صفحه 133 از 164 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamohoom نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه چند تا سوال داشتم لطف میکنید کسی کمک کنه:

پدرم 15 سال پیش بازنشسته شد و از س_پ_اه اومد بیرون و به کار آزاد مشغول بوده. من راستش نمیدونم تو فرم DS 160 چی بنویسم و چی ننویسم! میشه بگم که کلا به شغل آزاد مشغول بوده؟!! نمیدونم کسی بوده که شرایط مشابه داشته بوده و تونسته ویزا بگیره!؟؟
    دوم اینکه مادر من خانه دار بوده و این دلیل میشه که بگیم شانس بیشتری داره؟
    سوم اینکه، به نظر شما دو نفر و روی یه پرونده بزارم یا جدا جدا اقدام کنم؟
    چهارم اینکه من وقتی میخام Dependant اضافه کنم به چه صورته (منظور من زمانیه که دو نفر روی یه تایم مصاحبه هستن)؟ اطلاعات نفر دوم یا حتی سوم رو به کاملی و مفصلی نفر اول باید پر کنم؟ میشه مادرم رو Main انتخاب کنم و پدرم dependent به مادرم انتخاب کنم؟! آیا اصن فرقی داره کی first applicant و کی second باشه؟!
    آخر اینکه سیستم وقت گیری دو نفره با یه نفره فرق داره؟؟! اینجوری که من متوجه شدم ، برای وقت یه نفره تنوع و تعداد زمانی بیشتری فراهمه.

با سپاس.
    شغل آزادشون رو بنویسید. شرایط مشابه ویزا نمیدن اگه بنویسید نیروی نظامی یا س پ ا ه بوده.
    خانه دار ننویسید، یه شغل براشون بنویسید مثلاً معلم یا خیاط یا هرچی.
    توی یه پرونده اگه پدر و مادرن
    یه پروفایل به اسم پدر در سایت می سازید و بعد اسم مادر رو اضافه می کنید اما باید دو تا هزینه جدا بپردازید $320 و دو تا دی اس هم سابمیت کنید. بهتره پدر اپلیکنت اصلی باشه و گواهی بانکی شون بیشتر باشه که خرج سفر و غیره رو ایشون میدن و گواهی مالی مادر کمتر.
    نه فرقی نداره وقتی هردوشون توی یه پروفایل باشن.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

وقتی شغل پدر رو میزنیم بازنشسته آیا لازمه به سوال بعدی که میپرشه آیا قبلا چایی کار کردید؟ جواب + بدیم؟
    خصوصا که میگن تو این فرم باید اطلاعات 5 سال قبل رو گفت
    پدر منم 14 سال پیش بازنشسته شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarchabok نمایش پست ها
    وقتی شغل پدر رو میزنیم بازنشسته آیا لازمه به سوال بعدی که میپرشه آیا قبلا چایی کار کردید؟ جواب + بدیم؟
    خصوصا که میگن تو این فرم باید اطلاعات 5 سال قبل رو گفت
    پدر منم 14 سال پیش بازنشسته شدن
    14 سال نیازی نیست فقط بنویسید بازنشسته - پدرم من 10 سال بازنشسته شده بود من فقط بازنشستگی نوشتم مشکلی نبود ویزا گرفتن

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    14 سال نیازی نیست فقط بنویسید بازنشسته - پدرم من 10 سال بازنشسته شده بود من فقط بازنشستگی نوشتم مشکلی نبود ویزا گرفتن
    میتونم بپرسم برای مصاحبه ازشون پرسیدن که از کجا بازنشسته هستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tondarchabok نمایش پست ها
    میتونم بپرسم برای مصاحبه ازشون پرسیدن که از کجا بازنشسته هستن؟
    شغلشون ازاد بوده - بیمه خودشون اخری ها خریده بودن و بازشنسته شدن - پرسیده بود و گفته بودن: برای خودم کار می کردم و تعمیرات ساختمان انجام می دادم - قبول کرده بود - بهشون بگم جملات کوتاه و جواب کامل بگن همین

دوستان ممنون میشم اگه بتونید کمکی کنید به من:

1- من تصمیم داشتم برای پدرم و مادرم دو تا وقت جدا بگیرم و هیچکدوم رو dependent نکنم که کلیرنسشون روی هم اثری نداشته باشه. شما مشکلی می بینید برای این کار؟ چون دیدم که اکثرا پدر مادرها رو با هم فایل می کنن.
    2- من ویزای دانشجوییم تموم شده و الان ویزای H1B دارم که 3 سال معتبره، این که مشکلی نخواهد بود برای اینکه پدر و مادر ویزا بگیرن؟
    3- من آخرین بار چک کردم اکثر پدر مادرها دبی میرفتن، اصلا شانسی هست که بشه وقت ویزای توریستی از ارمنستان یا ترکیه گرفت؟

مرسی از کمکتون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    شغلشون ازاد بوده - بیمه خودشون اخری ها خریده بودن و بازشنسته شدن - پرسیده بود و گفته بودن: برای خودم کار می کردم و تعمیرات ساختمان انجام می دادم - قبول کرده بود - بهشون بگم جملات کوتاه و جواب کامل بگن همین
    بهتره فقط بازنشسته ننویسید! حتماً براشون یه شغل آزاد بنویسید... وقتی می نویسید طرف بازنشسته اس یعنی کار و زندگی نداره ایران، اومد امریکا بیشتر از 6 ماهم بمونه مشکلی نیست! ولی وقتی می نویسید شغل داره، یعنی باید برگرده سر زندگیش و آفیسر اطمینان می کنه که پدر و مادر بیشتر از مدت مجاز نمی مونن... اصلاً چه کاریه بنویسید بازنشسته ان، اونا که به سابقه ما دسترسی ندارن.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    بهتره فقط بازنشسته ننویسید! حتماً براشون یه شغل آزاد بنویسید... وقتی می نویسید طرف بازنشسته اس یعنی کار و زندگی نداره ایران، اومد امریکا بیشتر از 6 ماهم بمونه مشکلی نیست! ولی وقتی می نویسید شغل داره، یعنی باید برگرده سر زندگیش و آفیسر اطمینان می کنه که پدر و مادر بیشتر از مدت مجاز نمی مونن... اصلاً چه کاریه بنویسید بازنشسته ان، اونا که به سابقه ما دسترسی ندارن.
    نمی دونم شماره پدر مادرتون اومدن اصلا تجربه دارید یا نه - من مادر و پدرم در تاریخ 17 نوامبر 2016 رفتن با هم مصاحبه و پدرم بازنشسته و مادرم خانه دار (پدر 68 ساله دیگه بازنشسته است) - درجا ویرا گرفتن در دبی - 6 ماه پیش ما بودن بی مشکل - تنها موردی که افسیر تاکید داشته این بوده سه دفغه پرسیده شما فرزندان دیگه تون در ایران هستن (برادر و خواهرم) اونها هم گفتن بله - به نظر من اصلا دروغ نگید اونها دیگه سن و سال می بینن می فهمم دروغه - افیسر کافیه شک کنه دروغ گفتی ویزا نمی ده - من دوستان هم پدر و مادرشون اومدن بیشتر بازنشسته بودن بی مشکل اومدن -
    شما اگر دروغ بگید دو حالت پیش میاد :1. چون گفتید می رن سر کار کلیرنس می خوره و باید یک سال خداقل صبر کنید و یا 2. افیسر دروغ می فهمه و ریجکت

Junior Member

سلام به دوستان

پدر و مادر من روز 19 سپتامبر، امروز، وقت سفارت داشتن در دبی.

آفیسر خوش برخورد و مودبی چند تا سوال کوتاه کرد ( مثلا دلیل سفر به امریکا؟ و فرزندی در ایران دارید؟ چند وقت قصد موندن در آمریکا رو دارید). از بین کوه مدارکی که والدینم برده بودن تنها اکتفا کرد به دیدن دعوت نامه ای که من نوشته بودم و کارت پایان خدمت پدرم (ارتش شاهنشاهی). آنها ذلیل آمدنشون رو شرکت در عروسی من مطرح کرده بودن و اینکه سه ماه قصد موندن دارن و باید بخاطر دو فرزند مجردشون در ایران، برگردن. من اولین فرزنشون هستم که ازدواح کی خواد بکنه و پدر مادر من که 65 سال سن دارن آرزوی دیدن عروسی من و دارند، آفیسر ازشون پرسیده در 5 سال گدشته کدوم کشورها رفتید و گفتنذ کربلا برای زیارت رفتند و در نهایت آفیسر خوش برخورد آنها رو ریجکت کرد. گویی بیشتر یا تمام!! مراجعه کننگان امروز ریجکت شده بودند از حمله مادری که قصد اومدن برای زایمان دخترش رو داشت و دلیل ربجکت رو نداشتن وابستگی خانوادگی در ایران نوشته بودند!

دوستان اگر شرایط مشابه قبلا داشتند ممنون میشم اطلاع بدید از کدوم سفارت و بعد از چه مدت موفق به دریافت ویزای توریستی شدید؟
    به امید شنیدن خبرهای خوب برای همه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پدرومادرم بزودي برأي مصاحبه وقت سفارة دارند تا در مراسم عروسي من شركت كنند اما ازونجا كه نامزد من امريكايى هستن، مطمئن نيستم كه مطرح كردن أين موضوع باعث كمك به پدر و مادرم بشود يا نه؟ دوستاني كه در شرايط مشابه بودن يا اينكه دوستان يا اشناياني با شرايط مشابه داشتن، لطفا تجربيات شوو و اشتراك بگذارند كه أيا امريكايى بودن نامزدشان در روند ويزاي پدرومادر خلل وارد كرده يا خير

با سپاس

Junior Member

سلام
    دوستان من براى مادرم از سفارت ارمنستان وقت گرفتم ولي نميتونن در اون تاريخ (Des 18) براى مصاحبه اونجا باشن كسى اطلاع داره كه ميشه وقتشونو دراختيار كسى كه نياز به وقت داره قرار بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)