صفحه 3 از 164 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

ممنون از info.
    ميشه يه كمى در مورد اين بانك "signature verification" توضيح بديد. معمولا اونها فقط مثل بانك در ايران ورقِ مينويسند كه چقدر پول در حساب دارى. آيا منظورتون "account verification letter" بود؟ كه شامل اسم + شماره حساب +امضاء Teller هست؟

گود luck براى ويزا پدر & مادر

Junior Member

پیش فرض Visitor Visa

سلام

پدر من می‌خواد بیاد اینجا (آمریکا) من رو ببینند، یک وقت سفارت از دوبی‌ گرفتیم براشون، اما نمیدونم آیا سند ملک رو باید ترجمه کرد؟ اونجا فارسی‌ زبون هست؟

ممنون،

Junior Member

[quote=pardiss ]
    ممنون از اینفو.
    ميشه يه كمى در مورد اين بانك "سیگنتور وریفیکتین" توضيح بديد. معمولا اونها فقط مثل بانك در ايران ورقِ مينويسند كه چقدر پول در حساب دارى. آيا منظورتون "اسونت وریفیکتین لتر" بود؟ كه شامل اسم شماره حساب امضاء تلر هست؟

گود لوکک براى ويزا پدر

نه، چیزی که من میگم هیچگونه قیدی از حساب بانکی‌ شما نمیکنه، درواقع بانک فقط نامه و signature رو notarize می‌کنه مثل محضر خانه خودمون

Junior Member

یعنی‌ برای آگوست هیچ جایی نبود،؟من هنوز استانبول، آنکارا دوبی‌ رو نگاه نکردم،mamnoon Sepid-Siah

Junior Member

پیش فرض چطور ميشه از آمريكا براي كسى دعوتنامه فرستاد؟ بايد محضر برم؟

چطور ميشه از آمريكا براي كسى دعوتنامه فرستاد؟ بايد محضر برم؟
    از كجا ميتونم دعوتنامه بگيرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چطور ميشه از آمريكا براي كسى دعوتنامه فرستاد؟ بايد محضر برم؟

چطور ميشه از آمريكا براي كسى دعوتنامه
    راستش من هم مثل شما دنبل همین اطلاتت بودم اون طوری که توی اینجا خوندم ، گوگل کردم، دعوتنامه اصلا رسمی‌ نیست و خودتون اون رو مینویسید]

Junior Member

دقیقا همینطوره، دعوتنامه یه نامهٔ ساده هست که شما مینویسید، و بسته به شرایتتون میتونید کسی رو که دعوت می‌کنید ساپورت مالی کنید یا چیزی نگید و بگذارید به عهدهٔ خود دعوت شونده که در این صورت آنها باید مدارک مالی‌ خوبی‌ به سفارت ارایه کنند. حتا شما میتونید قسمتی‌ از هزینه‌ها را متحمل شوید مثل بلیت و غیره. میتونید قید کنید که دعوت شونده در مدت اقامت در منزل شما سکونت خواهد داشت و ...
    به هر حل بعد از نوشتن دعوتنامه بهتره امضای خودتون رو رسمی‌ کنید (تایید امضا) که اینکار رو مراکز مختلفی‌ در آمریکا انجام میدان از جمله بانک کا و به این کار Notarize میگن. همراه با این نامه میتونید مدارک دیگیی‌ مثل نامه از محل کار یا گواهی دنشجویی از International office بگیرید، اینها بسته به شرایط دعوت کننده فرق داره.

Junior Member

اینهم یه نمونهٔ ساده از یه دعوتنامه هست که میتونه با تغییرات لازم برا هر شخص نوشته بشه:

To whom it may consern/To consular officer of United State of America
    I am writing to confirm I wish to invite [name of friend/family member] to visit me in the USA for [?] weeks/months in order to [attend my graduation ceremony/have a short holiday/visit /other reason]. I hope s/he will be able to come on [give date].

I am studying at the University of ? or/I am working as (?) in the (?).

I am able to accommodate him/her for the duration of his/her stay in the USA. Please find attached evidence of my accommodation. Evidence of my financial status is also attached (if you are going to pay for your guest’s living costs).
    During their stay in USA they will stay with me in my house/apartment in the following address (?)

I have enclosed the following documents: (as appropriate)
    • Copy of passport
    • Certificate of student status
    • 6 months bank statements

Should you require any additional information please do not hesitate to contact me.

Your faithfully
    Mr/Miss/Ms (as appropriate)
    * If you are inviting your parents you should do one letter inviting both of them and include it with both applications.

Junior Member

بدیهیست که قسمتهای ارایه مدارک ساپورت مالی برای کسانی‌ که تصمیم ندارند هزینه های دعوت شونده را ساپورت کنند احتیاج نیست.
    همه موفق باشیم

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چطور ميشه از آمريكا براي كسى دعوتنامه فرستاد؟ بايد محضر برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط VAHID80 نمایش پست ها
    چطور ميشه از آمريكا براي كسى دعوتنامه فرستاد؟ بايد محضر برم؟
    از كجا ميتونم دعوتنامه بگيرم؟
    برای رسمی کردن هر گونه نامه ای، میتونین به notary مراجعه کنین. برای پیدا کردن یک notary در نزدیکی خودتون، میتونین آدرستون را در نقشه مایکروسافت (http://maps.bing.com) وارد کنین و بعد از پیدا کردن آدرستون، کلمه notary را تایپ کنین.
    من تا بجال چند بار به notary مراجعه کردم و برای هر نامه ای حدود 10$ دادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)