صفحه 4 از 164 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چطور ميشه از آمريكا براي كسى دعوتنامه فرستاد؟ بايد محضر برم؟

سلام
    خواهرم 2 ماهه از طریق ویزای نامزدی رفته. آیا می تونه برای مادر پدرم و خود من دعوتنامه برای مراسم عروسیشون بفرسته؟
    و اینکه چقدر شانس گرفتن ویزا هست؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چطور ميشه از آمريكا براي كسى دعوتنامه فرستاد؟ بايد محضر برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meb نمایش پست ها
    سلام
    خواهرم 2 ماهه از طریق ویزای نامزدی رفته. آیا می تونه برای مادر پدرم و خود من دعوتنامه برای مراسم عروسیشون بفرسته؟
    و اینکه چقدر شانس گرفتن ویزا هست؟
    ممنون
    آقا بابک و بیتا خانم لطفا ما رو هم در یابید؟؟؟!!!

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

شانس اینکه پدر و مادرتون ویزا بگیرن بیشتر از شماست. تا حدودی بستگی به این داره که وضعیت مالی و خانوادگی و کاریتون تو ایران چظوریه. کنسول نباید احساس کنه که کوچکترین احتمالی وجود داره که میخواید تو آمریکا بمونید. کلا ویزا گرفتن خیلی شانسیه و حساب و کتاب خاصی نداره. من چند مورد دیدم که سه نفری ویزا گرفتن. موارد زیادی هم دیده شده که reject شدن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita نمایش پست ها
    شانس اینکه پدر و مادرتون ویزا بگیرن بیشتر از شماست. تا حدودی بستگی به این داره که وضعیت مالی و خانوادگی و کاریتون تو ایران چظوریه. کنسول نباید احساس کنه که کوچکترین احتمالی وجود داره که میخواید تو آمریکا بمونید. کلا ویزا گرفتن خیلی شانسیه و حساب و کتاب خاصی نداره. من چند مورد دیدم که سه نفری ویزا گرفتن. موارد زیادی هم دیده شده که reject شدن...
    ممنون بیتا خانم
    اینکه من خودم هم همراه اونها می خوام برم به خاطر وضعیت پزشکیشونه.پدرم هم دیابت داره هم قلبشو عمل کرده ومادرم چشمشو عمل کرده.حالا سوال من اینه که آیا با نشان دادن مدارک پزشکیشون احتمال دادن ویزا به من برای همراهی ویا مراقبت وجود داره؟
    موفق باشید

من میخوام مامانم رو دعوت کنم.
    چیزهایی که آماده کردم :
    نامه از محل کارم که این بابا از این تاریخ در شرکت ما با این حقوق کار میکنه

نامه از بانکم که این بابا از فلان تاریخ با بانک ما حساب داره و اینقدر هم توی حسابشه .

کپی نامه قبولی که دانشگاه بهم داده بود که شما در این مدرسه پذرفته شده اید و ...

کپی قرارداد خونه ای که توش زندگی میکنم ..

فرم affidavit of support که از سایت اداره مهاجرتوشون گرفتم پر کردم .

یک فرم دیگه به اسم non immigrant visa application که اونهم از سایت اداره مهاجرت گرفتم .

- چیز دیگری از طرف من هست که باید آماده بشه ؟

حالا از طرف اونها :
    - گفتم گواهی بگیره از دانشگاهی که توش درس میده که این بابا اینجا از سال فلان تا حالا جزو اساتید ماست و ...
    - کپی فیش حقوقی.
    - سند خونه و زمین و ...
    -گفتم وقتی میری اونجا موقع مصاحبه حالیشون کن که ایران کلی دانشجو توی کلاس منتظرت هستند و باید برگردی بیای و توی ایزان کار زندگی داری و فقط موقع تعطیلات عید میخوای بری بچت رو ببینی .

چیز دیگری از طرف اونها هست که باید آماده بشه ؟

سلام ایا مدارکی که به سفارت میبرند باید ترجمه شده باشد. مثل سند منزل نامه از بانک

ApplyAbroad Champion

بله،‌ معمولا لازمه که مدارک ترجمه شده باشه. یکی از اقوام من مدارکش رو ترجمه نکرده بود که افسر بهش گفته بود که باید این کار رو می‌کرده، ولی با اینحال بهش ویزا داده بودند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات ویزا برای والدین در سال 2009

سلام به همه ی دوستان عزیز.
    من در حال حاضر آمریکا هستم با ویزای دانشخویی. من sep گذشته در آمریکاازدواج کردم و همسرم آمریکایی است. اما هنوز برای گرفتن گرین کارد اقدام نکردم. من می خوام 5 نفر از اعضای خانواده ام را برای مراسم عروسی که تابستان برگزار می شود دعوت کنم. پدر و مادر و سه خواهر.خواهرانم هرسه ازدواج کردند و بچه ی کوچک دارند. سوال من این است که اگر برای 5 نفر با هم وقت مصاحبه بگیرم چقدر امکانش هست که حداقل به پدر و مادرم ویزا بدن که در مراسم عروسیم حضور داشته باشند. درحال حاضر من از دانشگاه دعوت نامه گرفتم که در آن ذکر شده برای مراسم عروسی. ضمن اینکه همسرم هم نامه ای به سفارت می ده که در اون ذکر شده با( bank statement )که خانواده ی منو ساپورت می کنه. لطفا راهنماییم کنید. می خوام فردا وقت مصاخبه بگیرم. اما می ترسم که اگه برای 5 نفر بگیرم حتی به پدر و مادرم هم ویزا ندن.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تجربیات ویزا برای والدین در سال 2009

شانس ویزا گرفتن پدر و مادر شما خیلی زیاده، اما من اگر جای شما بودم، برای پدر و مادرم یک وقت جدا می‌گرفتم و برای خواهرها هم یک وقت جدا. البته این صرفا نظر شخصی منه و کاملا ممکنه که اشتباه باشه، اما دلیل این که این پیشنهاد رو می‌دم اینه که من کمتر شنیدم که سفارت به بعضی از کسانی که با هم اقدم می‌کنند ویزا بده و به بعضی‌هاشون نده، به همین دلیل فکر می‌کنم پدر و مادر شما احتمالا شانس بیشتری دارند اگر جدا اقدام کنند. البته خواهران شما هم اگر ازدواج کرده‌اند و بدون همسر و بچه‌هاشون قصد سفر دارند، به احتمال زیاد می‌تونند ویزا بگیرند.

سلام

دوستان من فقط یه نامه از international office گرفتم و به عنوان دعوت نامه برای پدر و مادرم فرستادم. این کافیه یا خودم هم باید یه نامه بنویسم؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)