صفحه 155 از 164 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط visahope نمایش پست ها
    سفارت دوبی اقدام کردن. اوایل تابستون کلیر شدن.
    اوایل تابستان به 8 دسامبر زیاد نزدیک نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    اوایل تابستان به 8 دسامبر زیاد نزدیک نیست
    منظورتون رو متوجه نمی شم.

ایشون ژانویه مصاحبه کردن، جولای کلیر شدن، اکتبر پیکاپ کردن و دسامبر اومدن. نمی دونم مشکل شما با پست های من چیه و چی رو میخواید ثابت کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feri2014000 نمایش پست ها
    سلام، در حال حاضر همه ى كسايى كه درخواست ويزا ميكنن، مهاجرتى يا توريستى، بايد حتماً درخواست ويور بدن. البته وكيل مهاجرتى بهم گفت كه تا الان ، در دو ماه اخير، كسى رو سراغ ندارن كه با ويور تونسته باشه ويزا توريستى بگيره و به نظر مياد يه چيزه فرماليته براى موجه كردن ظاهر تراول بن هستش، اما بدون درخواست ويور ، بدون اينكه پرونده رو نگاه كنن، ريجكت ميشن. در هر صورت چند روز ديگه مادر من با درخواست ويور ميرن سفارت، با توجه به اينكه تا الان چندين بار ويزاى توريستى درجا گرفته اند، فكر كنم نمونه خوبى باشن براى اينكه ببينيم ويور فرماليته هست يا نه!
    سلام
    من تو آمریکا دانشجو هستم و می خواستم برای پدرم وقت مصاحبه بگیرم. ولی نمیدونم waiver چی هست؟ پروسه با قبل فرق کرده؟ ممنون میشم یه کمی توضیح بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sarve نمایش پست ها
    سلام
    من تو آمریکا دانشجو هستم و می خواستم برای پدرم وقت مصاحبه بگیرم. ولی نمیدونم waiver چی هست؟ پروسه با قبل فرق کرده؟ ممنون میشم یه کمی توضیح بدین.
    سلام وقت بخیر. پیشنهاد من این هست که صبر کنید و پول و وقتتون رو هدر ندید. عملا ویور یه چیز تشریفاتی هست برای توجیه کردن تراول بن ولی افیسر های مصاحبه کننده اصلا نامه ویور رو نگاه نمیکنند و درجا درخواست ویزا رو ریجکت میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط visahope نمایش پست ها
    منظورتون رو متوجه نمی شم.

ایشون ژانویه مصاحبه کردن، جولای کلیر شدن، اکتبر پیکاپ کردن و دسامبر اومدن. نمی دونم مشکل شما با پست های من چیه و چی رو میخواید ثابت کنید
    شما گفتید ویزا می دادن بعد دستور ترامپ (یعنی 8 دسامبر ) و مادر شما اومدن. درست نیست مادر شما اکتبر ویزا براشون صادر شده و ربطی به دستور ترامپ نداره. بعد از 8 دسامبر هرکسی ویزا داشته در پاس اجازه ورود داشته و من دوستام خانوادهاشون اومدن ولی بعد 8 دسامبر نه به کسی ویزا دادن و نه کسانی کلیر شدن ویزاشون چاپ شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamtgh66 نمایش پست ها
    شما گفتید ویزا می دادن بعد دستور ترامپ (یعنی 8 دسامبر ) و مادر شما اومدن. درست نیست مادر شما اکتبر ویزا براشون صادر شده و ربطی به دستور ترامپ نداره. بعد از 8 دسامبر هرکسی ویزا داشته در پاس اجازه ورود داشته و من دوستام خانوادهاشون اومدن ولی بعد 8 دسامبر نه به کسی ویزا دادن و نه کسانی کلیر شدن ویزاشون چاپ شده.
    مشکل اینجاست که شما این 8 دسامبر رو به حرف من نسبت دادید. یه نفر تو تایپک گفت هر پدر مادری که از ژانویه 17 رفته سفارت دیگه کلیر نشده، من گفتم چرا، شده! همین.

Junior Member

كيس مامان من بعد از يكسال و دو ماه تو پروسه كليرنس بودن؛ امروز رد شد خيلي جالبه واقعا..

Junior Member

بقيه دوستاني كه پدر و مادرهاشون از تابستون پارسال تو كليرنس هستن چك كنيد ببينيد اپديت داريد يا فقط مال ما اينطوري شد؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1325 نمایش پست ها
    بقيه دوستاني كه پدر و مادرهاشون از تابستون پارسال تو كليرنس هستن چك كنيد ببينيد اپديت داريد يا فقط مال ما اينطوري شد؟!

متاسفانه همه کیس ها رو دارند یکی یکی رد می کنند به خاطر قانون تراول بن. برای خیلی ها این اتفاق افتاده و همچنان ادامه داره...

پدر و مادر من هم از ماه June با برگه ی بنفش (سفارت دوبی) تو کلیرنس بودند. 2 هفته پیش ایمل دادند که فرم waiver ناقص بوده (در حالی که اونموقع اصلا فرمی نبود و تراول بن جدید از اکتبر اجرا شد). خلاصه با بند 212f رد کردند ویزا رو.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)