صفحه 148 از 164 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Aseman2011 نمایش پست ها
    دوستان،

من از ترکیه وقت گرفتم و ستینگ همه انگلیسی بود. از کجا باید بدونم که مصاحبه با پدر و مادرم به فارسی انجام میشه؟
    والا من از دوبی خبر دارم. تا جاییکه من میدونم مصاحبه کننده ها هم فارسی بلدن هم انگلیسی. در هر صورت پدر و مادر شما خودشون اونجا میتونن بگن که فقط فارسی بلدن . و اونها مصاحبه کننده آشنا به زبان فارسی براشون میذارن. مشکلی نیست
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پدر و مادر من بعد ۸ ماه همچنان منتظرن جواب کلیرنسشون بیاد. کسی شرایط اینجوری داره؟ راه حلی پیسنهاد میکنین؟

Junior Member

[QUOTE=payamf1;2498901]پدر و مادر من بعد ۸ ماه همچنان منتظرن جواب کلیرنسشون بیاد. کسی شرایط اینجوری داره؟ راه حلی پیسنهاد میکنین؟[/QU
    سلام دوست عزیز مدت کلیرنسها خیلی طولانی شده بالای یکسال . خود من 16 ماه منتظر هستم بدون هیچ اپدیتی

Junior Member

سلام دوست عزیز مدت کلیرنسها خیلی طولانی شده بالای یکسال . خود من 16 ماه منتظر هستم بدون هیچ اپدیتی

Member payamf1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط razak نمایش پست ها
    به نظر شما امکانی وجود نداره که دوباره مصاحبه داده بشه وقتی از یک مدت معینی بیشتر طول میکشد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها
    پدر و مادر من بعد ۸ ماه همچنان منتظرن جواب کلیرنسشون بیاد. کسی شرایط اینجوری داره؟ راه حلی پیسنهاد میکنین؟

با شرایط فعلی دیگه کلیر نمیشند تا زمانی که تراول بن 3 برداشته بشه.

ولی اصولا وقتی مدت انتظار بیش از یک سال بشه میتونید به یه سفارت دیگه برای مصاحبه مراجعه کنید البته این رو من 3 یا 4 سال پیش دیدم که بچه ها انجام میدادند نمیدونم الان هم همینجور هست یا نه.

Senior Member

اگر مدت کلیرنس طولانی شده و به فکر بستن پرونده و اقدام برای سفارت دیگری هستید تاپیک زیر را بخونید :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%DA%AF%D8%B1

خلاصش این هست که بستن case ممکن نیست در صورت اصرار و بسته شدن احتمال ریجکت در سفارت دیگر بالاست. در ضمن بهتره که پیش هیچ سفارتی از سفارت دیگه بد نگید. اینکار باعث نمیشه که اونا به شما ویزا بدن بلکه بدتر میشه.
    امضا نامرئی

کسی میدونه الان دقیقا اوضاع ویزای توریستی چجوریه ؟‌ من برای پدرم برای مارچ ۲۰۱۸ وقت گرفتم ولی هنوز ایمیلی نگرفتم از سفارت که بگه دیگه ویزا صادر نمیشه و اینا. آخرین اخبار سفارت دبی هم که دنبال کردم فقط نوشته که همون قانون قبلی هست که تحت شرایط قانون قبلی هم به پدر مادر ها ویزا میدن انگار (اگر شرایطشو داشته باشن). الان ویزای توریستی کلا تعطیله یا نیست ؟‌ اگر هست چرا سفارت چیزی نگفته هنوز؟‌

نقل قول نوشته اصلی توسط Smolarek نمایش پست ها
    کسی میدونه الان دقیقا اوضاع ویزای توریستی چجوریه ؟‌ من برای پدرم برای مارچ ۲۰۱۸ وقت گرفتم ولی هنوز ایمیلی نگرفتم از سفارت که بگه دیگه ویزا صادر نمیشه و اینا. آخرین اخبار سفارت دبی هم که دنبال کردم فقط نوشته که همون قانون قبلی هست که تحت شرایط قانون قبلی هم به پدر مادر ها ویزا میدن انگار (اگر شرایطشو داشته باشن). الان ویزای توریستی کلا تعطیله یا نیست ؟‌ اگر هست چرا سفارت چیزی نگفته هنوز؟‌
    امروز به دوتا از پدر مادرها سفارت دبی ویزا داده. نمیدونم تا مارچ چه اتفاقی میفته ولی الان دارند تند تند ویزا میدند به پدر مادر ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payamf1 نمایش پست ها

ظاهرا دارند به پدر مادر ها سریع ویزا میدند. یه زنگ به سفارت بزنید و بگید که هیچ اپدیتی رو کیس شما صورت نگرفته به مدت طولانی. انشاالله که سریع کلیر میشند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)