صفحه 39 از 164 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram22 نمایش پست ها
    سلام
    ویزای مادر من بعد از ۸ ماه اومد. من میدونم از تاریخ درج ویزا در پاسپورت ۳ ماه وقت دارن بیان. کسی میدونه که از زمان کلیر شدن چه قدر زمان هست که پاسشون بفرسن سفارت؟
    ممنون اگه منبعی هست واسه جواب بگید
    4 ماه .برای اطلاع از تاریخ دقیق ایمیل بزنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ana_hz نمایش پست ها
    سلام. من پدر و مادر و خواهر و برادرم برای مصاحبه نیمه دسامبر در دوبی اقدام کردند و همه هنوز منتظر کلیرنس هستند. شرایط: من اقامت امریکا. همسرم متولد آمریکا. دلیل: بازدید شرکت در جشن ازدواج. خواهر و برادر مجرد. برادر سربازی معاف. پدر و مادر ویزای پیشین شنگن.
    تبريك ميگم بهتون ، من شرائط مشابه دارم، ميشه بگين چه مداركي بردن و چه جوري متعاقد كردن افيسرو؟
    ترتيب رفتن به مصاحبه چه جوري بود؟( اول پدر و مادر بعد برادر؟)
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miaw650 نمایش پست ها
    تبريك ميگم بهتون ، من شرائط مشابه دارم، ميشه بگين چه مداركي بردن و چه جوري متعاقد كردن افيسرو؟
    ترتيب رفتن به مصاحبه چه جوري بود؟( اول پدر و مادر بعد برادر؟)
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    هیچ مدرک خاصی نخواستن. کارت عروسی رو نشون دادن. همه با هم رفتن چون وقت رو واسه خانواده گرفته بودن.

من ویزای اف 2 دارم و پدر و خواهرم قصد دارن برای مصاحبه برن دبی. هر دو تا حالا سفر خارجه نداشته اند . خواهرم ازدواج کرده و 1 بچه با سن 2 سال و چند ماه داره . دو تا سوال داشتم . اول اینکه بچه خواهرم هم نیاز به گرفتن وقت جداگانه داره ؟ و پرداخت فی؟ و ایا باید در مصاحبه حضور داشته باشه ؟ تو سایت سفارت چک کردم نوشته بود بچه های زیر 13 سال نیاز به مصاحبه ندارند . ولی بعضی سایت های ایرانی چیز دیگه ای گفتند !! در ضمن این بچه پاسپورت هم داره. دوم هم اینکه دوستانی که تجربه ای مشابه ای داشتنه اند فکر می کنند شانس گرفتن ویزا خواهرم در صورتی که شوهرش همراهیش نمی کنه ولی بچه باهاشه و تا حالا هم سفر خارجی نداشته چقدر می تونه باشه !! در ضمن مدارک مالی و سند و ملک اینها هم داره و همین طور شاغل اموزش پرورش هم هست. ممنون

سلام،
    یه سوال کلی دارم اینکه برای پدر و مادر الان بین دبی، آنکارا و ایروان کدوم بهتره؟ من پدرو بالای شصت سال و مادرم بالای پنجاه سال و هردو شاغل هستند.
    و اینکه من پدرم بازنشسته شده ولی جای دیگری کار می کند، بهتره این را در فرم 160 برای اثبات برگشت بگم یا همان بازنشسته بهتر است به لحاظ طولانی نشدن زمان کلیرنس چون در بانک مشغول به کار هست.
    و اینکه اگر در فروردین مصاحبه کنند آیا امیدی به کلیرنس ظرف دو تا سه ماه هست؟
    و یک سوال هم اینکه الان مثلا برای دبی از 11 مارس زده وقت هست، من برای 20 آوریل می خواهم، از الان برم تو سایت تقویمش برای پنج هفته بعد رو نشون میده؟
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezumahani نمایش پست ها
    سلام،
    یه سوال کلی دارم اینکه برای پدر و مادر الان بین دبی، آنکارا و ایروان کدوم بهتره؟ من پدرو بالای شصت سال و مادرم بالای پنجاه سال و هردو شاغل هستند.
    و اینکه من پدرم بازنشسته شده ولی جای دیگری کار می کند، بهتره این را در فرم 160 برای اثبات برگشت بگم یا همان بازنشسته بهتر است به لحاظ طولانی نشدن زمان کلیرنس چون در بانک مشغول به کار هست.
    و اینکه اگر در فروردین مصاحبه کنند آیا امیدی به کلیرنس ظرف دو تا سه ماه هست؟
    و یک سوال هم اینکه الان مثلا برای دبی از 11 مارس زده وقت هست، من برای 20 آوریل می خواهم، از الان برم تو سایت تقویمش برای پنج هفته بعد رو نشون میده؟
    خیلی ممنون

تا اونجا که چند تجربه مثبت من نشون میده آنکارا خوب هست ولی به سختی وقت میده. من خودم برای پدرم از دبی وقت گرفتم. بیشتر کسانی هم که می شناسم از دبی برای والدین خودشون وقت گرفتن. حسنی که دبی داره این هست که برای پیک آپ ویزا نیازی به حضور متقاضی نیست ( بر عکس آنکارا). البته دبی به کلیرنس نسبتا طولانی معروف هست. ایروان رو نمی دونم.
    پدر من هم مثل پدر شما بازنشسته هستن و البته کار پاره وقتی هم دارن که فیش حقوق ثابتی برای اون نمیگیرن به همین دلیل ترجیح دادم در موردش صحبتی نکنم و قید کنم بازنشسته هستن که در حقیقت الان وضعیت اصلیشون هست.. تصمیم در مورد این مسئله باز بستگی به خودتون داره ( البته داشتن کار می تونه امتیاز محسوب بشه از این نظر که متقاضی به کشورش بر می گرده)
    امید همیشه وجود داره کما اینکه تجربه های موفق هم در مورد زمان کلیرنس کوتاه ( دوهفته تا یک ماه ) وجود داشته. من هم امیدوارم پدرم زود کلیر بشه.
    من فکر می کنم منظور از 11 مارس زمان بعدی هست که سفارت وقت مصاحبه رو تخصیص داده. و به این معنی نیست که شما بتونید همین الان این زمان رو انتخاب کنید. برای خود من اولین زمان موجود قابل انتخاب در تقویم حدود سه هفته بعد از تاریخ ایجاد درخواست در سفارت (دبی) بود. حتی اگه برای پنج هفته بعد رو هم نشون نده شما می تونید در روزهای بعد مجدد بررسی کنید و حتی وقتی رو تعیین کنید و بعدا بدون پرداخت اضافی اون وقت رو تغییر بدید ( البته برای تغییر وقت ددلاین وجود داره اما معمولا تا چند روز قبل از مصاحبه می شه تاریخ مصاحبه رو عوض کرد)
    امیدوارم موفق باشید.

Junior Member

سلام

یک سوال فوری داشتم:
    مادر و پدر من و خود من داریم می رویم آمریکا برای جشن فارغ التحصیلی برادرم از مقطع دکترا.
    برادرم هم دو هفته پیش یه دانشگاه تو آمریکا کار گرفته که استاد اونجا بشه. البته هم داخل و هم خارج از آمریکا پیشنهاد داشته.
    من و پدر و مادرم قبلا دو سال پیش آمریکا بهش سر زدیم، و کانادا هم برای جشن فارغ التحصیلی فوق لیسانسش رفتیم.
    از ایروان وقت داریم.
    اگر آفیسر پرسید "پسرتون بعد از فارغ التحصیلی برنامه اش برای موندن در آمریکا چیه؟" بهش چی جواب بدهیم؟
    با توجه به اینکه برادرم پیشنهاد اون دانشگاه رو برای کار قبول کرده ولی قراره جولای اونجا شروع به کار کنه.

ممنون
    … Life is a Journey

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. K.N.Toosi

سلام بچه ها من یه سوال... برای وقت سفارت پدر و مادر میشه با هم وقت گرفت؟ منظورم اینه که یه پول داد برا سفارت؟ اگه آره چجوری؟
    پیشاپیش از دوستان جواب دهنده تشکر میکنم

من دانشجو هستم و مادرم می خواد بیاد دیدنم آمریکا. می خواستم بدونم برای کدوم نوع ویزا اقدام کنه بهتره ؟ ویزای بازدید برای کار یا تفریح (B1/B2) یا ویزای بازدید برای سیاحت یا درمان پزشکی (B2) ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsirani نمایش پست ها
    من دانشجو هستم و مادرم می خواد بیاد دیدنم آمریکا. می خواستم بدونم برای کدوم نوع ویزا اقدام کنه بهتره ؟ ویزای بازدید برای کار یا تفریح (B1/B2) یا ویزای بازدید برای سیاحت یا درمان پزشکی (B2) ؟
    ویزای B2 برای دیدن اعضای خانواده هست.
    من یکدفعه برای همین موضوع سفارت بهم B1/B2 داد ولی توی فرودگاه ورود به آمریکا آفیسر خطش زد کردش B2.
    … Life is a Journey

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)