صفحه 145 از 164 نخستنخست ... 4595135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,441 تا 1,450 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

سلام دوستان؛ من قصد دارم برای پدر مادرم وقت از دبی بگیرم. چند صفحه آخر این تاپیک خوندم نمیدونم امیدوار باشم وقت بگیرم یا اینکه فعلا اوضاع خوب نیست صبر کنم؟
    یک تعداد پدر مادرها یکسال که تو کلیرنس هستند!! یک تعداد هم درجا گرفتن. اگه از وضع ویزا توریستی الان باخبرید ممنون میشم راهنمایی کنید.
    راجب مدارک که باید همراه شون باشه، اینطور که فهمیدم از پستها سند خونه و حساب بانکی نیمخوان درسته؟ من پدر مادرم هردو بازنشستن مثلا ترجمه فیش حقویی مخوان؟
    فقط i-20 کارت سربازی پاسپروت احتمالا یک نامه از من که توضیح بده که طی این مدت کجا میمونن ... درسته؟ ممنون میشم اگه مدارک دیگری هم لازم بگین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shsp نمایش پست ها
    سلام دوستان؛ من قصد دارم برای پدر مادرم وقت از دبی بگیرم. چند صفحه آخر این تاپیک خوندم نمیدونم امیدوار باشم وقت بگیرم یا اینکه فعلا اوضاع خوب نیست صبر کنم؟
    یک تعداد پدر مادرها یکسال که تو کلیرنس هستند!! یک تعداد هم درجا گرفتن. اگه از وضع ویزا توریستی الان باخبرید ممنون میشم راهنمایی کنید.
    راجب مدارک که باید همراه شون باشه، اینطور که فهمیدم از پستها سند خونه و حساب بانکی نیمخوان درسته؟ من پدر مادرم هردو بازنشستن مثلا ترجمه فیش حقویی مخوان؟
    فقط i-20 کارت سربازی پاسپروت احتمالا یک نامه از من که توضیح بده که طی این مدت کجا میمونن ... درسته؟ ممنون میشم اگه مدارک دیگری هم لازم بگین
    کسانیکه درجا گرفتن کمتر تجربه و شرایطشون را میگن تا بشه نتیجه گیری کرد ولی به نظر من اگر یک نفری اقدام کنن یا بچه ای تو ایران داشته باشن یا مثلا شغل غیر دولتی داشته باشه شانس بشتری هست . بازم معلوم نمیکنه و کسی نمیتونه بهتون بگه که میگیرن یا نه.

ممکنه هیچ کدوم را نگاه نکنه.

۱- ترجمه سند خونه
    ۲- گواهی حساب بانکی
    ۳- کارت پایان خدمت پدر
    ۴- دعوتنامه از دانشگاه امریکا
    ۵- ترجمه و اصل شناسنامه
    6- کپی I-20 و نامه اشتغال به تحصیل, کپی ویزای خودت
    7. کارت ملی شون
    8. print تاییده ds160 هر کدام، عکس پرسنلی
    9. appointment confirmation email
    10.
    سند ازدواج
    11. پاسپورت
    12. ترجمه فیش حقوقی
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط shsp نمایش پست ها
    من مادرم درجا ویزا گرفتند ولی ظاهرا داستان برای پدرها فرق داره و غالبا کلیرنس میخورند.
    مادر من تمام مدارک اعم از سند خونه موجودی بانکی مدارک تحصیلی من شناسنامه و سند ازدواج حودشون شناسنامه و ویزای من .... رو با خودشون برده بودند ولی هیچ کدوم رو ازشون نخواسته بودند . فقط علت اومدنشون به امریکا رو پرسیده بودند . مادرم هم گفته بودند که همسر و فرزنداشون ایران هستند . افیسر هم گفته بود بهت ویزا میدیم.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

من قصد دارم برای مادر و خواهرم وقت سفارت بگیرم، با خودم گفتم اگر پدرم ایران بمونه شانس خواهر و مادرم زیاد میشه. ولی الان دارم فکر میکنم برای هر سه تاشون اقدام کنم. به نظر شما اگر هم برای مادر، خواهر و پدر با هم اقدام کنم، احتمال رد شدنشون وجود داره؟

خواهر یا برادر دیگری ندارم. پدرم هم شغلش آزاده، از خدمت هم معاف شده بود.
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

سلام دوستان. ممنون از دوستانی که از وقتشون می زنن و میان اینجا به بقیه کمک میکنن. من 2 تا سوال داشتم:
    1. من دارم فرم DS-160 ,مادرم پر میکنم یه قسمتی می پرسه آیا شما قبلا پاسپورت دیگه ای داشتید که گم کرده باشین؟ و اگر گم کردین توضیح بدین. مادرم پارسال گم کرد پاسپورتشونو و یکی دیگه گرفته. به نظر شما چی جواب بدم؟ میترسم اگه راستشو بگم گم کرده همین یه داستانی بشه تو پروسه اذیت بشیم. نظر شما چیه؟

2. من مادر خودم و مادر همسرم هر دو بازنشسته بیمارستان هستن. خیلی دوست دارن با هم بیان خدا بخواد. به نظرتون با هم اقدام کنن واسه همه چی شانس گرفتن ویزا میاد پایین؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون از دوستانی که از وقتشون می زنن و میان اینجا به بقیه کمک میکنن. من 2 تا سوال داشتم:
    1. من دارم فرم DS-160 ,مادرم پر میکنم یه قسمتی می پرسه آیا شما قبلا پاسپورت دیگه ای داشتید که گم کرده باشین؟ و اگر گم کردین توضیح بدین. مادرم پارسال گم کرد پاسپورتشونو و یکی دیگه گرفته. به نظر شما چی جواب بدم؟ میترسم اگه راستشو بگم گم کرده همین یه داستانی بشه تو پروسه اذیت بشیم. نظر شما چیه؟

2. من مادر خودم و مادر همسرم هر دو بازنشسته بیمارستان هستن. خیلی دوست دارن با هم بیان خدا بخواد. به نظرتون با هم اقدام کنن واسه همه چی شانس گرفتن ویزا میاد پایین؟
    ۱. راستش را بگید و توصیح بدید.
    ۲. نه شانسشون پایین نمیاد
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimsaleh نمایش پست ها
    من قصد دارم برای مادر و خواهرم وقت سفارت بگیرم، با خودم گفتم اگر پدرم ایران بمونه شانس خواهر و مادرم زیاد میشه. ولی الان دارم فکر میکنم برای هر سه تاشون اقدام کنم. به نظر شما اگر هم برای مادر، خواهر و پدر با هم اقدام کنم، احتمال رد شدنشون وجود داره؟

خواهر یا برادر دیگری ندارم. پدرم هم شغلش آزاده، از خدمت هم معاف شده بود.
    خواهرتون اگه مجرد باشند به احتمال زیاد ریجکت میشند. پدرتون هم به احتمال بالا وارد پروسه کلیرنس میشند ولی قضیه برا مادرتون کاملا فرق داره.

میتونم بپرسم مادرتون علت رفتن به آمریکا رو به آفیسر چی گفته بودن و اینکه چجوری گفتن؟ یعنی با چه لحن و کلماتی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ziba2121 نمایش پست ها
    من مادرم درجا ویزا گرفتند ولی ظاهرا داستان برای پدرها فرق داره و غالبا کلیرنس میخورند.
    مادر من تمام مدارک اعم از سند خونه موجودی بانکی مدارک تحصیلی من شناسنامه و سند ازدواج حودشون شناسنامه و ویزای من .... رو با خودشون برده بودند ولی هیچ کدوم رو ازشون نخواسته بودند . فقط علت اومدنشون به امریکا رو پرسیده بودند . مادرم هم گفته بودند که همسر و فرزنداشون ایران هستند . افیسر هم گفته بود بهت ویزا میدیم.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    گفتم شاید کمک کنه
    مادر بنده دوبار تاحالا اقدام کرده و هر دوبار درجا ویزا گرفت. معمولا به مادرا درجا ویزا میدن
    این سری هیچ مدرکی ازش نخواستن و پرسیده بودن برای چی میخوای بری گفته بود میخوام برم دخترم رو ببینم کفته بود شوهرت چیکارس که جواب داده بود بازنشستس و ایرانه خیلی ریلکس جواب داده نه استرسی نه چیزی و اینکه پرسیده بود چقدر میخوای بمونی جواب داده هر چقدر ویزا بدین فرق نداره و اینکه شغلشو پرسیده که مادرم گفته خانه دارم که اونم به ضرب بهش ویزا داد. البته مادر بنده ۳ ماهه الان رفته. این توضیحاتو دادم واسه اون دوست عزیزی که پرسیده بودن چی ازشون میپرسن تو سفارت
    البته اینم بگم خود من الان ۱۲ ماهه منتظر جواب ویزام هستم بدون آپدیت تا الان هم چندین بار ایمیل زدیم زنگ زدیم واشنگتن فایده نداره میگن منتظر باشین تو پروسس

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    میتونم بپرسم مادرتون علت رفتن به آمریکا رو به آفیسر چی گفته بودن و اینکه چجوری گفتن؟ یعنی با چه لحن و کلماتی ؟
    گفته بودند میخوام بعد از چند سال برم دخترم و دامادم رو ببینم و باهاشون وقت بگذرونم همینطور میخوام برم چند تا ایالت های امریکا رو هم با دختر و دامادم بگردم چون دخترم تعریف کرده که اون ایالت ها خیلی زیبا هستند و واقعا باید به عنوان توریست از اونجاها دیدن کرد.( اینجوری با بیان علت دوم درواقعا نشون دادند که قراره بیاند و اینجا به عنوان توریست پول خرج کنند) . با ارامش این ها روو جواب داده بودند. این دقیقا چیزی بوده که مادرم پاسخ داده بودند.
    مهم این هست که اصلا استرس نداشته باشند و با ارامش به سوالات جواب بدند. و در ضمن فقط زمانی صحبت کنند که افیسر ازشون سوالی میپرسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)