صفحه 53 از 164 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1632

موضوع: دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت از پدر و مادر یا سایر اعضای خانواده برای سفر به آمریکا

سلام دوستان
    من و همسرم به مدت يك ترم كه أمريكا هستيم
    من به تازگي استوس ويزا مو f٢ به f1 تغيير دادم و ترم اينده دانشجو خواهم شد
    مّا الان مي خواهيم برأي پدرمادرهامون اقدام كنيم
    به نظر شما براي چهارنفرشون با هم وقت سفارت بگيريم يا با فاصله زماني ؟اگه با فاصله زماني بهتره بأشه چه زماني رو پيشنهاد ميكنيد؟
    تغيير استوس من رو ويزاي انها ممكنة تأثير منفي داسته بأشه؟
    و سوْال اخرى راجع به bank statement أيا هم مادر و هم پدر هر دو بايد داشته باشند يا يكيشون داشته بأشه كافيه؟
    پيشاپيش ممنون إز راهنماييتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    این ها بهانه است که حساب این جوری و اونجوری! هیچ وقت دلیل اصلیش رو نمی گن. شما ویزا تو در آمریکا استاتوس رو عوض نکرده بودی؟ مشکل قبلی در پروندت نبوده؟!
    دوست من درسته بهونه هست ولی به نظر من دلیل رد شدن همون هست که ایشون اشاره کردن. گردش حساب و نشون دادن اینکه خونواده نمیخوان بمونن به هر طریقی شده خیلی مهم هست واسه اینجور ویزاهای بازدید پدر و مادر. چون افسر نمیتونه دیگه قانونی رو که خودشون وضع کردن دور بزنه. ایران نیست که!
    ساده ترین بهانه باعث ریجکته!

Junior Member

سلام

کسی می تونه راهنمایی کنه احتمال گرفتن ویزای ویزیتوری برای خواهرم چقدر هست و چه کشوری برای مصاحبه بهتر هست؟
    شرایط من: متأهل، گرین کارت
    شرایط خواهرم: متأهل و دارای یک فرزند 2 ساله (درخواست ویزا فقط برای خواهر و خواهرزاده)

Junior Member

من هم شرایط تقریبأ مشابه دارم. می شه تجربتون را شیر کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_r_2003 نمایش پست ها
    من ویزای اف 2 دارم و پدر و خواهرم قصد دارن برای مصاحبه برن دبی. هر دو تا حالا سفر خارجه نداشته اند . خواهرم ازدواج کرده و 1 بچه با سن 2 سال و چند ماه داره . دو تا سوال داشتم . اول اینکه بچه خواهرم هم نیاز به گرفتن وقت جداگانه داره ؟ و پرداخت فی؟ و ایا باید در مصاحبه حضور داشته باشه ؟ تو سایت سفارت چک کردم نوشته بود بچه های زیر 13 سال نیاز به مصاحبه ندارند . ولی بعضی سایت های ایرانی چیز دیگه ای گفتند !! در ضمن این بچه پاسپورت هم داره. دوم هم اینکه دوستانی که تجربه ای مشابه ای داشتنه اند فکر می کنند شانس گرفتن ویزا خواهرم در صورتی که شوهرش همراهیش نمی کنه ولی بچه باهاشه و تا حالا هم سفر خارجی نداشته چقدر می تونه باشه !! در ضمن مدارک مالی و سند و ملک اینها هم داره و همین طور شاغل اموزش پرورش هم هست. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط minali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم به مدت يك ترم كه أمريكا هستيم
    من به تازگي استوس ويزا مو f٢ به f1 تغيير دادم و ترم اينده دانشجو خواهم شد
    مّا الان مي خواهيم برأي پدرمادرهامون اقدام كنيم
    به نظر شما براي چهارنفرشون با هم وقت سفارت بگيريم يا با فاصله زماني ؟اگه با فاصله زماني بهتره بأشه چه زماني رو پيشنهاد ميكنيد؟
    تغيير استوس من رو ويزاي انها ممكنة تأثير منفي داسته بأشه؟
    و سوْال اخرى راجع به bank statement أيا هم مادر و هم پدر هر دو بايد داشته باشند يا يكيشون داشته بأشه كافيه؟
    پيشاپيش ممنون إز راهنماييتون

سلام توصیهمن هست که جدا مصاحبه کنند. یعنی پدر و مادر شما جدا و مال همسرتون جدا. چون وقتی ۴ نفری مصاحبه کنند اولا خیلی به نظر جالب نمیاد برای افیسر. دوما اینکه هر ۴ نفر به هم گره می خورند. چون یک نفر می شه متقاضی اصلی و سه نفر دیگه همراه که کار را سخت می کنه.

فاصله زمانی نیاز نداره. چون شما دو نفر هر دو دانشجو هستید و توی سیستم جدا اطلاعاتتون را بازیابی می کنند.

تغییر استتوس ربطی نداره. مهم اینکه این تغییر استتوس شما تو امریکا تایید شده و توی سیستم سویستون فعال هست.

بحث مالی را نمیشه نظر داد. حتی تو مواردی اصلا از پدر و مادر ها هیچی نمیخوان.مثل پدر و مادر خودم. یک سری سوال می پرسن و می گن برید تا خبر کنیم.

Junior Member

سلام دوستان. من براى مادرم ds160 پر كردم نوع ويزا رو B1/2 رو انتخاب كردم در حالى كه ظاهرا B2 براى ديدن اقوام هست الان هم submit كردم ولى هنوز وقت سفارت رو نگرفتم. لازمه دوباره ds پر كنم و نوع ويزا رو تغيير بدم. يا چون به هر حال هر دو توريستى هستن اشكالى نداره؟
    ویرایش توسط DrRosha : January 2nd, 2015 در ساعت 12:26 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Mineral Processing-Tehran Polytechnic-The University of Utah

نقل قول نوشته اصلی توسط DrRosha نمایش پست ها
    سلام دوستان. من براى مادرم ds160 پر كردم نوع ويزا رو B1/2 رو انتخاب كردم در حالى كه ظاهرا B2 براى ديدن اقوام هست الان هم submit كردم ولى هنوز وقت سفارت رو نگرفتم. لازمه دوباره ds پر كنم و نوع ويزا رو تغيير بدم. يا چون به هر حال هر دو توريستى هستن اشكالى نداره؟
    اگر هنوز هیج کاری خاصی جز پر کردن DS 160 انجام ندادین. خوب یک فر م دیگه پر کنید با ااون اکانت بسازید و برید جلو.

سلام دوستان
    اگر مادر من به تنهایی بخوان از فرودگاه امام خارج بشن, آیا ممکنه که در فرودگاه امام بهش گیر بدن که "نامه اجازه از همسر (یعنی پدر من)" لازمه؟ نمیدونم این مساله را از کجا شنیدم! یه دفعه اومد به ذهنم خواستم از دوستانی که اخیرا مادرشون از ایران خارج شدن بپرسم.
    ...نگران نباش فقط ذهنت را از هدفت اشباع کن و مرتبا اهدافت را بنویس. مگذار از ترس فلج شوی چه بسیارند مردمانی که به علت ترس از رویاهای خود بازمانده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط usta نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر مادر من به تنهایی بخوان از فرودگاه امام خارج بشن, آیا ممکنه که در فرودگاه امام بهش گیر بدن که "نامه اجازه از همسر (یعنی پدر من)" لازمه؟ نمیدونم این مساله را از کجا شنیدم! یه دفعه اومد به ذهنم خواستم از دوستانی که اخیرا مادرشون از ایران خارج شدن بپرسم.
    همچین چیزی نمیخوان همین که مادرتون پاسپورت دارن یعنی اجازه گرفتن از پدرتون
    Qui ne risque rien n'a rien

بچه ها امروز پدر و مادر من دبی مصاحبه داشتن. همه چی خوب بوده و بیشتر با پدر صحبت کردن و اینکه سند خونه و حساب بانکیشو چک کردن. در نهایت برگه زرد و بهشون دادن.
    یه سوال. بهشون کلا یک برگه زرد و یک کیس نامبر دادن. آیا نباید به هر کدوم کیس نامبر جداگانه میدادن؟ لطفا اگه تجربه مشابهی دارین کمک کنید. ممنون.
    Qui ne risque rien n'a rien

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)