صفحه 153 از 164 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط omidmd نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه تحت چه شرایطی مادر میتونه بیاد آمریکا؟
    من برای پدر و مادرم اقدام کردم و خورد به این قانون جدید و استتوس شون آپدیت شد و امروز دیدم ریجکت شدن. این شرایط ویور دقیقا چطوری هست؟ مثلا چطوری میشه hardship status رو اثبات کرد؟

جواب ایمیل هم این بوده:
    This is to inform you that a consular officer found you ineligible for a visa under Section 212(f) of the
    Immigration and Nationality Act, pursuant to Presidential Proclamation 9645. Today’s decision cannot be
    appealed.
    ☑ Taking into account the provisions of the Proclamation, a waiver will not be granted in your case.
    However, you may reapply for a visa at any time. If you decide to reapply, you must submit a new visa
    application form and photo, pay the visa application fee again, and make a new appointment to be
    interviewed by a consular officer. If you choose to reapply, you should be prepared to provide
    information that was not presented in your original visa application, or to demonstrate that your
    circumstances have changed since that application.
    پاسخ به این سوال سخته و در حد وکیل‌ها هست. البته من شنیدم بعضی‌ از دوستان پر کردن که باز رجکت شده. شاید اندکی‌ صبر سحر نزدیک است.

سلام دوستان عزیز. کسی هست که لیستی از جملات مورد نیاز در هواپیما و قرودگاه رو داشته باشه برای والدینی که قصد سفر به امریکا رو دارند ولی زبان بلد نیستند ؟

خیلی ممنون

Junior Member

سلام من مامانم پارسال همين موقع رفت مصاحبه برگه زرد گرفت هنوز كلير نشده و اگه نظر منو ميخواهيد هيچوقت نخواهد شد متاسفانه پارسال كه براي مامانم اقدام كردم گرين كارت داشتم امسال سيتيزن شدم ولي حتي اين حق رو ندارم مامانم رو اينجا ببينم بچه منو ببينه اينجا ببرتش مدرسه مه يكي از بزرگترين ارزوهاي پسرم اينه كه مادريزرگش بره دم مدرسه دنبالش ...من تو اين يك سال ساكت ننشستم ايميل زدم تلفن زدم به سناتور كاليفرنيا نامه فرستادم ولي حتي خانم سناتور با وجود دلسوزي زياد و پي گير زياد كاري نتونست از پيش ببره حكم رييس جمهور بالاتر از هر چيز ديگه است انگار .. قسمت ما هم اين بود

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1325 نمایش پست ها
    سلام من مامانم پارسال همين موقع رفت مصاحبه برگه زرد گرفت هنوز كلير نشده و اگه نظر منو ميخواهيد هيچوقت نخواهد شد متاسفانه پارسال كه براي مامانم اقدام كردم گرين كارت داشتم امسال سيتيزن شدم ولي حتي اين حق رو ندارم مامانم رو اينجا ببينم بچه منو ببينه اينجا ببرتش مدرسه مه يكي از بزرگترين ارزوهاي پسرم اينه كه مادريزرگش بره دم مدرسه دنبالش ...من تو اين يك سال ساكت ننشستم ايميل زدم تلفن زدم به سناتور كاليفرنيا نامه فرستادم ولي حتي خانم سناتور با وجود دلسوزي زياد و پي گير زياد كاري نتونست از پيش ببره حكم رييس جمهور بالاتر از هر چيز ديگه است انگار .. قسمت ما هم اين بود
    ببخشید مگه تراول بن شامل سیتی زن ها میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    ببخشید مگه تراول بن شامل سیتی زن ها میشه؟
    اگه منظورتون اينه كه من برم ايران مامانم رو ببينم خب آره مي تونيم بريم ولي چرا نبايد بتونيم خانواده امون رو اينجا ببينيم ..اينجا مرخصي گرفتن طولاني سخته..تا ايران هجده ساعت پرواز سخته همزمان مرخصي گرفتن خودت همسرت و تعطيلي مدرسه بچه و..همه اينا رو بايد در نظر گرفت ..براي ديدار خانواده اونها بيان خيلي راحتتره بخصوص پدر و مادر كه بازنشسته هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1325 نمایش پست ها
    اگه منظورتون اينه كه من برم ايران مامانم رو ببينم خب آره مي تونيم بريم ولي چرا نبايد بتونيم خانواده امون رو اينجا ببينيم ..اينجا مرخصي گرفتن طولاني سخته..تا ايران هجده ساعت پرواز سخته همزمان مرخصي گرفتن خودت همسرت و تعطيلي مدرسه بچه و..همه اينا رو بايد در نظر گرفت ..براي ديدار خانواده اونها بيان خيلي راحتتره بخصوص پدر و مادر كه بازنشسته هستن
    خیر منظورم این نبود..منظورم اینه شما که سیتیزن هستی دیگه اجازه خانواده و ورود خانواده مگه جز تراول بن میشه؟؟؟

خودش گفته که قانون تراول بن شما سیتی زن و دوملیت ها نیست که!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    خودش گفته که قانون تراول بن شما سیتی زن و دوملیت ها نیست که!
    شما اون متن و تبصره اي كه اعلام مي كنند رو در نظر نگيريد از ژانويه پارسال تمام پدر مادرهايي كه كليرنس خوردن ويزا نگرفتن فرقي نداره دانشجو باشي سيتيزن باشي چي باشي پدر و مادرت از ايزانن راه نميدن فعلا به همين سادگي .. انگار يك قانون نانوشته وجود داره كه كلير نشن ..

[QUOTE=sanaz1325;2508444]شما اون متن و تبصره اي كه اعلام مي كنند رو در نظر نگيريد از ژانويه پارسال تمام پدر مادرهايي كه كليرنس خوردن ويزا نگرفتن فرقي نداره دانشجو باشي سيتيزن باشي چي باشي پدر و مادرت از ايزانن راه نميدن فعلا به همين سادگي .. انگار يك قانون نانوشته وجود داره كه كلير نشن ..[/QUOTE

انشالا که تا تابستان این مشکل برای همه درست بشه و فرمان اصلاح بشه تا همه بتونن به راحتی خانواده هاشون ببینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Systems Engineering Washington University in St. Louis

سلام دوست عزیز من برای مادر خانومم وقت ویزا گرفتم برای ۵ February
    همسر من زیر ۲۱ سال هست آیا امکان ویزا گرفتن وجود داره؟
    ممنون میشم جواب بدین
    اگر پاسخ/پست من به شما کمک کرده، لطفا به من امتیاز مثبت بدهید - ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)