صفحه 143 از 164 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

سلام

پدر و مادر من قصد دارند به صورت جدا به آمریکا سفر کنند. پدرم در زمستان و مادرم در بهار. من با یه اکانت دو تا وقت جداگانه براشون گرفتم به فاصله دو روز در ارمنستان. این موضوع مشکل زا نخواهد بود؟

ممنون

سلام دوستان
    پدرو مادر من آگوست ۲۰۱۶ برای ویزای توریستی اپلای کردن که مادرم درجا گرفتن، اما به پدرم گفتن ۲-۳ هفته کلیر نیاز دارن، مادرم بعداز ۴-۵ ماه امدن برای ۸هفته امریکا و برگشتن , اما ویزای بابام بعد از ۱۴ ماه هنوز نیومده.( در ضمن پدرم باره دومی بود که اپلای کردن ، بار اول هم ۹ماه کلیر بابام طول کشید ,فقط ۵ هفته موندن) الان نمیدونم دوباره اپلای کردن برای بابامکار درستیه یا منتظر بمونیم، خیلی ممنون میشم نظراتتونون بدونم

Junior Member

سلام دوستان

پدر و مادر من ژولای ۲۰۱۶ برای ویزای توریستی از دوبی اقدام کردن که هر دو ۱۵ ماه هست که در کلیرنس هستن. من ۴ سال هست که با ویزای F-1 در آمریکا هستم و برادرم هم روی ویزای H1-B هست.
    ۱- به نظرتون باید صبر کنیم برای نتیجه همچنان؟ یا توصیه می کنید مجددا اقدام کنیم؟
    ۲-اگر توصیه اقدام مجدد هست، به نظرتون بهترین سفارت الان کدومه؟
    ۳- آیا لازم هست کاری بکنن برای کنسل کردن اپلیکیشن از دوبی؟

بسیار بسیار سپاسگزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Majid_MJ نمایش پست ها
    سلام دوستان

پدر و مادر من ژولای ۲۰۱۶ برای ویزای توریستی از دوبی اقدام کردن که هر دو ۱۵ ماه هست که در کلیرنس هستن. من ۴ سال هست که با ویزای F-1 در آمریکا هستم و برادرم هم روی ویزای H1-B هست.
    ۱- به نظرتون باید صبر کنیم برای نتیجه همچنان؟ یا توصیه می کنید مجددا اقدام کنیم؟
    ۲-اگر توصیه اقدام مجدد هست، به نظرتون بهترین سفارت الان کدومه؟
    ۳- آیا لازم هست کاری بکنن برای کنسل کردن اپلیکیشن از دوبی؟

بسیار بسیار سپاسگزار

مادر من هم شرایط مشابه خاتواده شما را داره. تقریبا تمام افرادی که در سال 2016 کلیر خوردند همین شرایط رو دارند. این طور که معلومه با روند بسیار بسیار آهسنه بعد از 15-16 ماه کلیر می شند. اما موردی رو هم دیدم که دوباره به سفارت رفتند و ویزا گرفتند. نیازی هم به کنسل کردن اپلیکیشن قبلی نیست. من خودم چند ماه دیگه صبر می کنم. بیشتر به این دلیل که هوای اینجا سرد شده و داره زمستون میاد. بهار که بیاد دو باره برای مادرم وقت سفارت می گیرم.

سلام دوستان .من مادرم امروز برای ویزای توریستی از دبی وقت داشتن که بهشون ویزا رو دادند و گفتند که پاسپورت رو برای پیک اپ ویزا بفرستند ولی مادر من میخواند توی مارچ بیان اینجا. حالا من چند تا سوال دارم.
    1- تا چه زمانی مادرم مهلت دارتد تا پاسپورت رو برای پیکاپ ویزا بفرستند؟چند ماه؟
    2- زمانی که ویزا توی پاسپورت وارد بشه تا چه زمانی مادرم مهلت دارند که به امریکا بیاند؟
    3- اگر دادگاه فرمان مهاجرتی رای رو به ترامپ بده با اینکه فعلا برای مادر من ویزا دادند اگه که ویزا توی پاسپورت وارد نشده باشه میتونند ویزا رو کنسل کنند؟
    بینهایت ممنون

شما کسی را سراغ دارد که بعداز ۱۵-۱۶ ماه ویزا گرفته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba2121 نمایش پست ها
    سلام دوستان .من مادرم امروز برای ویزای توریستی از دبی وقت داشتن که بهشون ویزا رو دادند و گفتند که پاسپورت رو برای پیک اپ ویزا بفرستند ولی مادر من میخواند توی مارچ بیان اینجا. حالا من چند تا سوال دارم.
    1- تا چه زمانی مادرم مهلت دارتد تا پاسپورت رو برای پیکاپ ویزا بفرستند؟چند ماه؟
    2- زمانی که ویزا توی پاسپورت وارد بشه تا چه زمانی مادرم مهلت دارند که به امریکا بیاند؟
    3- اگر دادگاه فرمان مهاجرتی رای رو به ترامپ بده با اینکه فعلا برای مادر من ویزا دادند اگه که ویزا توی پاسپورت وارد نشده باشه میتونند ویزا رو کنسل کنند؟
    بینهایت ممنون
    1. سه ماه
    2. سه ماه از تاریخی که ویزا بخوره در پاسپورت
    3. بهتره قبل از 9 دسامبر ویزا بخوره تو پاسش (طوری برنامه ریزی کنید در 6 و 7 دسامبر ویزا بخوره اون وقت تا 7 مارچ وقت دارن بیان ) در این شرایط هرچه زود تر بگیرن بهتره

Junior Member

سلام،
    من میخوام برای مادر و پدرم و خواهر زیر 14 سالم وقت سفارت بگیرم
    آیا کسی میدونه برای خواهرم باید جدا فرم پرکنم یا نه؟ و اینکه ایا لازمه خواهرم هم بره سفارت یا نه؟
    برای این میپرسم چون در وبسایت ذکر شده زیر 14 سال و بالای 70 سال ویزا نمیخواد و من میخوام مطمئن شم شامل ایران هم میشه یا نه. کسی تجربه مشابه داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrapour نمایش پست ها
    سلام،
    من میخوام برای مادر و پدرم و خواهر زیر 14 سالم وقت سفارت بگیرم
    آیا کسی میدونه برای خواهرم باید جدا فرم پرکنم یا نه؟ و اینکه ایا لازمه خواهرم هم بره سفارت یا نه؟
    برای این میپرسم چون در وبسایت ذکر شده زیر 14 سال و بالای 70 سال ویزا نمیخواد و من میخوام مطمئن شم شامل ایران هم میشه یا نه. کسی تجربه مشابه داشته؟
    شامل ایران نیست و باید فرم پر شود

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

سلام . من خواهر خانمم دعوتنامه رو از طریق محل کارش اقدام کرده و به من گفته که کارای سفارت و ویزا را براشون انجام بدم . میشه لطفا خواهش کنم بگید از کجا باید شروع کنم ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)