداره که ویزا بگیرن - مگه بعد از این که دانشگاه المان شروع کردن با گواهی تخصیلی برن -

Junior Member

سلام دوستان. من با ویزای f2 در امریکا هستم و قصد دارم که از پدر مادرم دعوت کنم بیان امریکا. به نظر شما کدوم سفارت بهتره که براشون وقت بگیرم و احتمال ویزا گرفتنشون بیشتره؟ خودشون بیشتر تمایل به دوبی دارن اما نمیدونم سفارت دوبی چه جوریه؟ پدر و مادرم هر دو بازنشسته هستن. ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

سلام دوستان

من دانشجوی ارشد شهرسازی در دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا و 25 ساله و مجرد هستم. میخوام به دیدن خالم در آمریکا جهت تفریح برم. آخر ماه سپتامبر در میلان وقت مصاحبه دارم. با توجه به این قانون جدید آمریکا خیلی نا امید هستم و اصلا میخواستم نرم اما چون 160 دلار پول دادم برای مصاحبه گفتم برم یه امتحانی بکنم. یکی از دوستانم به من گفت این موضوع شانسی هست و اینکه بهتره از طرف خالم هم دعوتنامه و هم مدارکی جهت نشون دادن وضع مالیشون ببرم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین چه مدارکی مهم هست من ببرم و به نظرتون چقدر شانس دارم. در ضمن من سفر هم در طول 5 سال گذشته در اروپا زیاد داشتم. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran11 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی ارشد شهرسازی در دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا و 25 ساله و مجرد هستم. میخوام به دیدن خالم در آمریکا جهت تفریح برم. آخر ماه سپتامبر در میلان وقت مصاحبه دارم. با توجه به این قانون جدید آمریکا خیلی نا امید هستم و اصلا میخواستم نرم اما چون 160 دلار پول دادم برای مصاحبه گفتم برم یه امتحانی بکنم. یکی از دوستانم به من گفت این موضوع شانسی هست و اینکه بهتره از طرف خالم هم دعوتنامه و هم مدارکی جهت نشون دادن وضع مالیشون ببرم. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین چه مدارکی مهم هست من ببرم و به نظرتون چقدر شانس دارم. در ضمن من سفر هم در طول 5 سال گذشته در اروپا زیاد داشتم. ممنونم
    سلام،
    اینکه فرمان جدید چقدر شانستون را پایین میاره نمیدونم، ولی بدون در نظر گرفتن این قضیه، تجربه ای که یکی از دوستای من پارسال همین موقع ها داشت این بود که روزی که رفت برای مصاحبه (در آلمان) آفیسر خیلی براش مهم بود که این دوست من آلمانی صحبت میکرد و بلافاصله فرداش هم ویزاش صادر شد و با پست براش فرستادن (دوست من هنوز دانشجو بود و میهواست بره پسر هموش رو ببینه). یکی دیگه از دوستانم ولی 2 سال پیش میخواست برای دیدن برادرش بره که ویزاش رد شد، با اینکه شغل ثابت توی یک شرکت خیلی خوب داشت، اما چون 2 سال بود اومده بود آلمان برای کار و آلمانی نمیتونست صحبت کنه مصاحبه اش رو به انگلیسی انجام داده بود. آفیسر هم بهش گفته بود تو بعد از 2 سال هنوز آلمانی حرف نمیزنی و به نظر من تای نداری برای برگشتن.
    به نظر من شانستون کم نیست که ویزا بگیرین.

Junior Member

سلام
    برادر من سه ساله با ویزای دانشجویی آمریكاست . من شاغل متاهلم و مادرم بازنشسته هستن.
    هردو وقت از سفارت امریكا (دوبی ) گرفتیم برای دیدن برادرم. و هیچ كدوم تا بحال امریكا نرفتیم.
    مداركی كه داریم می بریم اینا هستند:
    ·
    مدارك شناسایی (شامل پاسپورت و ویزاهای توش و... ) و مدارك شغلی
    ·
    نامه ای از برادرم خطاب به سفارت مبنی بر درخواست از سفارت كه به ما ویزا بدن و توضیح این كه خودش كجاست و چیكار میكنه و چه ویزایی داره و ...اینو برام ایمیل كرده و قراره پرینت كنم ببرم
    ·
    ترجمه سند ملكی خودم و سند ملكی مادرم
    ·
    فرم آی 20 رو برادرم برام ایمیل كرده كه پرینت كنم و ببرم.
    · DS160 Confirmation
    ·
    گواهی تمكن مالی هردومون
    ·
    پرینت از ویزای برادرم
    · Instructions
    كه خود سفارت گفته پرینت بگیرین بیارین

·
    آیا موردی هست كه با توجه به لیستی كه نوشتم ، نشون می ده نمی دونیم و چیزی هست كه باید ببریم و جزو موارد بالا نگفتم ؟

· بدون من ، رفتن برای مادرم خیلی سخت می شه ولی باز هم تنها رفتن رو به این كه اصلا نره ترجیح میدیم. حالا اینو بگیم ؟ یا گفتنش بدتره و ممكنه نه تنها به من بلكه به مادرم هم ویزا ندن ؟ (مثلا اینطور باشه كه منو qualified ندونن و بگن خوب مامانت هم كه تنها سختشه پس اونم نره.. )

·
    و عرض سوم بنده این كه آیا پرینت گردش حساب (سه ماهه.. شیش ماهه ... )ضروری هست ؟ (گواهی تمكن مالی من كه دارم می برم كلا مربوط به حساب های بلند مدتم هست .حساب بلند مدت هم كه گردش نداره و گردش مربوط به كوتاه مدت می شه ) تهیه پرینت گردش حساب و بردنش برای سفارت مسلما هیچ سختی ای نداره ولی مشكلم اینه كه گردش حساب كوتاه مدتِ من گردش قابل توجه و بالایی نیست. حالا نمی دونم این رو كلا نبرم یا این كه ببرم ؟ در اصل نمی دونم فلسفه ی دیدن گردش حساب ، اینه كه بفهمن وضعیت مالیمون چطوره یا این كه مثلا ببینن بله من واقعا دارم حقوق میگیرم یا هر چیز دیگه . خواهش میكنم اگر تجربه ای در مورد گردش حساب دارید یا چیزی شنیدین بهم بگین لطفا. موقعیت خیلی سختیه و هیچ كدوممون نمیخوایم بعدا افسوس بخوریم كه چیزی رو اشتباه كردیم .. L

*
    آیا هر مدركی كه ترجمه میكنم و می برم (مثلا سند ملكی .. شناسنامه .. كارت ملی... ) باید اصلش رو هم با خودم ببرم یا اصلا می تونم نبرم؟ ترجمه ها مهر دادگستری میخواد؟

*
    خیلی ممنون و ببخشید كه وقتتون رو گرفتم
    ویرایش توسط Gilian : September 13th, 2017 در ساعت 08:29 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)